Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koji naskakač, jebote

Ne razumem, gde je slika sa Milkom?

@ topic - Vec jedno 2 sata mi stoji ukljucen wizard za povezivanje Linksys-ovog wireless adsl-a i ceka "bolje vreme", jer nesto radim na netu i ne mogu da prekidam sada. A onda da to povezem sve i vidim dal' sam dovoljno sposoban da ga stavim u pogon, pa da mogu i na wc sholju sa laptopom :>

Link to comment
Share on other sites

idem ja danas sa drugaricom u bg dramsko pozoriste. i ne znam na koju foru, verovatno zato sto tuda idemo svaki dan do skole - nas dve udjemo u 7a. Lepo smo presle most pa se tek onda setile da smo trbale da udjemo u 83 a ne u prvi koji nam stigne. prepesacimo mi do one tamo stanice iznad zeleznicke, naravno busa nema vec 20 min. a ja i ona zajedno u dzepu - 120din ! Nista od taxija. Jos 10min do predstave.

I prolazi onaj mini-bus.. A para tacno za 2 karte. Pa laki, znas kad bih se setila da udjem da nismo o tome pricali pre neki dan. [:D]

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

@ topic - Vec jedno 2 sata mi stoji ukljucen wizard za povezivanje Linksys-ovog wireless adsl-a i ceka "bolje vreme", jer nesto radim na netu i ne mogu da prekidam sada. A onda da to povezem sve i vidim dal' sam dovoljno sposoban da ga stavim u pogon, pa da mogu i na wc sholju sa laptopom :>

Javi mi kakva je stvarcica, ocu to i ja.

I prolazi onaj mini-bus.. A para tacno za 2 karte. Pa laki, znas kad bih se setila da udjem da nismo o tome pricali pre neki dan. [:D]

Ne voli laki mladje, dzaba ti sav sweet talk.. :)

ontopic: Ocu li se ikada otarasiti materijala sa ovih prethodnih sajmova, bogtemazo...?

ne bi bilo lose spavati, ipak treba sutra oceniti trenutno stanje famoznog aletovog splava.. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

hmm.. dobro jutro ???

niko nista nije pisao od sinoc ??

o_O

omg wallhax !!!

a da, normalni ljudi uzivaju i spavaju... samo meni dolaze vrscani u goste, pa ustajem kao nekrst...

speaking of, evo ih :]

aj odo...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

' date='Apr 6 2007, 02:58' post='967333']

Shta ima da ti javlja, probao sam ja to pre jedno 2 godine shetash se sa laptopom kroz kucu i pichish netom, nema zica nema sranja. Mada nikada to nisam neshto preterano koristio vishe su ortaci koji dodju.

Mozda zato sto nemas laptop? :roLajZ:

mmm, topli sendvici...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

setio sam se malopre ovog posta. uvek ga vredi pročitati ponovo:

Evo kako to radi mega baja:

Dok sam zxiveo na Lionu pazario sam dole u nekoj prodavnici u Vojislava Ilica gde je radila ultra omega riba. I dok sam jednom sa ortakom 2 sata blejao po radnji smekajuci je, u radnju ulazi Zdravko Colic...skida cvisxe za sunce, prilazi rafu sa cxokoladama uzima 2 velike milke i zamoli ovu otkid ribu da mu zapakuje jednu...placa, uzima onu nezapakovanu i odlazi...riba ga zove "zaboravili ste cxokoladu" on se okrece sa recxima "ne ta je za tebe"...jbg jedan je Zdravko Colic...

Startovanje u gradu mi je skroz bez veze, ali sam jednom na maskenbalu prisxao ribi koja je bila maskirana u macxku i pitao je :"maco, da li predesx ili grebesx?"

Link to comment
Share on other sites

od danas idem svakog dana na roske ili bajs :)

zaboravih da se pohvalim: popravila sam juce bios! sad imam 5 1 5 :))

jesu to memorijski tajminzi?

O jea, sam sebe nekad osramotim

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...