Jump to content

Recommended Posts

Pazi thor moze da bude ok(bash zbog valkira i golijata),jer deluje mi kao neka jako mocna jedinica pa bi joj ime "thor" moglo chak i fino da legne...Ali viking fighter???

Inache mogutje je da ce ostati golijati(mada iskreno teshko),ukoliko se desi da thor bude unique kao mothership kod protosa,jer deluje tako...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma da ... thor ce biti kapiram snage Archona .

Evo Karune je vec odgovorio debilima sa bnet foruma :

The Thor will not be the Terran equivalent to the Protoss Mothership. In addition, you will be able to build more than one Thor. The Thor unit will not be the type of unit you'll want to march into the enemy base by itself.

Dakle ako su rekli samo ce protosi imati super unit onda majku mu jeben to znachi da ce samo protosi imati super unit ffs .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Koliko se ja secam receno je da nece biti vise jedinica tipa protoss mother ship kod drugih rasa vec ce druge rase imati nesto drugo.

i kakve to veze ima sa thorom?

rekao sam da je capital unit

i sting ray je capital unit

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod Archona:

Archoni!!!!!

@De1:Inache nisam chuo da su rekli da vishe nece bit unique-a,pa sam zato napisao da tje thor MOZDA biti takav.Ako je to na onih 5 filmchica,njih nisam skidao mrzelo me...

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

uuuu ubav je archon kao i uvek...mada malo chudno je sto sad bilo koji kombo 2 teplara daje istog archona sa istim skilzima (mada ochigledno da je lakehe za techovanje tako)

i steta sto nema sound fajlica, archnoski voice efekti su mi se uvek svidzhali...

Link to comment
Share on other sites

i steta sto nema sound fajlica, archnoski voice efekti su mi se uvek svidzhali.

Uh,dorbo je taman sam pomislio da mi baguje Opera :)

mada malo chudno je sto sad bilo koji kombo 2 teplara daje istog archona sa istim skilzima (mada ochigledno da je lakehe za techovanje tako)

Nisam bash najbolje razumeo taj deo,jer,citiram "an archon can now be brought into being by the merge of two high templar, or two dark templar, or even the unification of a dark templar and a high templar.

Kaze Archon,ali ne i koji archon(ovaj pretstavljeni se zoveTwilight) shto me malo buni...Po ovome mogutje je da chak i mix high&dark templara daje nekog sasvim treceg Archona...Shto bi bilo prekul!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa taj uberkul je twilight aka sumrak aka na pola puta izmedju svetla i tame zar ne =o))

naravno, logichno bi bilo od 2 high templara da ide light od 2 darka dark a meshano da je sumrak ali izgleda da nije tako...pitty...no realno olakshava im mehaniku igre...steta sto vishe necu moci da pozasujem jedinice protivniku do bunila =o)))

Link to comment
Share on other sites

o da, twilight archon ce biti tako paljevinski da je to strasno...merging of dark and light side...hell yeah:)...samo mi je malo glupo sto izgleda kao da koraca, bolje da lebdi kao u kecu...

btw, samo zamisljam kako ce jebacki biti kad otkrivaju sve te nove jedinice postepeno kroz kampanju i paljevinsku pricu i atmosferu...zato uvek prvo igram kampanje, pa tek onda singl:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Novi archoni su mnogo cool :) ... samo mi se ne svidja sto imaju stopala :( to treba da izbace ... animacija napada je imba sada . Btw atm verovatno se nagadja da ce kickovati i reavere ako ne sada onda u buducnosti .

Inache igra ce da bude prekul ima da izvrshim masovno samoubistvo sa ledja kada je kupim !!1111

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

^Vidi se da uvek imash sve najsvezije vesti :P

ps.Razgledaj prvo malo zadnju stranicu pre nego shto postujesh ;)

@Archons:Zagledajte malo onaj in-game gde dva Archona ubijaju onih par marinaca,to toliko mocno izgleda da ja nemam rechi!!!

Edit:@Dule:U kecu su izgledali tako zbog manjka animacije...

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ma meni je glupo sto ghost priziva 6 marinaca... glupa wacraft fora, "ijao treba mi water elemental" --;;

i oni kretenski sensor i radar dome-ovi, sta jbt vidis na mapi tackice gde su neprijateljske jedinice, imba random c&c sranje :/

a ni snipe mi se ne svidja, koja im je to fora da ghost snipeuje kad je ceo sc imao sacmaru, bolje da su ostavili lockdown

Edited by viljuska
Link to comment
Share on other sites

thor je malo chudan meni...ako je mech onda brate treba da ima odredjenu dozu brzine, ako su 'teli nesto sporo sto lagano rotira i polako puca ko ih jebe sto oce devastator tenk iz dine2 da prave ali spori mech = lame...mada je simpa sto se ne pravi u fabrici nego ga prave SCVovi =o)))) - vetj zamisljam kamikaze taktike kad sa 3-4 SCVa na nekoj remote lokaicji izvan baze pravish thorove da protivnik koji te scoutuje ne zna da idesh na njih ;o))

stit za marince je upgrade, kao i hp boost i stimpack - researchuju se sva 3

ovo za summon marinaca vidim vishe kao neki relocate ability postojecih marinaca, a ne da ih summonuje iz vedra neba...

radar dome je interesantan da ga napravish tamo gde ti nije baza pa protivinik koji vidi tvoj radar range misli da imash ekspanziju kad tamo zezanje ;o))

nije loshe, svidza mi se razvoj situacije ;o)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...