Jump to content

Postenjacine


Vracanje fona vlasniku  

91 members have voted

  1. 1. Sta cete uraditi kad zazvoni izgubljeni fon?

    • Necu se ni javiti - odbicu poziv, izbaciti karticu i zadrzati fon
      16
    • Javicu se i pitati gde zeli da joj ostavim karticu, jer fon zadrzavam
      6
    • Posle razmisljanja i vaganja, nekako cu odluciti da vratim fon vlasniku
      16
    • Odmah cu pitati osobu gde zeli da se nadjemo da joj vratim fon
      53


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nashao sam par puta novchanik sa dokumentima, i jednom telefon, zvao sam i vratio sam, znam kako je to kad se nesto znachajno izgubi. Keva moja se polomila da bi povadila dokumenta ponovo, kad je jednom izgubila novchanik, ne bi voleo da se bilo ko cima i da ga bije maler sto je izgubio nesto. Lep je osecaj kad uchinish nekome dobro :)

Link to comment
Share on other sites

jbt svi zivi nalaze pare,telefone,hocu ja jbt...

ja sam jednom nasao novcanik i u njemu 50dindzi i masu dokumenta,uzeo sam 50kinti i otisao na kucnu adresu i grunuo mu ih u sanduche,koji bedak jbt :((

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ako nije neko govno digo bih ga na keca... sta me boli patka... kad vec ne ume da pazi fon od 150+ jura(recimo) i ne treba da ga ima [:D]

konacno neki moj covek :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

davno (valjda '99. godine) sam u dkc-u cekao da pocne film i cuo sam kako nesto zvrnda u zenskom wc-u. udjem, kad ono tada ultra popularni baby alkatel. malo sam razmisljao i javio se, devojka mi odmah ponudila kintu i da zadrzim telefon, samo da joj dam broj. ja tad nisam ni imao mob ali sam joj rekao da dodje, ispostavi se da riba radi kao sminkerka i to da nema svoj salon, pa joj broj mobilnog bukvalno znaci sve u poslu. ispao sam faca i vratio i mob sa karticom [8D]

Bolje 10 godina student, nego 10 godina penzioner!

Link to comment
Share on other sites

Dok sam radio u net cafeu nasao sam 6 telefona, 2x novcanik (150e) i (17350din) sve sam vratio.Samo mi je studentkinja koja se vratuila posle 8h pitala lepo "Da nisam mozda ovde zaboravila crni novcanik?", vratio sam joj i castila je me je 10e iako je u novcaniku jos bilo neplacenih racuna i preko tog novca.Tada mi je kolega rekao da kada ja izgubim niko meni nece vratiti.Posle mesec dana izgubim novcanik sa 13 000 tudjih i 5500 mojih (zadnjih) dinara.Ubacili su mi ga i postansko sanduce na Slaviji.DObio sam sva dokumenta nazad.Tako da razumem one koji su nesto izgubili i treba im.

A vi kako hocete :P

Link to comment
Share on other sites

rekao bih da sam kupio telefon i karticu na pijaci..

Fora je u tome što si ti kriv, a ne taj što ti je prodao i ti jedino možeš da najebeš.

Svejedno uvek bih vratio.

Mada, na Prodigyu sam našao fotoaparat, Casio 7 megapixela, no jeste sav izgažen i sjeban, ekran mu ne radi i popravka košta 200 evra. No tamo nisam ni mogao da ga vratim, nisam ni video čiji je niti da ga neko traži u onom haosu al mi je bilo krvio kad sam gledao slike sa njega jer je čovek putovao svuda po okolnim zemljama i slikao se, ostao je bez te uspomene.

Sperminator - zaštitnik materice

Link to comment
Share on other sites

vratio bi, kad sam chak pijanoj budali stavljao oko 350e u njegov dzep poshto je pobacao mob mi ne bi bio problem, josh ako je dobra cica sho da ne... chisto cimnem sebe uzmem broj i mozda se vidimo na kafi :D

karma...

chini dobro i dobro ti se vraca... (makar idem tom nekom logikom kroz zhivot) :)

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

nasao fon... uzeo imenik... nasao broj fiksnog... posto nije bilo kredita na tom broju, o svom trosku kontaktirao vlasnika... i sjebao sebi ceo dan da ga vratim... cak sam im ostavio i broj mog mobilnog ukoliko crkne baterija na pronadjenom telefonu...

dosao kuci, ispricao kevi pricu... a ona napusila i caleta i mene da smo indijanci i da cu najebati u zivotu kao i on, jerbo nama nikada ne bi vratili ni karticu, a kamoli telefon... :)

p.s. kakav post... u stilu pismenog za 3. razred osnovne skole, na temu dogadjaj sa letnjeg raspusta...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...