Jump to content

Veliki Brat!


Recommended Posts

@bojhinjo

za navijanje sam bio u prvom serijalu vb-a bilo je hm 400 ili 800 din jebem li ga

@leisure

dobro recimo da era nije pravio sou (kao sto jeste :D ) koga bi prozivali ajs vikler i milic ?:D sta kao mimi ? petra ? era je lik koji voli da vrati dok bi zene plakale tako da direktno ili indirektno era je ucinio ovaj VB velikim :D DOVLA BRATE PODRZI ME :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kolko mi je drago sto je mimi dobila samo zbog ovih bc fanova

nemam nishta protiv ajsa ( protiv viklera imam jer je govnarchina ) ali ko zna zashto je to dobro ako on i sam fura "bole me brige" fazon :)

i da, era je najnizhi moguci oblik zhivota pa mi je bilo toplo oko srca kada mu je ajs rekao da naduva jaja :)))

Link to comment
Share on other sites

Hehe, licno uvek ostavljam mogucnost da je pobednik namesten, ali isto tako mislim da to mozda i nije slucaj ovoga puta, a nije zato sto sam ja rekao ko ce pobediti ;)

Sad uz malo zbilje, kad sam rekao da ce Mimi izaci kao pobednica, to nije zato sto sto sam hteo da udaram kontru ljubiteljima Militja, Ajsa, Kaje i Viklera (i Ere), vec zbog mnogobrojnih razloga koji su nju doveli do toga da postane "miljenica publike". O nekima smo vec ovde i prichali, i to su razlozi koji se ticu nje same kao osobe, a drugi razlozi su pak vezani za ostale ukucane, koji su jednostavno uspeli sami sebe da zakopaju. U slucaju Militja je to dodushe uradila njegova zhena za koju mislim da mu je sahranila mogucnost pobede, dok su Ajs i Vikler zaista dozhiveli tu nepravdu razdvajanjem, ali pored njihovih ortaka i odredjene grupe onih koji ih gotive (a to su osnovnoskolci sa ogranicenim kreditom na svojim mobilnim telefonima) nema tu ko za njih da glasa. To vam je slicno kao kada je jedan od favorita u Grand zvezdama, onaj cigos zaboravih mu ime, ispao prvi u velikom finalu jer sugradjani romske nacionalnosti nemaju kesha da bash toliko glasaju. Zato su i dobro prosla ova dvojica na forumu Bureka, Blica i ne znam cega - em starije grupe ljudi ne koriste net da bi glasale na forumima, em Blic sajt nema potrebe da posecuje neko iz recimo Crne Gore.

I josh kao dodatak, ljudi generalno ne vole kada se neko stalno dere, proziva, smara i pravi budalu od sebe, sto cete najlakshe provaliti kada pogledate kako su ispadali takmicari, a sa druge strane vole istrajnost i drzhanje stavova, sto, ma koliko je dosadno bilo mozda, Mimi jeste uradila.

Link to comment
Share on other sites

el ovo levo DJ Sneak? [roflmao]

btw, evo sta mi stiglo na myspace messagelist:

"KAKO KOJ QRAC DA POBEDI NAJJACI LIK KOJI CE DA IKADA BUDE U VBu, KADA SVAKI CRNOGORAC IMA 6 MOBILNIH?!!?!?!?!?!?1?" [roflmao]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

iako sam navijao za ajsa skroz je ok sto je niksicanka pobedila..

znaci vecu disproporciju izgleda i ponasanja/pameti/stavova nikad nisam video..

i kralj mi je zato sto ponosno nosi ona govna na sebi samo zato sto ih je ona pravila..i iako 99 odsto ljudi bi okarakterisalo njenu odecu kao gomilu sarenila i kicha njoj je to kul i iskreno nekako nosi i misli da je dobro..to ti je taj crnogorski stav i ponos:)

p.s. da je vb trajao naprimer 1 dan, mimi bi bila ubedljivo poslednja..izgled moze puuuuno da zavara..

Link to comment
Share on other sites

dobro recimo da era nije pravio sou (kao sto jeste :D ) koga bi prozivali ajs vikler i milic ?:D sta kao mimi ? petra ? era je lik koji voli da vrati dok bi zene plakale tako da direktno ili indirektno era je ucinio ovaj VB velikim :D DOVLA BRATE PODRZI ME :D

Era je ustvari imao najvise glasova, ovo je namestaljka!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Hehe, licno uvek ostavljam mogucnost da je pobednik namesten, ali isto tako mislim da to mozda i nije slucaj ovoga puta, a nije zato sto sam ja rekao ko ce pobediti ;)

nisi ti kole:))

zao mi sto moji drugari nisu pobedili i to je to

vise o vb ne pricam

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

Bozhe od pochetka nije postojao drugi zavrshetak no da Mimi pobedi...daj bre ljudi, ovo je srbija...shabani dominiraju i dovoljno im je dosadno da glasaju...pola splavara ako ne i svi (ukljuchujutji i mene) je pustilo balu na Mimi. (netjemo se uplitati u diskusiju dal je lepa ili ne [:)])

Mislim ok je to shto u sushtini Ajs pravio shou, al za vecinu srbije je on jedna najobichnija prosta seljachina a mimi prelepa bogata visoko moralna uspeshna devojka. Malo je ljudi koji su u fazonu Ajs je prepametan, a Mimi je fejk:

Procenat main streama: ~70%

Procenat undergrounda: ~30%

Mislim da prosto gornja chinjenica fiksira mimi kao apsolutnog pobednika dana kad je ushla, ima sve shto joj treba za dominantnu grupu posmatracha. Veliki je faktor KOJA je grupa posmatracha i koji auditorium privlachi ko.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Ja realno mislim da je Lucky u pravu, a evo i razloga zashto to mislim:

1) Populacija koja prati BC nije vecina i nema kinte da ih budzi, pogotovu ne razdvojene

2) BC je razdvojen - iako je Vikler mnogo negativniji lik od ajsa, podela glasova je uchinila svoje...

3) U finalu, mnogi ljudi su glasali u fazonu "samo da ove seljachine ne pobede" => po principu manje od dva zla

(jbg, oni se jesu zamerili velikoj masi ljudi, pogotovu onim dvolichnim napusahvanjem Kaje)

4) Crnogorci stvarno imaju 6 telefona svaki [;)] A i neka taktika sa slanjem 50.000 poruka bi se i dalje isplatila (pola dobijenih para da ode na placanje poruka, al se i dalje dobija 2-ga polovina [:)])

Mislim, Crnogorci su pobedjivali i u pesmi Beovizije chistim nadjachavanjem u slanju poruka... (sumnjam da je iko iz Srbije glasao za pesmu "more ljubi gore" ===> u fazonu, Flamingosi su po mom mishlejnju bili bolji od "nezvanichne himne nezavisne Crne Gore" (ovim nemislim nikakav disrespect, samo govorim o potencijalnom kvalitetu pesme, i njenoj shansi da prodje u daljem evropskom takmichenju)

Link to comment
Share on other sites

Navio sam za ajsa ... inace interesantno je kako su ljudi ovo teze prihvatili nego kada nam je otislo kosovo.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

E LJUDI SKONTAO SAM

PA LACKI JE NAMESTIO DA POBEDI MIMI!

Sto bih nameshto, ocigledno je da ona ima vishe para od pola ljudi tamo, a ja sam odavno rekao da bih voleo da pare dobije iz tih VIP-ovaca onaj koji ih ima najmanje (ko god to bio). Samo sam izneo realnu prognozu da ce ona pobediti, iz mnogobrojnih razloga.

nisi ti kole:))

Koletove teorije oko pobede u velikom bratu su bile "set sail for fail", tako da ne bih ulazio u diskusiju o tome ovde :>

Mislim, Crnogorci su pobedjivali i u pesmi Beovizije chistim nadjachavanjem u slanju poruka... (sumnjam da je iko iz Srbije glasao za pesmu "more ljubi gore" ===> u fazonu, Flamingosi su po mom mishlejnju bili bolji od "nezvanichne himne nezavisne Crne Gore" (ovim nemislim nikakav disrespect, samo govorim o potencijalnom kvalitetu pesme, i njenoj shansi da prodje u daljem evropskom takmichenju)

Nikad crnogorci nisu dobili Beoviziju na glasove publike vec uvek na glasove zhirija. Glasovima publike su Flamingosi pobedili, a i godinu pre toga Jelena Tomashevic.

Link to comment
Share on other sites

@ Lucky,

Jbg, ja sam neshto vrlo siguran da se glasalo mobilnim telefonima kad su oni crnogorci pobedili flamingose sa pesmom "gora ljubi mora"

Ako nisam u pravu, demantuj me sa nekim chlankom, poshto si ti tako povezan (pa nameshtash VB) to ti nece biti nikakav problem [:)]

Link to comment
Share on other sites

o svevidetji koji nisi kole ;oP, zarez, gde ja ovde govorim ko ce da pobedi?

od onog sto sam pratio ovog VBa meni je najchudnije da su poizbacivali sve zhensko a ovaj suspect-ghay maneken i dalje u kutji =o)

btw slazhem se sa igorom da je malo namesteno ovo viklerovo izbacivanje da bi glasovi do kraja glasanja otisli ajsu - ako on pobedi to je totalno b92 way, ako pobedi militj to je cool, bice ga cheshtje na pinku u VB related emisijama...zato sumnjam da ce pobediti mimi...za nju niko nikad nije chuo (lol crnogorska dizajnerka odece! =o)) i ona je najmanje marketable za emotion na ovim prostorima...

ovaj moj retki post na vb topicu je bilo moje vidjenje toga chija bi pobeda bila najprofitabilnija za emotion zasnovano na prichama ljudi oko mene i linkovima na youtube filmice krace od 3 min. tako da posto si dublje "studirao materiju" a ipak nisi bio toliko uveren u svoje misljenje da ga podupresh na nekoj kladionici... ;o>

Link to comment
Share on other sites

Kole brate, ti znas da ja tebe gotivim, ali nema potrebe da se vadish na tebi dobro poznate metode kad god te neko nesto "prozove" na bilo kom topicu. U svoje misljenje sam siguran ali se ne kladim a i ako se ne varam nije ni bilo ove godine kladjenja na VB. Ono sto je glavno je da si napisao:

...zato sumnjam da ce pobediti mimi...

Cime si jasno stavio do znanja da je tvoje misljenje da ona nece pobediti :) To je meni dovoljno u ovom slucaju.

Ako nisam u pravu, demantuj me sa nekim chlankom, poshto si ti tako povezan (pa nameshtash VB) to ti nece biti nikakav problem icon_smile.gif

Predpostavljam da ovo nisi napisao zlonamerno, iako bi covek mogao tako da shvati, pa cu ti zbog toga i odgovoriti, iako ne vidim cemu sumnja u moje tvrdnje. Evo ti tabela sa glasovima. Crveno su glasovi crnogorskog zhirija, plavo srpskog a televoting su glasovi SMS-a. Jasno se vidi odnos glasova SMS-om izmedju Srbije i Crne Gore, kao i to da su zapravo glasovima srpskog dela zhirija crnogorci otisli dalje jer crnogorci nama nisu dali niti jedan poen :)

glasanje.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sto neko reche lakse sam podeno gubitak Kosova nego sto ledeni nije pobedio,glupa mutava manekenka tt namesteno 100% zgadio mi se VB nikad vishe necu gledati al bar napusio onju seljacinu naduvaj mi jaja haha pwn [:D]

[edit] dal je moguce da su crnogorci poslali vise smsova od nas [upitnik? [}:)]

Link to comment
Share on other sites

Sumnjali smo i pre, ali sada definitifno znamo da je Lucky=Veliki brat :)

Mimi pobednica... malo sam pratio ovaj serijal, i stvarno ok je mimi, samo sto ipak mislim da su Ajs i Milic vise zasluzili pobedu. I bas mi je bio skenj na kraju kad nije htela da se pomiri sa Milicem, pa cak ni kad je izasla kao pobednica, nije se sa njim ni pozdravila. Mislim daj, covek se nasalio (ok losa sala je bila), a ona se ponasa kao da ju je silovao jebote...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...