Jump to content

Bele patike?


Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ali su zato prelepe. onako bele sa zlatnim najk znakom. extra

[xx(]

Zato ja ne mogu da nadjem sebi patike. Prosto necu da necu da nosim rukavicu od meke pederske koze na nogama sa ZLATNIM znakom. Ili crvene lak sa ferari znakom.

Nasao sam nedavno kad sam trazio patike wimbldonke adidas ali nije bilo broja. Jebem ti zivot

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

MADNESS SHOP, TC pored doma omladine:

OSIRIS, VANS, GLOBE...

troma_white_gold.jpg

dvs_revival_splat_wht_blk.jpg

3034-290673-d.jpg

berra3-white-green.jpg

Globe-Cash-Wht-Car-l-prod.jpg

globe%20focus%20white.jpg

gde kod doma omladine? pa zar madness nije na studentskom trgu, i imaju istu kolekciju od proshle godine, skoro sve samo crno/sive patike

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Po nekvalitetu prve su ipak sketcers...teske i neudobne i lose

O, da, imam jedne i proklinjem dan kad sam ih kupio. Neverovatno su neudobne, ali neverovatno, nece ni tjale da ih nosi, a taj ne bira.

@K-Swiss classic (zove se Verstad model, give or take a letter [:D]): Extra patike po mom misljenju, imam 2 para (teget i crne), jedne sam dao tjaletu, a jedne nosim i dalje ponekad, a stare su bar 2 godine, i josh ok izgledaju.

Od ostalih proizvodjacha, meni je Merrell najjachi. Udobne, lagane i lepe. Samo shto ne mogu nigde vishe da nadjem one najklasichnije modele (crne, teget i bele su postojale takve). Imam crne i bele, ali ih nisam bash neshto chuvao, pa ako neko zna gde ima novih istih takvih, neka kaze... (nema u Urban Jungle-u, Reflexu i Urban Store-u). I sad sam skoro kupio ove Lacoste shto sam spomenuo u prethodnom postu, belo-narandzaste, lepe i udobne, zadovoljan sam jako.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Po nekvalitetu prve su ipak sketcers...teske i neudobne i lose

ja poslednjih godinu dana jako retko izlazim iz svojih skechersica....ko fan adidasa volim tvrdju patiku, ali ovde o neudobnosti nema govora, shiroka i udobna je patika, ja ne znam sta ste vi kupili....

Link to comment
Share on other sites

ja poslednjih godinu dana jako retko izlazim iz svojih skechersica....ko fan adidasa volim tvrdju patiku, ali ovde o neudobnosti nema govora, shiroka i udobna je patika, ja ne znam sta ste vi kupili....

Ti to persirash pertuu? Jeste stariji ali nije tolko :P

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Od ostalih proizvodjacha, meni je Merrell najjachi. Udobne, lagane i lepe. Samo shto ne mogu nigde vishe da nadjem one najklasichnije modele (crne, teget i bele su postojale takve). Imam crne i bele, ali ih nisam bash neshto chuvao, pa ako neko zna gde ima novih istih takvih, neka kaze...

Prodam ti ja moje, malo smrduckaju na vonj od čarapa ali to verovatno nestane kad se operu, nisam probao lol

Link to comment
Share on other sites

i nisu neke iskreno da ti kazem

Mislim da je u pitanju generacijski jaz. :)

ja poslednjih godinu dana jako retko izlazim iz svojih skechersica....ko fan adidasa volim tvrdju patiku, ali ovde o neudobnosti nema govora, shiroka i udobna je patika, ja ne znam sta ste vi kupili....

Kapiram da je to od modela do modela...

Ja recimo imam dva K-Swiss modela, koja su u isto vreme isto koshtala. Jedne su sportske, crne, udobne, koristio sam ih sportski i starije su, ali i dalje izgledaju savrsheno. Druge su kao za shetanje, bele, nisu neudobne, ali nisu ni neki vrh udobnosti, kasnije sam ih kupio, manje sam ih koristio i pomalo se raspadaju iznutra.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Imas jedno petnaestak modela belih patika u prodavnici koja se nalazi u 27. marta, izmedju "Tramvaja" i zgrade opstine, tj. Vise poslovne. Otprilike preko puta ulaza u podzemnu garazu kod Vukovog spomenika. Najlepse koje imaju su Converse, skroz su bele, a i cena nije nesto narocito visoka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...