Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kol'ko tražiš? ;)

Treba samo da joj platish avionsku kartu do BG-a (ako je charter moze i za $150), da je posle hranish i nadjesh joj mesto gde ce da spava kod tebe (ako uopshte bude spavala?!? [:D]) + moj fee od $100. Odecu ne morash da joj kupujesh poshto kapiram da nece napushtati tvoju gajbu [;)]

edit: za sve ostale (ovo je bez zezanja), kome treba zensko welcome to Moscow - mislim da za nekih 300 evra ima aranzman sa sve avionskom kartom i hotelom BG-Moskva-BG. Ko ovde za 2 nedelje ne nadje ribu, taj je definitivno gay [:D]

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

E moj ti :(

Da bar nekad odgovoris na sms, okrenes svoje drugare, bio bi pozvan u deus da vidis buljuk ruskinja ready to drop

ostavio bih sad cak i link ka "ozenite me stranci" strani al mi jadno :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jes vala...sad smo se chuli i umesto da pozovesh u deus da se snime te cirkusantkinje first hand ti kao "ajd par sati kasnije moram kutji da se zaperem, skuvam ruchak i odradim jednu instancu"...ccc igore...stvarno...a bio si kul tip ;oP

Link to comment
Share on other sites

njak.jpg

bjese lep kao bog al je otiso do mog od pica i od droge :)

brate mrzim te ;)))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...