Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

izjava veceri

"brate spermatozoide niko ne moze da ubije

oni su ludi skroz"

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

lol za izjavu

brate, bio sam u novootvorenom kaficu 'blok' i ono nema veze sa blokom, znaci mnogo je fensi i skupo, kafic koji se zove blok treba da ima pivo, travu i kafu za pedes kinti i da prodaje cigare. jedino sto je stvarno do jaja je sto imaju pokacene neke poster-fotke kajblova od pre sto godina. tematski do jaja, izvedba neadekvatna.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

@Corey: Normalno [:)]

Navukao sam se na Prison Break, mnogo je dobro. Kad svi pishete svuda o tome, morao sam i ja da vidim shta je. Odgledao sam 11 epizoda za nekih 40h.

In the other news: Bio u Movie baru sa 5-6 ljudi iz osnovne, posle otishli do Staklenca na bilijar i pikado. Sad ce devojcica da mi dodje, pa da nastavimo sa Prison Break-om. Bedak mi samo shto moramo da ustanemo oboje za fax oko 10, a mora malo i da se spava. Taman izmedju epizoda. [:)]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

sutra cu na MSN-u da ti spoilujem, ho-ho [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@ Tauruss

pa da, svi ce da nose bele, a ja cu kao tr00 metalac da nosim blakk kimono :P

@ thread

AT LAST [:D]

zavrsio Deathlist addon, postavio na sve major sajtove, i sad cekam reviews...

osim toga, sutra treba da idem da primim tetanus, za ono sto dobih noz u ruku pre god dana, i tako.. malo cu se promuvati po gradu, cisto da vidim sta svasta ima novo...

a asd, update sajta hoho ^_^

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

izjava veceri

"brate spermatozoide niko ne moze da ubije

oni su ludi skroz"

[roflmao]

edit:

dogadjaj od pre pola sata.

...posto sam rekao devojci da necu vise igrati Counter Strike, rekoh ajde da se potrudim stvarno... ne samo zbog nje nego i zbog mene - mnogo vremena sam gubio.

i ja tako lepo zasednem oko 9 i igram sa klanom do negde 11 - 5v5 protiv ostalih Cal-Im klanova.

...i tako sve lepo ide, uneo se ja. vicem Long, two, bomb down.

u to, neko mi stavi ruku na moju ruku u kojoj mi je mis, u sred igre.

"what are you doing Marco?" ... i onaj pogled i sve to shto ide sa time.

"g2g guys, find a sub" :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

brzinom od preko 210Kb/s priblizavamo se 100% dowload bara 300 Movie.

grtz, you just downloaded fake version ;)

btw, ko gleda 300 na kompu ... kvari utisak najmanje 50% ... prema tome, ne hvali se time i pravac u bioskop :)

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

sutra cu na MSN-u da ti spoilujem, ho-ho [:D]

Ne palim MSN do daljnjeg! HA! [:)]

(i telefon sam ugasio, ako se odluchish da poshaljesh SMS [:)])

@ Tauruss

pa da, svi ce da nose bele, a ja cu kao tr00 metalac da nosim blakk kimono :P

Ako ti stvarno treba crni kimono, PM me (i beli, plavi ili crveni). [:)]

Inache, poshto sam zaspao tek oko 7 (glupi PB), ustao sam sada, fax sam zaobishao, i mrzim sebe. Naravno, devojka mi je uredno ustala i otishla na njen fax. Stvarno sam retard. Josh sam imao danas predmete koje moram da slusham (kvantitativne metode npr.), jer sam retardiran za matematiku, pa bar neshto da skapiram. S` druge strane, zavrshio sam 4-tu sezonu sa PSV-om u menadzeru. [:)] Dupli retard sam...

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

znam ti kucni nabe

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

grtz, you just downloaded fake version ;)

btw, ko gleda 300 na kompu ... kvari utisak najmanje 50% ... prema tome, ne hvali se time i pravac u bioskop :)

realno

Ne mora da znaci ima na netu prava verzija, ali jedan od komentara za nju je "jebote el su ovo snimali mobilnim [:D] "

au choveche, kad je gurnuo onog Persijskog emisara kroz onu provaliju sve boje su mi se pomesale na ekranu.

kassandra.jpg

[roflmao]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

grtz, you just downloaded fake version ;)

btw, ko gleda 300 na kompu ... kvari utisak najmanje 50% ... prema tome, ne hvali se time i pravac u bioskop :)

ja na taj problem gledam kao na prokletstvo ljudi koji ove da se pohvale nekome da su gledali =o)

mislim, jebote, they all die in the end!

a ne idesh da gledash film ni da vidish prichu niti da bi se hvalio time vec da vidish vizuelno impresivnu ekranizaciju stripa...samim tim gledanje na kompu je smejurija...malo manja smejurija je gledanje u sava odvratnom centru...meni nece biti teshko da odem u rodu, najboji bioskop u gradu, i gledam ovaj film kako valja...

on a side note

danas malo pisanja malo chitanja malo igranja malo blejazhe...steta sto nisam izashao napolje jutros dok je bilo sunchano...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...