Jump to content

General Movie News Thread...


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Al je propao Ed Haris strašno, a Dženiferki izgleda samo faca da stari :)

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Novi lolokopter film, 5 Days of War trejler:

http://my.spill.com/profiles/blogs/explosive-5-days-of-war

Da pogađam, zli Rusi satiru Gruzijce, ovi siroti zapadni novinari to sve snimaju i ne mogu jackshit da urade povodom ničega, dok američki korumpirani političari i senatori ignorišu sve da se ne bi cimali tamo gde nema profita. I Rade Šerbedžija koji voza tenak i cuga vodku.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Rade Sherbedzija, jebeno pretplacen da igra Rusa :fp:

Pip, mislim da si ubo poentu filma - josh jedan trijumf americhke propagande i josh jedan dokaz koliko je lako naterati ljude da zarate pritiskajuci pravilne dugmice.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Bkl8J.jpg

Nova pobeda Holivuda - Space Invaders: The Movie.

"With Space Invaders, the producers are facing an interesting challenge: The video game doesn’t have a built-in mythology, so on one hand a film won’t risk offending game fans. Conversely, coming up with a captivating universe, especially for video game adaptations, is no easy task."

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

jesus... zar je moguce da u holivudu niko ne zna vise da napise originalan scenario za film nego moraju... ma ...

mislim sta je sledece?! PONG THE MOVIE? Tetris the movie?

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ovaj Konan ce izgledati biti jedno mega, neopevano sranje, bez trunke osecaja epike i mistike koju je imao prvi od filmova sa Svarcijem. Ako ovaj CGI-galore, bude na nivou i CLash of titans, bice iznenadjujuce

Ja ne znam da li si ti chitao nesto od Hauarda o Konanu, ali ako nisi, mogu ja da ti kazem da je Svarci toliko daleko od opisa Konana u knjigama, da je zaista cudno kako ljudi misle da je on dobar Konan. Slazem se da je film s njim bio ok (1. deo), ali Konan nije Svarci, nije cak ni blizu. Cela ta prica je prosto izhajpovana mnogo.

Ovaj trejler za Konana novog vec je bolji od celog filma sa Svarcijem ako ni zbog cega drugog, sto Moma ume da PRICHA.

PS: Za nekog ko je rekao da su dijalozi loshi... uglavnom su to neki citati iz knjiga ako se dobro secam

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam da li si ti chitao nesto od Hauarda o Konanu, ali ako nisi, mogu ja da ti kazem da je Svarci toliko daleko od opisa Konana u knjigama, da je zaista cudno kako ljudi misle da je on dobar Konan. Slazem se da je film s njim bio ok (1. deo), ali Konan nije Svarci, nije cak ni blizu. Cela ta prica je prosto izhajpovana mnogo.

Ovaj trejler za Konana novog vec je bolji od celog filma sa Svarcijem ako ni zbog cega drugog, sto Moma ume da PRICHA.

PS: Za nekog ko je rekao da su dijalozi loshi... uglavnom su to neki citati iz knjiga ako se dobro secam

satisfied_clients.jpg

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Šerlok Holms 2 trejler :)

http://my.spill.com/profiles/blogs/sherlock-holmes-a-game-of

Vidi se da su poslušali savest, baš je kamerni i tih film :)

Btw, Fili i Kili iz Le Hobita

FiliKiliHobbit.jpg

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...