Jump to content

Veliki Brat!


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

milic.era.ajs.sky... kraljevi ! :))))

era sto je zavijao sat i po vremena. sat i po vremena on njima nije davao da spavaju ahahahaha

zajedno sa milicem bez alkohola izigravali budale.

samo cujes milica "jebo majku ero, gde si bio svo ono vreme kad sam bio pijan" :Dd hahah tako nesto.

onaj glumac... zao mi coveka stvarno, tako da necu da ga komentarisem.

kaya je ubedljivo najgluplja osoba u kuci, al zato... kad sam je video u pidzami danas... ufff...

al bosanka i dalje vodi....

Bring It

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAH SARMOOOO <3 <3 <3 :D :D

E ljudi pricajte sta 'ocete, vrh je ovaj serijal. Ova 2 su otkacena na svoj nacin, ali moj favorit je Milic, i mislim da ce tek poceti da objasnjava ;D

Jos je nekako sve zategnuto...E da, jeste primetili debila Borka kad je ulazio kako je izljubio sve redom cak i onu dvojicu iz obezbedjenja hahahahahah, ali faca onog telohranitelja kad je prisao da ga poljubi ;D ;D prajsles

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

sinotj sam dagleo do 04h koje vrishtanje ono sa polivanjem vode i cela spika posle .. da mogu gledao bih 24/7 [roflmao]

I ja sam gledao to jutros, ali kad su otisli svi u krevet ja kao krenuo da shaltam kanale, kao "jbg spavaju sad, nema vise, to je to". Medjutim vratim posle b92 kad ono svi ustali omg. Tek posle iz price skapiram sta se sve desavalo, ladno sam propustio da vidim akciju polivanja.. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

pa bas zato ih svi i vole zamisli da sada odu do kneza i kupe dizel farmerke boss majice i bla bla dodju da pevaju svi bi rekli aaa nisu vise oni stari :D nisu oni blesavi da menjaju fazon

BTW jutros sam primetio da Ajzak nosi kinesku Anta trenerku(donji deo). Odmah sam izvalaio jer imam istu. Da li neko zna gde mogu da se downloduju njighove stare pesme do npr neke 2003 godine imam nesto od toga na kasetama sto sam skidao u to vreme sa radio SKCa ali nista u MP3/

Edited by fake_hero
Link to comment
Share on other sites

treba ujuriti dvd izdanje ovog VB :)) kad neshto ovako postoji na tvu sad u ovih mesec dana mozhe i vlada da padne i smak sveta da se desi boletje nas kurac dokle god ima lajv fid iz kutje :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...