Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

hahaha

pa dobro, to je prva godina. moramo od neceg krenuti ^_^

u trecoj se opredeljujem za softversko inzinjerstvo i smer internet poslovanje i baze podataka i sl.

mozes videti ovde kako sve to lepo izgleda:

http://www.ftn.ns.ac.yu/index.php?mode=vie...amp;document=37

postoji i Cisco Networking Academy za dobijanje ciska i

Automation Training Center (Siemens i sl kompanije...)

ma dobar fakultet samo ako te ne mrzi da ucis i ako budes jurio dobar prosek imas zagarantovan dobar zivot.

Pa moguce

Ja sam se malo salio u svojim postovima ne moras da se pravdas, meni je ionako mohi rekao da faks ne vredi nista :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate lauda, ti kao da zivis dan mrmota :)

Drndas kola, mobilini i igras mafiju vec 3 meseca :)

Ja mislim da pil ima neki script za postovanje ... ono, pusti to ujutru, i script pise na svakih 4 sata random radnje do "pricajte" :p

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Brate lauda, ti kao da zivis dan mrmota :)

Drndas kola, mobilini i igras mafiju vec 3 meseca :)

same o, same o :)

Ja mislim da pil ima neki script za postovanje ... ono, pusti to ujutru, i script pise na svakih 4 sata random radnje do "pricajte" :p

a nije brate nego realno to je to :)......a i ne interesuju me postovi........

f4ts0 1 : pilauda 0 :)

predajem......

Link to comment
Share on other sites

Pijem novu guaranu yeah nije lose :) i gledam gde cu na more :)

A jel si izvalio da kosta 100 dindzi? A realno je isto govno. Doduse, u c marketu kosta 88.5 ali po trafikama 100, a po sastavu je sad identicna kao booster koji je upola jeftiniji.

Link to comment
Share on other sites

A jel si izvalio da kosta 100 dindzi? A realno je isto govno. Doduse, u c marketu kosta 88.5 ali po trafikama 100, a po sastavu je sad identicna kao booster koji je upola jeftiniji.

hm.. kako li mi ovo nije palo sapa do sad?? moracu da pojurim da nadjem...

@topic .. shaktaaaaaaaaa i-i-iiiidemoooo

Link to comment
Share on other sites

izbegla sam odlazak u selo, a sad kapiram da bi bilo bolje da sam otisla..

ajea razumem te skroz... i mi imamo kult odlaska u selo za vreme praznika (koji doduse polako unistavam) ... bleh... tad najvece zezanje u gradu :)

bio kod sestre u ns-u koja je izasla iz bolnice sa malom sestricninom... wheeee, mali alien :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

gledao sam karaoke obračun (prvo gledanje domaće televizije posle ne znam koliko) i još čvršće sam ubeđen da su bosanski rokeri krivi za raspad SFRJ.

Link to comment
Share on other sites

omg ponovo krenuo d2 lod :\

kill me plz...

osim toga, cekam jos neka 2 sata pa palim u grad da cirkam \o/

sutra izjutra za NS na uskrsnji rucak, popodne cu se iskradem na kratko da se nadjem sa jednom devojkom da joj dam neki dvd, mozda zabodemo neku kafu/pivo ako ista radi, pa natrag za zrendzu...

woohoo :P

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

koje je vreme doslo, dolaze matorci kod tebe da te upoznaju, boli te kurac [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Gledam tenis i Anu Ivanovic, pitam se kako mogu da imaju po 20 brejk sansi sa obe strane, tj. znam, ali eto, cudim se jos uvek, pa cu posle toga malo kroz mailove da protrchim, i tako jos ponesto.

Posle cu mozda da izadjem do grada, samo da se jos sve lepo dogovorim.

Link to comment
Share on other sites

popio sam dva piva, i osecam se kao da sam popio dve case vode. zabrinjavajuce.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...