Jump to content

Recommended Posts

o kakvim jumpovima je rec?

kad zabodesh pilon, on se zabode na mestu gde je proba pa se ona pogubi i na par momenata prelazi preko svega zhivog, tj i jedinica i gradjevina

kad se terran zagradi, ako imash prostora da stavish pilon i da se namestish kako treba mozhesh lako da mu preskochish supply i vidish shta tekuje

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je sve ovo sa otkrivanjem jedinica totalno sranje. Pa, najbolja stvar u prvom delu je bilo što ti postepeno uvode nove jedinice, zgrade i apgrejde, pa ih polako usvajaš, pa implementiraš, pa experimentišeš, pa u fazonu: ....aha, a šta je sad ovo... i tako to. Ovde se već zna skoro više od pola ukupnih jedinica koje će biti. Dok se pojavi igra znaće se i sve Zergovske jedinice, biće kao da gledaš film od 2 sata i 5 minuta nakon što si odgledao trejler od 2 sata... I čemu to prekrajanje i podilaženje publici, ovo smo ubacili pa izbacili, ovo smo modifikovali, ovo smo ono, ono smo ovo. Izgleda da će prevelik akcenat biti na multiplayu (što i nije čudno zbog Koreyanaca), ali mogli bi da stave i neki lični pečat na sve to.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

pogreshno gledash na stvari

SC1 je razvijan pod budnim okom gaming comunityja, sad to sto vecina ljudi odavde tada (96-7ma) nisu imali net/znali da mogu da prate svaku promenu koju blizz uvodi u svoju novu strategiju to je druga stvar

also ako ne zhelish spojlere niko te ne sprechava da se distancirash od hypea dok igra ne izadje...no whine "ja ne mogu da ne pogledam sve sto bilzz objavi od SC2 progressa, ali sranje je sto oni ne mogu da mi obezbede spoiler free enviroment..."

;o))

Link to comment
Share on other sites

Ma, ne kukam ja, al sam tu weak da ne pogledam šta sve ima novo [:D] , ali bih više cenio da samo puštaju neke opšte stvari a ne eksplicitne detalje koji se naknadno prepravljaju kako bi odgovaralo većini communitija kad igra izađe. Zato su i najavili (gotovu) igru godinu i po dana pre premijere, da je dodatno atjunuju po ukusu publike. Ma, od sad samo skidam sinematik trejlere i artwork, the force is strong with me.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

pa fala bogu da ce da ugadjaju komjunitiju, pa zbog njih prave igru a ne za sebe.

a i kako drugacije da eliminisu glupe ideje (tipa surfujuci protossi), ipak ljudi koji se bune svi igraju multi i verovatno bolje razumeju funkcionisanje sc-a od samih developera. a svako zna da se igra i pravi pretezno za multi, cak i nekoreanci koji su fanovi igre su to zbog multija...

ionako je valjda roper (ili koj vec od baja sa prvog dela) priznao da su uspeh i kvalitet prvog sc-a (i bw-a) bili user, a oni cak ni ne rade sad na igri vec neki novi ljudi, tako da je slusanje communitya ocigledan potez.

slazem se da je lagano otkrivanje i uvodjenje jedinica u sc-u bilo sjajno, al mislim da je ova "otvorenost" pri razvijanju igre necessary evil

Edited by viljuska
Link to comment
Share on other sites

Javio se Karune ponovo:

http://www.battle.net/forums/thread.aspx?f...amp;#post214040

*Objashnjeno je shta pretstavljaju one visoke protoske za shotova.To su dark obeliksi koji su potrebni da bi se napravio Dark Templar.

*hint:To se nalazi malo dole medju postovima kada je Karune odgvorio nekome sa foruma.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Hehe bilo kako bilo evo sada citam neke vesti ( uglavnom sa sc legacija i josh par drugih sajtova ) . I zaista sam zadovoljan ako ne i zadivnjen ^^ kako blizzard komunicira sa igracima i komjunitijem uopste , kontrolishe protok informacija i prihvata savete ( siege tanku je vec promenjen izled ) nekako sve deluje previshe nestvarno :) .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

iako svestan pretnje od mogucnosti izazivanja masovnog hejta ka meni ipak moram reci da mi sc2 izgleda, ovako ona prvi pogled, po skirnovima sve jadnije i jadnije :( (pricham o vizuelnom dozivljaju ofkors)... jednostavno previshe mi je cartoonish i warcrftoliko, shareno... bljaks

naravno svestan sam da je u pitanju apha verzija ili koja god vec, ali nesto mi ne mirishe da ce se nesto kolosalno menjati po tom pitanju do kraja...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vec su promenili .

Sto se tichye space platforme kao podloge tu nemoze niko da ima nekih zamerki ..

Twilight i Ashworld podloge isto ko je gledao screanove ne moze da ima zamerki ... ash izgleda zaista kao wulkanska planeta a twilight je mrachna kakva i treba da bude .

Sto se tiche Junge worlda na sclegacy su izabacili sliku koja ima dosta tamniju podlogu jungle nego sto je imao do sada = prihvatil su whine i napravili da jungla ne izgleda kao warcraf3 vec da bude tamnija kao u SC uz malo vremena verovatno ce je josh vishe poboljshati .

http://limitedgaming.com/files/1/community_1.jpg Dakle znatno je tamnija nego sto je bila i sama po sebi promena ovog tipa obecava puno :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

E kakve ste žene, ne volite dark templare. Odjednom se sve izvitoperilo, a Zeratul se prevrće u grobu.

BAN HIM NOW!

kakav blatantni disrespekt lorea! zeratul je zhiv, tassadar je umrEo (samim tim je reshena dilema dal su bece face high ili dark templari ;oP)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...