Jump to content

Ljubavni jadi


Recommended Posts

hmm... a da pustis neku pricu preko ljudi koji se krecu u njenim krugovima (glupo sroceno, al spava mi se), cisto par dana da das fore i sebi, i njoj da se spremi (hohoho, koliko iko moze da se spremi).

i onda iz nevezanog samo bacis sms, ili nazoves, pitas je da odete negde na pice/setnju (zavisno od vremena).. mada neka iole toplija noc radi chuda ;]

tu naravno budi zanimljiv koliko umes, napravi jasnu granicu izmedju zanimljivog i klovna sto neko reche, pa onda malo ozbiljnije teme, cisto da vidi da nisi iskljucivo zajebant tj da ce eventualno u nekom trenutku moci da se osloni na tebe (ili na zid, ili vrata... ragasto ftw [D:]), i kad je lepo ispratis, zastanes na tren, i kazes joj nesto lepo, yet ne bljutavo, i pokusas da je poljubis.

jednom, da ne zavrsis kao tip sa reklame hohoho..

ako oce oce, ako nece, izvini se, i sutra je zovi na pice da se iskupis sto si ispao stoka [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 399
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naravno, ako si mnogo dobar sa ribom, bitjesh joj zanimljiv oko mesec dana, nakon toga ce ti retji: "ti si savrshen decko koga sam ja zelela, ali problem je u meni", sto dokazuje koliko je vetjina njih nezrela, tj nema pojma sta hotje. Naravno nakon takvog udarca ce ti ponuditi neko gay-friendly druzenje, a ako si pametan oteracesh je u picku materinu (naravno, to netjes uraditi, jel postujesh lepsi deo planete, u prevodu, glup si).

funny 'cos it's true ^^

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Naravno, ako si mnogo dobar sa ribom, bitjesh joj zanimljiv oko mesec dana, nakon toga ce ti retji: "ti si savrshen decko koga sam ja zelela, ali problem je u meni", sto dokazuje koliko je vetjina njih nezrela, tj nema pojma sta hotje. Naravno nakon takvog udarca ce ti ponuditi neko gay-friendly druzenje, a ako si pametan oteracesh je u picku materinu (naravno, to netjes uraditi, jel postujesh lepsi deo planete, u prevodu, glup si).

mrzelo me da trazim ciji je quote, postovaces lepsi deo planete prvih 5-6 puta ali posle tamo nekog 15-16 ces valjda postati dovoljno mudar i odjebavati najstrasnije cim dobijes takav bulja odgovor...............j***s gay friendly druzenje da si hteo drugaricu pitao bi je za to prvo.........

GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

Generalno uvek bilo i ostalo da fini momci teze dolaze do pic... Devojke uvek vise pamte, vole and cene fatalne ljubavi sa nekim opasnim tipom (u granicama normala naravnom ne mislim tim neke wulfgarwifebeatere :P) nego romanticnu vezu sa finim deckom. Takva veza se izgustira posle par meseci i onda -> problem je u meni, da li mozemo da budemo drugovi (ili neka slicna "default" prica...) :) Licno pripadam mezi te fine, koji se trude devojku da ispostuju kao coveka i sebi ravnog coveka, i ne izdizu se na tipican muski nivo, tako da zbog toga prcam svake prestupne. Elem, vec sam se pomirio sa tim ... tako da milanche ako si i ti ta sorta ljudi (a kapiram da jesi), racunaj da od te veze nece biti mnogo, cak i ako je u prvi mah smuvas ... ako nisi, onda gj i uzivaj jer ce vam biti lepo :)

A savet? Nemam nikakav... realno, sve moguce savete si vec ovde dobio :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

koliko mi je sve sad ovo smesno i banalno kad sam malo odrastao. ima hemije, nema hemije, dopadas mi se, ne dopadas mi se, mutav si, nisi mutav, oce jebe, nece jebe, zdravo cao.

(naravno, to netjes uraditi, jel postujesh lepsi deo planete, u prevodu, glup si)

nije glup, samo je dobar i neiskusan. iskvarice ga vec zene.

kad se samo setim moje bivse titule [roflmao] da mi je ova pamet, a te godine, samo bih pukao patkom na sto pred njom.

koji ste cobani svi...

samo smo realni, ribe ne padaju na cica mica fore vec na lika koji zna sta hoce i nije mu frka da to pokaze. dodji i uzmi je ako hoce da bude uzeta, ako nece jebes ga.

edit: post mi je mega jadan

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

stanje redovno, one su uvek u prednosti, a pristup koji sam naveo moze samo da ubrza proces "'oces-neces".

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

fantasticno je koliko se brzo odvija ovaj topic:).nekako kada pomislim na rur forum ne pomislim na multiplayer vec na love stories koje uredno citamo ovde na svakih par meseci (i to redovno iskljucivo od muske populacije).

inace, mislim da muskarac mora samo da bude HRABAR i musko, a ne gej curica.....ne mora ni para da ima, ne mora nista da ima, samo da bude svoj

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

Ne mora da ima para dok ne naidje na zensku osobu koja radi i zaradjuje.

npr. moja riba zaradjuce cca 100 000 mesecno a ja sam student i nemam redovna primanja,pa nam je extra. zato ni to nije pravilo

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

npr. moja riba zaradjuce cca 100 000 mesecno a ja sam student i nemam redovna primanja,pa nam je extra. zato ni to nije pravilo

ako sam dobro razumeo devojka je asistent.

100000 dinara asistentska plata?

o jea

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...