Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

do groba cesh me odvesti za sto evra :). ne znash kako mrzim vuchenje po bankama a rekli su mi da u komercijalnoj ne mogu da otvorim tekuci bez stalnog posla.

ispravka, mogu, samo to ne mogu pre ponedeljka. do groba cesh me odvesti [:D]

Mozesh u Raiffeisen banci, trazish im da otvorish ziro rachun, dinarski, i napomenesh da bi trebalo da imash najmanje jednom mesechno uplatu. Otvorice ti neki, kako oni to zovu, tekuci ziro racun. To ja imam, i funkcionishe lepo.

In the other news, sahrana ortaka danas. Gotovo...

In the other other news, zvali me iz centrale i rekli da su pustili aDSL. Naravno, josh me nisu zvali da uzmem opremu [:)]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako neko ne zna :)

Kako je nastao izraz "papucic"?

Od najstarijih vremena upraznjavane su magijske radnje koje su imale za cilj da mladozenji, odnosno, nevesti obezbede nadmoc u braku. Najpopularniji obicaj je zgaziti, prilikom vencanja, mladozenji, odnosno mladi na nogu. Ko prvi iskoristi priliku i to ucini, drzace onog drugog "pod papucom" do kraja bracnog zivota.

Link to comment
Share on other sites

boze cizra pisma ti u oko..............

jebote te Anim forum

vec dva sata krstarim i citam postove i umirem od smeha

boze ja se tamo morma regostroviatiiiiiiii

arhgghhhhhhhhhh

hahahahahaono je rpicles

da postavljam teme koa.......

Zasto zene ne vole analni seks

ILi kada si prvi put svrila na hubi stojadina

ILI sex u stali ili poljskkom WC-u sta je veci izazov:)

Jos da navucme Mohija da baci post iili dva i da mu one lude odgovre i eto mi yanimacije do sledece zime:))))))))))))))

ma brišu kuje post ako nije u tom njihovom fazonu. to je donekle i razumljivo, kapiram da je pola neta pokušalo da ode da ih trpa.

overi na blogu šta smo mi uradili.

Link to comment
Share on other sites

@ Kjoot

dodjes mi pivo :*

@ thread

dobio mail od roadfesta, kao uleteo sam im kao volonter... uberpwnage [:D]

sad kafa/net, pa pranje kose, blabla.. pa veceras bi mogao malo do grada, cisto da vidim sta ima od mesa na raspolaganju...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

malo chachko net, pa sad malo u gym... i onda (dekintiro sam) idem do kineza po porcije pirincha [:D]

obrok me dodje 4-5e :( (josh 7 dana sa malooo para..., joj :D ) (jednom dnevno jedem :))))) ) (mada, ako se zadesi da imam kornfleks... 2 puta \o/ )

( [;)] )...

Edited by M!!!

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

Pokusavam da nateram sebe da spavam ,maximalno mogu 6 sati dnevno da spavam i onda umirem ceo dan...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ae ljudi dobre volje koji znaju,nadam se da cu ujutru kad se probudim imati resenje

kako do Vozdovchevog stadiona?

Znaci od vuka ili od karadjordjevog...solucije "uzmi taxi" ne dolaze u obzir,znaci neki prevoz i neki detaljniji opis sta treba da gledam bi bio pozeljan...unapred hvala :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

u susednoj sobi se vodi visokoumna rasprava o WOWu.

prvi amer:"jel ti shvatas koliko je tesko odreci me nevidljivosti koju imam jos od 45tog levela?"

drugi:"a zamisli ja kad sam tu kloaku pronasao kod ..... (neki grad ili nesto tako) jos kad sam poceo da igram"

treci:"ma obojica ste noobovi"

prvi:"nadji ribu"

cetvrti buljavac:"jel ti razumes da je od 60-61lvla isto kao od 1-10. Tebi ce trebati ko zna koliko da me stignes"

drugi:"ne razumes shta hocu da ti kazem. ja kad uzmem dobar artifakt..."

znachi da sam ikada igrao igru bolje bih vam objasnio, ali morao sam ovo da napisem negde. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...