Jump to content

Sajam automobila u Beogradu 2007.


dovlagsi

Recommended Posts

Dakle, cekajuci detaljan izvestaj sa Zhenevskog salona (koji ce biti posravljen uskoro), zanimamo se sa desavanjima sa beogradskog salona.

Ulaz je 300 din ili 0 din ako ste novinar ili VIP. Ja sam oba. :)

Sajam je extra, ko se razmislja dal' da ode - nek' ode.

Sutra (23.3.) u 17h vam je koncert Flamingosa, na Seat-ovom standu. Eto razloga vise za posetu. :)

Takodje, u petak 30.3. je izbor za miss sajma, pa eto drugog razloga.

Za pocetak, evo malo probranih fotki:

beograd0.jpg

beograd1.jpg

beograd2.jpg

beograd3.jpg

beograd4.jpg

beograd5.jpg

beograd6.jpg

beograd7.jpg

beograd8.jpg

beograd9.jpg

beograd10.jpg

beograd11.jpg

beograd12.jpg

beograd13.jpg

beograd14.jpg

beograd15.jpg

beograd16.jpg

enjoy :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

^ to danas nisu dali?

Juce su bili zatvorili halu 3 (gde je mecka) vec oko 12h jer je mogao da udje bukvalno ko god je hteo! Mene niko nijednom nije pitao za press-propusnicu.

Nisu imali nikakvo postolje za majbaha i slr-a kad sam ja bio, mozda im je to frka. Sto je najgore, njih sam ostavio da slikam za kraj, pa na kraju nisam. :(

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

bio sam juce i zadovovljan sam ponudom. [:D]

moji favoriti: honda civic ali type r ;) i ford focus st,znaci mnogo je mocan osecaj samo kad se sedi a da se vozi ne smem ni da zamislim :)

sto se tice guzve standrardno,pravi se red vec od mostrarske petlje ali ide brzo tako da opusteno.

inace u prvoj hali su dodge,jeep,chrysler i u drugom delu mecka,koji su stvarno vrhunski odradili ceo prostor.za kola su odabrali samo belu i crnu boju pa onako daje utisak eleganciji...a slr i maybach su naravno u centru paznje.bmw me nije odusevio,jedino redizajnirani x5 ;) ali zato audijev r8 sabija,mnogo mocno izgleda uzivo.i da nije mi bilo jasno zasto nisu postavili novog tt-a?jel se jos nije pojavio kod nas ili sta?

ko pored kola voli da odgleda i atraktivne cice (a ko ne voli ustvari) preporucujem da ode u deo sa motorima koji je sad posebno odvojen od kola.veca je ponuda proizvodjaca pa je verovatno zbog toga.znaci pravac yamahin stand i ponesite digitalca ;)

sve u svemu svidja mi se tako da koga bar malo interesuju kola nek obavezno ode.u krajnjem slucaju ostace vam fotke sa dobrim ribama [:D]

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma stvarno...jeste da je r8 upotpunio taj nedostatak,ali ipak bih voleo da sam video i tt-a koji je 'malo' pristupacniji sto se tice cene :)

e i koji je ovo trip ''Bio Power'' sto stoji na saab-ovim automobilima?jel to neki nov izduvni sistem ili gorivo koje manje zagadjuje okolinu ili nesto trece?

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...