Jump to content

General Movie News Thread...


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vidim ja da je Hit posle ove uloge skociti na lestivici najplacenijih glumaca.

kako mozes da proslo i buduce vreme u istoj recenici?

da je skociti ?! :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

mene odushevljava u tom trejleru najvishe sto roka mein herz brennt (takodje na istu stvar naletim sinotj gledajuci pilot saving grace...rammstein ftw! =o)) (i snimite selmu kako je hummana hummana sa novom frizurom ;o))

a uvod za voli trejler je tako nebalansirano dobar kad popravlja luxoa ... ne znam ko sem pixara ima toliki talenat da uchini da nezhive stvari izgledaju toliko izrazhajno...stvarno majstorski...

Link to comment
Share on other sites

a uvod za voli trejler je tako nebalansirano dobar kad popravlja luxoa ... ne znam ko sem pixara ima toliki talenat da uchini da nezhive stvari izgledaju toliko izrazhajno...stvarno majstorski...

Bio sam 9-og decembra na lekciji koju je drzao Pixar u Moskvi, svaki put kada prave novog lika imaju brainstorming gde cela ekipa animatora glumi tog lika - vecina ljudi tamo nisu prosto 3D modeleri i animatori, vec su i vrhunski glumci. I naravno svaka sitnica u 3D modelingu i animaciji se gleda.

Sad sam bas hteo da kazem za Walleja, koliko je to dobro, pa to je fantasticno, valjao sam se od smeha sve vreme. Nakon imam novi san, hocu da radim u Pixaru!

Ain't gonna happen dude...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

spid rejser je brate film na osnovu nekoc crtanog filma iz sredine proslog veka sto su deca po americi gotivila...i treba da izgleda ko lunapark =o)

also spojen thread o helboj trejleru ovde...da je u isto vreme kachen nego ceo dan kasnije...stvarno disrespekt ;oP

also#2 da ne bude posle "omg iron man topic" evo vam link i na, sad vec stari, ironman trejler...narko downey kao tony stark...ima smisla...pogotovo za neki sequel kad krene da se opija ;o)))

http://media.movies.ign.com/media/034/034317/vids_1.html

(na zhalost hd dl trazhi ign registraciju...blah...)

Link to comment
Share on other sites

Premijera Madoninog filma na festivalu u Berlinu

Madonin rediteljski debi "Filth and Wisdom" biće premijerno prikazan u februaru, na međunarodnom filmskom festivalu u Berlinu, saopštili su danas organizatori.

Madonin film biće prikazan u okviru selekcije Panorama, izvan takmičarske konkurencije, navodi se u saopštenju.

U filmu igraju Judžin Hac, Ričard E. Grant i Stiven Grejam.

Organizatori festivala nisu naveli da li će 49-godišnja pevačica prisustvovati svetskoj premijeri svog filma.

Festival u Berlinu trajaće od 7. do 17. februara.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...