Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nadji neki plejer koj podrzava usporeno pustanje i dobro obrati paznju na interval sa snegom/sumom na pocetku svakog od trejlera. :)

I sta imate protiv Lost Vikingsa, bas je bila simpa igra, siguran sam da bi Lost Vikings 2 by Blizzard bio zabavna i dobra igra...

Link to comment
Share on other sites

Ma izbacice novu ekspanziju za WoW, ubacice Murloc-e za Hordu, i Treante za Alliance...

Ne znam da li je jos neko to primetio, ali kao da Blizz na silu produzava svoje fransize. Prvo se uvek setim tranzicije orkova sa War2 na War3, od killing-machines madafaka postaju odjednom noble-shamanistic-honor rasa? WTF, bloodlust bRE!

Povraca mi se od Blizardovih design odluka u poslednje vreme, kakvi bre blood elfovi, kakvi dreneji, kakvi soul hanteri, picek materine, vratite mi samo orcs vs. humans!

Evo sad pocinju sa tim zutim mineralima, Tassadar save us! =)

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Ne poredi sc i war3 kako se kaze :

This is not Warcraft in space! It's much more sophisticated!

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Uf sta ti reko kili

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Veoma diskutabilno ... pogotovu ako pricash u globalu .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

@Storm Scion

Slazem se SC:BW i War3 su nebo i zemlja, meni u stvari smeta sto SC2 i War3 strasno lice!! Na onom delu trailera gde se pojavljuju sol hanteri, sa sve zelenom travicom iz War-a, dosta ljudi se istripovalo kao kakav je ovo mod za War3???

I uopste taj cartoon look je ok za fantasy setting, ali sa sci fi.... ne bre. Sci-fi je mracan, pogotovo Starcraft gde npr. vade bivse zatvorenike iz celija, paf *power armor* i salju ih na lurkere =)

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Ovo nije alfa, nego manje - vise gotova igra.

I slazem se sa vecinom da potpuno treba izbaciti debilne jedinice i njihova imena, i cartoon l&f

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Mozete vi da se slazete medjusobno kol'ko 'ocete ,kad vam to slagajne nije na istoj talasnoj duzini sa mishljenjem razvojnog tima :)

Inache indeed ova 3 zadnja shota,mnogo podsetjaju na Jungle setup mapa u WC3

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

@Storm Scion

Slazem se SC:BW i War3 su nebo i zemlja, meni u stvari smeta sto SC2 i War3 strasno lice!! Na onom delu trailera gde se pojavljuju sol hanteri, sa sve zelenom travicom iz War-a, dosta ljudi se istripovalo kao kakav je ovo mod za War3???

I uopste taj cartoon look je ok za fantasy setting, ali sa sci fi.... ne bre. Sci-fi je mracan, pogotovo Starcraft gde npr. vade bivse zatvorenike iz celija, paf *power armor* i salju ih na lurkere =)

Ok ok ok ... ali ajde da budmo racionalni ...

realno nervira me stav ljudi oko leeked gameplay trailera i sould huntera ...

Dakle svako i sa pola mozga vidi da je onaj trailer daleko nedovrshen i ko zna koliko star koncept koji je mozda star 2-3 godine.

Recimo pogledajte animacije reapera koje su totalno nedovrshene i upoderite animacije kada unisteni deo zgrade od strane tempesta umesto skotrlja preko litice ostane da "lebdi" itd itd .

Da ne govorim da sam soul hunter ne lichi ni na sta i vidi se da ne da nije zavrshen nego je na foru eventualno samo neki koncept sa verovatno koncept imenom .

Dakle to je leeked video ... dakle ako budemo videli soulhuntera u najboljem sluchaju imace 1% veze sa ovim sto smo sada videli :)

Inache da slazem se da je starcraft bio mrachan sto je bilo zaista cool pogotovu te sheme unutar platformi su bile imba ...

Mada recimo opet oni su nam samo prikazali ( oficijalno ) platformu kako izgleda ... i morash da priznash da platforma izgleda uber imba i bash starcraftovski . Dakle verujem da ce se to sve srediti ... jbg igra josh nije gotova , engine je kapiram 90% gotov sada dolazi lickanje ^_^

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

taman htedoh da linkujem da su na official sajtu okachili novi feature, za warp ray ovaj put, ali ne valja im nesto pa displejuje kolosusa i dalje

also ne mogu da nadjem blizz/sc2 da tje da bude na e3...denied!

Link to comment
Share on other sites

Tebi bar stavlja na kolosusa meni jednostavno ne otvara stranicu...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

hmm proradila je stranica...

A jednica se zove po svom oruzju valjda.

Ima kratak range,ali je fazon da shto vishe fokusuje jednu metu proporcioanlno vishe shtete nanosi.Dorbo vs svinja, loshe vs massa.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

uf....for those linguisticaly canllenged - ray je takodje razha...i jebla vas imena, pa sta ako je osnovna protska jedinica "verski fanatik" aka zilot? mislim hu givz a shit kako se sta zove ako je igra kao komplet dobra...mislim sta, river, golijat i bejnling je dobro ali tempest nije...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...