Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ma ljudi moji, mozete da znate medicinu/fiziologiju/sta_god, ali ono sto ne ukljucujete u raspravu su genetika (genetske predispozicije) i psiha. I sta onda ima tu vise da se prica. Ne funkcionise ljudiski organizam na sabiranju i oduzimanju ugljenih hidrata ili proteina ili masti. Valjda svako pri zdravoj pameti moze da shvati da ista dijeta na Koriju i Ivanu nikad nece pruziti jednake rezultate. A tek psiha!

Da se razumemo, meni je mnogo zao kada neko "drzi dijetu" jer je to napad na telo od strane uma kakav niko ne zasluzuje.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

svi "drzhe dijete" a ne pridrzhavaju ih se u 99% sluchajeva...bolje jedite shta hocete al imajte neku aerobnu aktivnost 4x nedeljno...to je mnogo bolje nego da sede kod kuce i govore sebi kako drzhe dijete..A najgore je ako je "drzhe" i "trche" ili tako neshto..A vecina opet ne trchi dovoljno...al o tome svemu na sport forumu treba prichati...a da, kole je u pravu

Link to comment
Share on other sites

svi "drzhe dijete" a ne pridrzhavaju ih se u 99% sluchajeva...bolje jedite shta hocete al imajte neku aerobnu aktivnost 4x nedeljno...to je mnogo bolje nego da sede kod kuce i govore sebi kako drzhe dijete..A najgore je ako je "drzhe" i "trche" ili tako neshto..A vecina opet ne trchi dovoljno...al o tome svemu na sport forumu treba prichati...a da, kole je u pravu

da li mislish da onaj koji radi osam sati dnevno, intenzivno radi, ima snage i da trchi/ide u teretanu i posle ima ikakav socijalni zivot. Lako je pricati o sportu ako si samo student ili nemash stalan posao koji iziskuje sedenje. Zato u mnogim slucajevima dijeta na zalost nema alternativu.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ortak dobio fon na koka kolinoj nagradnoj igri

kad smo videli koji fon,smorili smo se,zato sto smo svi ocekivali da je taj walkman fon,zaista valjan predstavnik te w serije,a ono fazon,nema ni bluetooth,kamera vga,bedna 0.3 megapiksela,malo memorije,i sve u svemu,prodace fon naravno...

bila sprdnja danas

otisli smo na basket i gadjali sa pola terena

i kako ko ubode,broji ostalima 10sklekova

naradio sam se bogami,taman da odradim triceps za bazen :))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ortak dobio fon na koka kolinoj nagradnoj igri

kad smo videli koji fon,smorili smo se,zato sto smo svi ocekivali da je taj walkman fon,zaista valjan predstavnik te w serije,a ono fazon,nema ni bluetooth,kamera vga,bedna 0.3 megapiksela,malo memorije,i sve u svemu,prodace fon naravno...

Pa sta si ocekivao kad dele 24 telefona dnevno? :))

Gledam ove topice sa filmovima pa se smejem, a u medjuvremenu se pitam gde sam ja pos'o u pet ujutru :)

Link to comment
Share on other sites

@ove dve iznad: ako vas zaista zanima, objasniću vam zašto ovo nije ana ko ju razglabanje. ako ste napisale to što ste napisale kao kul hihi foru, neka vam bude. :)

hihi, znala sam da ces da se javis :*

danas pre faxa dolazi na red sredjivanje sobe, a to taako smara...

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Kako se dobija taj telefon? Jel samo treba da kupim kolu i ako me ukenja nešto ispod otvarača, dobijam, ili tu ima još nekog cimanja?

Treba da nadjesh kod ispod etikete,i da poshaljesh sms-om , i onda ako te izvuku , izvuku... uglavnom prevara...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

da li mislish da onaj koji radi osam sati dnevno, intenzivno radi, ima snage i da trchi/ide u teretanu i posle ima ikakav socijalni zivot.

Realno igi, sve se mozhe kad se hoce. Mozes sigurno naci pola sata za teretanu pre ili posle posla, jedino sto se moze uzeti kao olaksavajuca okolnost jeste ako nemas teretanu nigde blizu pa ti treba pola sada da stignes do nje, onda razumem :)

Link to comment
Share on other sites

treba da palim na ispit uskoro, glava mi se raspada od formula i tabela... davno bese kad se poslednji put radilo nesto za fax :\

sve je to glupo i lako, al osecam da ce biti :

math25wm5.th.gif

spavao sam neka 2 sata, i to je kul.. vreme je megasjebano, celih 13 stepeni OMG (sa kisom u najavi, koja ce me verovatno uhvatiti na bajsu jedno 40m po izlasku iz kuce sa sve rancem punim papira, i 2 seminarska - o kako superkul).

btw morao sam, znate li vi otkad nisam koristio spoiler ?

:E

@ Junkie

sokole, do 10 dana ??

pa OMG FFS ?!?!?

a Djavol ?

:\

samo da znas, postoji nesto sto se zove lista prioriteta... ;]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

da li mislish da onaj koji radi osam sati dnevno, intenzivno radi, ima snage i da trchi/ide u teretanu i posle ima ikakav socijalni zivot. Lako je pricati o sportu ako si samo student ili nemash stalan posao koji iziskuje sedenje. Zato u mnogim slucajevima dijeta na zalost nema alternativu.

pa ne znam zaista, ja ne radim...al kad se ujutro istrchim,istegnem, i odmah istushiram, imam vishe snage i osecam se bolje tokom dana...Meni to oduzima nekih 40min...jbg, ako taj neko nema 160min nedeljno da izdvoji za "zdravlje", to je zajeban posao onda stvarno

Link to comment
Share on other sites

da li mislish da onaj koji radi osam sati dnevno, intenzivno radi, ima snage i da trchi/ide u teretanu i posle ima ikakav socijalni zivot. Lako je pricati o sportu ako si samo student ili nemash stalan posao koji iziskuje sedenje. Zato u mnogim slucajevima dijeta na zalost nema alternativu.

svaki dan nadjem vremena za cuku vremena bajsa, i za sve sto hocu u principu, a imam dosta zanimacija, plus sam cistim, perem, peglam...sve se moze kad se hoce, samo je stvar navike.

doduse, nema sansi da spavas osam sati i da stignes sve to. no way.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Realno igi, sve se mozhe kad se hoce. Mozes sigurno naci pola sata za teretanu pre ili posle posla, jedino sto se moze uzeti kao olaksavajuca okolnost jeste ako nemas teretanu nigde blizu pa ti treba pola sada da stignes do nje, onda razumem :)

pored faksa i posla, za slobodno vreme ili spavam (maks 7 sati dnevno i to reeetko) ili crtam. I za teretanu stvarno ne bih imao vremena iako imam dve u krugu od pola sata

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

umirem na poslu (od smeha) [:D] skupljam mailove za spamovanje i nalazim zanimljive stvari na sajtovima domacih firmi:

Posedujemo registrovane “Microsoft” softvere za pet računarskih sistema u mreži i Corel Draw 11 na jednom od njih, koji se koristi isključivo za pripremu marketinške propagande za potrebe firme.

[roflmao]

Komercijala: Nemanja Šljukić (govori engleski)

[roflmao][roflmao]

ako odete na stranicu http://www.avalacolor.co.yu/kontakt.htm, i probate da desnim dugmetom kliknete na e-mail adresu, dobicete poruku "ee!! to ovde nemoze" [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...