Jump to content

General Movie News Thread...


Recommended Posts

Krenuo rur tako na taramount. Da skratim pricu, sreo sam juce jednu potpuno ne geek cicu odatle, njihov pr, poceli spiku, tralala, gde, sta, bila na zatvorenoj projekciji transformersa. njoj (riba stvarno nema veze sa tim tipom filma, slobodni umetnik npr) se svidelo, prijatno je iznenadio film itd. sta li ce se dogoditi nama onda?

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krenuo rur tako na taramount. Da skratim pricu, sreo sam juce jednu potpuno ne geek cicu odatle, njihov pr, poceli spiku, tralala, gde, sta, bila na zatvorenoj projekciji transformersa. njoj (riba stvarno nema veze sa tim tipom filma, slobodni umetnik npr) se svidelo, prijatno je iznenadio film itd. sta li ce se dogoditi nama onda?

[nerd][smajli2][buck]

Ma film ce biti do jaja, ali ce Kole ipak da ga iskritikuje maximalno poshto nece ispuniti njegova ochekivanja [;)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ne diraj me srbo vidish da tjutim (i ovde i na TF topicu gde je clNicky realno treba da kachi svoje postove o ovome ;o)) nadajuci se najboljem =o) chak sam se i pomirio sa chinjenicom sto su pretvorili autobote u reklamu za GM, sto su isli linijom manjeg otpora pri pravljenju starskrima i josh x manjih zamerki...nadajuci se da ce da valja =o))

atm aktuelna pricha iz taramounta je da TF krecu u srbiji sredinom avgusta, tako da ces ti srbo na toj pretpremijeri gledati film mesec ipo dana pre svih nas ovde i mozhes da nas zezas =o))

sto se tiche zatvorene projekcije, zvuchi malo verovatno ali ne i nemogutje...

u prichipu kada neki film ide kod nas isto kada i worldwide oni dobiju jedno 10 dana unapred film, oma pogledaju privatno ako ih interesuje film (to bi bila ta projekcija) i onda zovu novinare 7-0 dana pre bioskopske premijere da pogledaju i napune novine/magazine textovima o istim

e sad kako tf ne krece ovde josh mesec ipo dana malo je verovatno da su vetj dobili kopiju...too great an opportunuity for friendly piracy arrrr says i ;o))

Link to comment
Share on other sites

e sad kako tf ne krece ovde josh mesec ipo dana malo je verovatno da su vetj dobili kopiju...too great an opportunuity for friendly piracy arrrr says i ;o))

Ja mislim da je bila neka slicna shema za AvP svojevremeno. Isto je valjda trebalo da dodje u junu/julu kao u svetu ali su ga odlozili za avgust. I onda smo mi isli na neku novinarsku projekciju (ne secam se vise na sta) i ova riba na ulazu kao - da, to vam je u najvecoj hali, mi unutra kad tamo neki vojnici (na platnu) nesto se dernjaju i kukaju, a i neobicno je prazna hala. I onda dolazi lik i kao - e ovo je zatvorena projekcija ne moze ovde, mi kao pa dosli smo da gledamo tralala rekose da je ovde, a on - pa ne, to je tamo pored. I onda smo mi otisli pored ;) Ali znam da me je zacudilo da je bio AvP mnooogo pre najavljene premijere.

Link to comment
Share on other sites

ajd dok je stranica pri vrhu da pobacamo par vesti, jer generalno to jeste smisao ovog topica =o))

pochinjemo sa filmom Cowboys and Aliens - ron howad i brian grazer ce da produciraju (dreamworks + universal projekat) film po istoimenom stripu ..uglavnom pricha je pochetak 19og veka negde na divljem zapadu rushi se vanzemlajski breod i kauboji i inDJianci se udruzhuju da pobede aline threat = i'd buy that for a dollar =o)))

daljeM

Lena Heady ce da bude nova Sara Konor, al ne u filmu (jer iy 4ke znamo da je sara zaginula) nego u seriji,za sada se planira 13 apizoda /pola standadne sezone za seriju The Sarah Connor Chronicles koja ce da prati par kljuchnih dogadjaja kroz sarin zhivot... od ostalih glumaca tu je River iz firefly/serenity u ulozi zhenskog terminatora koji shtiti porodicu konor, a mladog dzhona glumi lik iz Heroja koji pravi snimke Claire dok se ova ubija =o))

za ljubitenje Pirata - gosn/ Brukhajmer kazhe da ima dobrih shansi da se serijaln nastavi ako daju 40 miljuna shisharki dzhoniju depu =o) od ostalih likova samo bi se vrnuo dzhefri rosh kao barbosa, i gor verbinski bi rezhirao, kira najjtli i njen zhenstveniji partner su out of the picture...pochetak snimanja se ochekuje na potezu 2009-11ta...

random hejt ka ign-u (sajtu koji ja mahom rabim za vesti) - dali us DOA-u 1.5 od 5 zvezdica, ALOOOOO! pa dal' ste'vi toliko retardirani d ane umete da prepoznate opusten letnji film? DOA je odlichan film bash zato sto je bezumna zabava, retard koji ga je tako nisko ocenio ochekujuci shekspirovsku obradu holokausta treba da promeni svog shrinka od 'itno =o)

random "zomg otju ovo!" deo - verovatno za speed industry/svezhe sa mrezhe topic - fotke besnog BatPoda, betmenovog motora iz Dark Kinghta. nakon batmobila iz prvog dela bilo je i za ochekivati da ce nesto ovako da bude u drugim delu =o) Jes da deluje neudobno, ruzhno i opasno, ali samo skinuti oruzhja i poratiti na udobnijem sicu + nabiti 2 minimalistichka blatobrana i dobija se jedini motor koji bih ja ikada pomislio da pazarim =o))

with batman

without

u c/p sectionu - update o aktuelnim comic to movie filmovima, nema teorije da vam ovo sazhvatjem sve zato ove c/p

Sub-Mariner: "Jonathan Mostow is doing a rewrite on it, with the intention to direct, and that script should be coming in a few weeks."

Punisher 2: "Lionsgate is putting that one together with us right now. I think we'll be announcing a director probably in the near future and another star in the near future. You know, the only reason I have any interest in doing another Punisher movie is to do a better Punisher movie, and if Marvel thought we couldn't do that, we wouldn't make it."

"We have a director. I think we'd like to announce a director and actor together."

Avengers: "What was preventing certain characters from crossing over in the past was the fact that they were divvied up in different studios and there were giant gates between them where they couldn't play in the same sandbox. Now that we have Hulk and Thor and Cap and Iron Man and Ant-Man, certainly it would indicate to me that it might be fun to see them in the same sandbox at some point. But we're introducing them and building them in their own franchises first."

Power Pack: "I would love to put a Power Pack script into development, actually. I would love to do a PG sort of Goonies-style film -- those are the films that I loved as a kid in the '80s growing up. I would love to do something with Power Pack."

Luke Cage: "We never got a script on Luke Cage while it was at Sony that did it justice from our point of view or [director] John [singleton]'s point of view. The rights since have reverted back to Marvel, but I would love to do a Luke Cage movie -- again, looking for ways to continue Marvel movies with fresh content and different points of view. I think Luke Cage would absolutely fit into that."

Thor: "Mark Protosevich is doing the Thor script."

Mageneto: "If anyone knows Magneto's history or remembers the first scene in X-Men, it's not the lightest story, so Magneto certainly will have elements that are well-suited for [David] Goyer's take."

Wolverine: "We have not signed a director yet. Fox has not signed a director yet. There are a lot of people in the mix. I think it's very close; I've thought that for four or five weeks now. I think Wolverine will be released [before Magento]."

Spider-Man 4: "Marvel's thoughts are that we couldn't be happier with the success of Spider-Man 3. it's the top-grossing Spider-Man, or will be, of all time, so there definitely will be another Spider-Man adventure. I don't know what that will take, in the discussions with Sony, but I think they're still promoting it in parts of the world and finishing, and I know the whole team is working on the Spider-Man 3 DVD, so we're still very much in finishing Spider-Man 3 mode."

i na kraju - star trek 11 vesti!

yay!

Robert Orci je chovek koji je sastavio za majkla beja scenario za Transformerse, zato cemo svi sa interesovanjem gledati TF jer Orci shminka zavrshen scenario koji je uradio za Trek11 koji pochinje sa snimanjem u novembru...release date je xmass 2008, jj abrams rezhira...a ja se molim bogu da ne 11ica bude josh jedan krv-i-smrt film =o]

Link to comment
Share on other sites

zomg, odgledao trejler za DH4 i sad mi dodje da plachem. zar tim ljudima nishta nije sveto? :(((

ako je suditi po trejleru, upropastishe tako obetjavaljutji naslov. mislim... u 2 minuta trejlera gledam 3253452 scena sa kolima koja se okretju, eskplodiraju, i rushe helikoptere (a ta scena je zaista dno). f16 koji leti na pola metra iznad asfalta i kao rushi neke nadvozhnjake ispred meklejna koji se vozi u kamionu.

pa onda ona kretenska scena sa koima koja lete u tunelu i idu ravno na meklejna i klinca, ali se ovi kao saginju a ta letetja kola udaraju o drugo dvoje kola koja stoje sa leve i desne strane od ove dvojice, i bouncuju dalje. em je mogla da bude bolje odradjena (da se brus vishe sagao recimo), em scena ne sluzhi nichemu.

pa onda brus skache sa tog porushenog nadvozhnjaka ili mosta, shtagod. uopshte ne deluje kao naivna visina i naivan skok. mislim, mogli su da naprave da je i dalje kao zajbano, ali ne i skoro nemogutje. pun mi kurac tih skoro nemogutjih scena u MI serijalu, i kazino rojalu recimo.

shta znam, po trejlru mi deluje kao da su se ultra fokusirali na prepucanu vizuelnu akciju i efekte umesto na prezajebanog meklejna. ili su ga pogreshno skapirali pa misle da je god like.

smorio sam se :[

Link to comment
Share on other sites

?

vidi se da si odrastao :) DH nikada nije bio pretendent na titulu realnog akcionog filma - a Brus je ostao baja i bice baja nevezano s tim koliko prenabudzenih efekata imash u filmu - samo jedna scena iz trejlera kada sedi u kolima sa onim likom kada ga pogleda onim svojim surovim pogledom govori vishe od svih rechi o ovom filmu.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Brate, ovom Ramirezu stvarno treba da se nacrta da se DH serijal ne dira. Nikad, ni zbog čega. A još popuje o tamo nekoj svetinji.

A najsmešnije je to što traži nešto realniju akciju, kao da nije gledao prethodna 3 dela.

I da, čoveku kome je scena s automobilima u tunelu kretenska, treba zabraniti pristup u bioskop zauvek.

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

samo ako si mi ti, master univerzumskog znanja i guru praiskonskog poznavanja kvaliteta, rekao :D

ja upravo pljujem po ovom delu zbog toga shto se divim zaostavshtini koja su napravila proshla tri. i sva akcija u proshla tri dela spada u realno. ne realno kao "i ja to mogu" ali u svakom sluchaju u granicama mogutjeg. nije meklejn bio baja zato shto je non stop bio u saobratjajnoj guzhvi sa letejim i ekspodirajutjim kolima, vetj zato shto je nevolja njega trazhila, imao je neki cinichan "ko si sad pa ti" stav i slichne stvari...

Link to comment
Share on other sites

Khm, khm, u dvojci je dovoljno setiti se poslednje tuche na krilu avona koji uzlece [:D] A u trojci, hm, od chega da pochnem - mozda od onog mesta gde obrce mercedes i upucava kola koja idu za njim ili onaj momenat kada ga voda izbacuje pod pritiskom iz tunela? :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

uf...jel treba da splitujem i ovde diskusiju sa ramizom o DH4?

DH je oduvek bio neverovatan, ako nista drugo ono po 10l krvi koje brus ispushta tokom SVAKOG od filmova i na kraju i dalje pichi ko da se nesta nije desilo =o))

i da, avion nije f16 nego f22, mada posto lebdi zapravo bi trebao da je x-35/jsf =o))

mada iskreno i mi ostali, sto da ne pustimo choveka da ventilira bes ovde? jes da je na pogreshnom mestu i da ga sigurno nije iziritirao DH4 trejler nego nesto drugo, no ono, ima chovek potrebu pa sto da ne, ionako znamo da niej u pravu ;o))

Link to comment
Share on other sites

nove vesti su da je izashao novi trejler za simpsonse

also da larry fishbourne planira da sam snimi film po koeljovom alhemicharu (film je trebalo WB da producira za njega josh pre 3-4 godine ali posto oni netje a on je nafatiran od djubratrixa...=o))

Link to comment
Share on other sites

PWNT!

ovog vikenda, sa 3 dana zakashnjenja (mada sa 500 bioskopa vishe) Ratatui, novi Pixarov crtani ponizio je Brusa 4.0 sa 47:33 miliona$ zaradjenih...sad jedino sto je DH4 uzeo josh 15 miliona tokom ta 3 radna dana pa on za 6 dana prikazivanja ima 48 milki naspram 47 miliona koji je ratatui uzeo za 2 ipo dana prikazivanja....ovo samo pokazuje da porodichni/dechiji film pwnuje akciju/whatever kako god oce...takodje bojim se da DH4 (a ni ratatui bogami) nema svetlu budutjnost s obzirom da za 3 dana u svim zhivim bioskopima kretju transformersi koji ce da pwnuju sve zhivo...yippeee kay yay ;o))

sto se tiche ostalih koji se takmiche po all time BO listi

spajdi 3 - 333.5mill - #15

shrek 3 - 313.8mill - #20

pirati 3 - 295.7mill - #25

Link to comment
Share on other sites

brate samo bakuta sa sachkom na pohcetku filma je zlata vredna (da, vide se maaale veze za Ednom Mode ali ok, ipak Pixarov je film =o)) imam neki loshu CAM verziju filma, gledam po 10ak minuta dnevno sve kao chekatju lepshu kopiju pa me ponese =o))

inache big up za pixar koji ponovo nije poklekao u dremworksovom smeru =o)

Link to comment
Share on other sites

izgleda da su nashi distributeri objasnili stranim kaunterpartovima da je ovde jul mrtva sezona i da je bolje chekati pochetak/sredinu avgusta za filmove koji imaju potencijal da zarade pare...nakon DH4 ovde u julu nista dobro nece ici...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...