Jump to content

Idemo Na Mars @ Plastic with Kruko & Mkdsl


Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

250, 300, standardne cene za domaćicu. a "spiskovi" uništavaju ionako bedan klabing, tako da apelujem na kruka da nikom odavde ne sredi besplatan ufur.

samo kapiram da će po običaju smarati za prelazak iz velikog u mali klub, pa bi jedan od vas dvojice mogao to da nam sredi.

Link to comment
Share on other sites

ajde ovako. kome je frka za kesh, stavicu ga na spisak. kome nije, neka plati. a za spisak za tzv vip cu da vidim sa filipom danas. u principu 250 kinti, bar ljudima koji rade, nije nikakva kinta. ali ne zaboravite i stotkicu za garderobu. doduse, pice u plastiku je stvarno jeftino.

i da, ako nije problem, ko hoce na spisak, da to bude +1 najvise. neki ljudi su mi se prijavljivali sa varijantom +5. treba i ja nesto da zaradim to vece, ako nista da platim taksi, ne nose mi se kuciste i monitor autobusom kuci.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ajde ovako. kome je frka za kesh, stavicu ga na spisak. kome nije, neka plati. a za spisak za tzv vip cu da vidim sa filipom danas. u principu 250 kinti, bar ljudima koji rade, nije nikakva kinta. ali ne zaboravite i stotkicu za garderobu. doduse, pice u plastiku je stvarno jeftino.

i da, ako nije problem, ko hoce na spisak, da to bude +1 najvise. neki ljudi su mi se prijavljivali sa varijantom +5. treba i ja nesto da zaradim to vece, ako nista da platim taksi, ne nose mi se kuciste i monitor autobusom kuci.

ok

garderobu nisam platio prošli put jer nisam imao sitno, i nisu mi ništa rekli. inače dajem 50 dinara kada je garderoba "besplatna" tj. sa korpom za bakšiš.

a piće u plastiku i nije baš jeftino, to su opet manje-više standardne cene za ne-fensi klubove.

[maud]pa ne izdaju svi gajbu kod arena za 1000 evra[/maud]

stavite kolegu +1 na spisak (da uvede i ćileta) :p

Link to comment
Share on other sites

САМО РЕЈВ КРУЛЕЕЕЕЕ!!!!

е па има и ја да дођем, нисам био дуго у Пластику, ваљда ћу да се средим до суботе...

има да направимо ршум, тотално сам у последње време на мисији да се понашам што је могуће мање прилагођено...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ciganishete se...margi pokricu te opet, samo nemoj da pravish frku.

ne pravim frku, i nema potrebe da me pokrivash, samo kazem da je klg izgubio neke vrednosti.

е па има и ја да дођем, нисам био дуго у Пластику, ваљда ћу да се средим до суботе...

to je u petak shkodra

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...