Jump to content

Sleeping habits


Recommended Posts

ranije sam mogao da zaspim samo na boku,dok sad na ledjima opusteno.samo zabacim ruku preko ociju i vozi :)

u poslednje vreme se cesto budim na krace intervale sto me nervira,pogotovo kad navijem sat lupam u 9 a probudim se u pola 8 i posle na svakih 15min se cimam jer mislim da ce da zvoni sat...gadni tripovi od kojih sam posle umoran :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

spavam sa charapama uvek. leti eventualno 2-3 dana kad je bash onako pretoplo - skinem.

obichno se tushiram ujutru ali ako sam bash jako umoran i bio sam npr na zhurci nekoj, onda se operem dobrano i obuchem chistu pidzhamu chisto da mi bude merak..

prozor otvorim kad je vruce, zatvorim kad je hladno, jebe mi se ako je zagushljivo i smrdi

primetio sam da mi u poslednje vreme smeta jastuk, i da sve cheshce spavam na ruci

majka priroda zna najbolje

ako me neko prozove da sam shaban shto spavam sa charapama - jesam :)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Jastuk mi treba samo u startu, kasnije se nadje pored kreveta. Manje vishe spavam na stomaku. Prozor tek tokom dana, par puta sam koshtao ali ujutru me zhigaju bubrezi i tako.

Mogu da spavam sa svetlo i bez, sa muzikom i bez, sa bukom i bez. Dodushe, sve mi je to bilo nebitno, svetlo ili ne, dok nisam pre mesec dana skontao shta znachi hypnopompic paralysis, znachi jebeni horor pred ochima.

Link to comment
Share on other sites

e, da, mogao bih da ispravim naslov. česta gre

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

sa otvorenim prozorom (na gore), ruka ispod jastuka, u boxericama i majci (sem kad je pakleno vrutje onda neki put bez majce). prevrtjem se dok ne nadjem 'savrshenu' poziciju. kad zakuntam u tom polozhaju se i budim. ne hrchem. uglavnom na boku, redje na stomaku, nikad na ledjima (jedino ako sam mnoogoo pjan). uglavnom se ne budim (tj nisam se budio do pre jedno dinu dana, sad mi se svremena na vreme desi). treba mi (uglavnom) 15 minuta apsolutne tishine i mraka da bih zakuntao. relativno tvrdo spavam jel me ne budi buka posle, al npr. mogu da tempiran san. znachi ono tipa spavam sa navijenim satom u xx:yy i budim se xx:yy-10 i gledam u sat (nikad me nije izneverilo).

Ne verujem, znachi gotovo identichno.

Uvek ruka ispod jastuka. Pretezhno na boku, ponekad na ledjima, nikad na stomaku (kad sam prase). Isto i meni treba jedno desetak minuta tishine (mada uglavnom pustim neki ambijent jako jako tiho).

Ne volim sa otvorenim prozorom da spavam, mada je leti ponekad to neophodno.

Isto mi je natempiran san, znachi ako navijem sat u 7, probudicu se u 5 do 7 provereno (podrazumeva se da sam legao u neko normalno vreme, inache se ne budim ni uz alarm).

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

dakle bokserice & majca (ono leti kad je 500 stepeni samo bokserice). uglavnom slusam muziku pre nego sto zaspim, al ako nema muzike, svi ostali zvuci me nerviraju dojajno (trip?!). svetlo mi takodje smeta...ranije sam vodio rat sa burazerom oko toga dok smo delili sobu :P na ledjima / stomaku ne mogu da zaspim ni da mi zivot zavisi od toga :D intresantno mi je da u glavnom spavam okrenut ka zidu (bilo da je sa desne ili leve strane)

ponekad balavim na jastuk :P

Link to comment
Share on other sites

Meni totalno zavisi od godishnjeg doba.Zimi za zavuchem u pidzame,pidzame u charape i pod debeli sloj cebeta se sklupcham ko beba u stomaku i zapsim za sec,osim ako me neshto ne mori pa razmishljam o tome.

Leti samo box dole,i eventualno neka tanka posteljina preko chisto da me rashladjuje i treba mi sat vremena min. da zaspim.

I ja stvarno ne znam da li neko moze da opsuhteno spavam na ledjima,uvek spavam na boku,a leti ne tako chesto i na stomaku.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Gace triko majca.Na stranu ruka ispod jastuka.

Leti ne zatvaram prozor ni danju ni nocu.

Mobilni uvek stavim na drugi kraj sobe jer imam obicaj cim se budilnik ukljuci odma gasim i nastavim da spavam.

Hrcem samo kad sam pijan jer tad zaspim na ledjima ;)

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

Neam bash neke obichaje shto se tiche spavanja...Spavam u boxericama samo i pokrivam se jednim istim cebetom ceo zivot, kad je zima sa 2 ista cebeta :)...Ne volim da spavam sa malim jastukom. Muzika stalno ide...nije mi bitno koja...samo da ne bude neko krljanje :)...Leti mi je uvek otvoren prozor...nishta posebno.

.

Link to comment
Share on other sites

e da, inache imam obichaj da zabodem glavu ucoshak izmedju kreveta i zida shto je mega nezdravo jer sam prashinu poslednji put usisavao pre 3 godine

ali jebiga, navika :)

ovo,u principu,samo leti radim,jer imam trip da hladan vazduh struji tuda. ;)

spavam na boku,glava na krevetu ili ruci,a jastuk obavezno zagrlim.

(ogradjujem se od hejta za grljenje jastuka)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam se vremenom navikao pa mogu da spavam i u neljudskim uslovima (citaj u sred zurke) ... tvrd jastuk i krevet ... moze mjuza , ali ako ocu da zaspim pustim discovery da mi melje voditelj... uvek na boku ... ne mogu nikad i nikako da spavam na ledjima .. ni u busu (sto zna da smara kad putujes 20+ sati) .. ako spavam s nekim moram da budem u velikom krevetu inace necu ni oka sklopiti [:D]

e da... ako cujem narodnjake pa makar i 3 sprata ispod ne mogu da zaspim dok ne pustim nesto da nadjaca ... toliko organski ne podnosim [:D]

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da imam u sobi za spavanje vrata od terase, onda su ona uvek otvorena, naravno u zavisnosti od temperature zavisi i velicina otvora. Kada se napijem onda uvek zaspim na ledjima, a inace uglavnom na stomaku bez jastuka, bar u poslednje vreme. Bokserice i majca nema veze koliko je stepeni. Primetio sam da me jastuk zajebava na svakih 6 meseci do godinu dana, pa onda menjam, ali u principu sto tanji. Skoro uvek drzim flasu vode pored kreveta. Treba mi do 15 minuta max da zaspim.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Za razliku od vecine, mogu da zaspim u skoro svakom polozaju, i u skoro svim uslovima, tipa upaljeno svetlo,pojacana muzika,TV,ako ljudi melju. U skoli redovno spavam na chasu, desi se da prespavam i mali odmor ponekad [:)].

Kad vec spomenoste, moj burazer prica na shpanskom u snu(posto jelte zna shpanski), pa vi vidite kako je to kad neko nesto sere a nista ga ne razumete [:D]

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

u 95% slucajeva zaspim na stomaku, glave okrenute na levu stranu, sa levom rukom ispod jastuka, a desnom uz telo.

u 35-50% slucajeva se budm lezeci na ledjima :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Spavam u majci ili u pidzami, sa charapama ako je hladno. Ranije nisam smela da zaspim bez upaljenog svetla al sam se u poslednje vreme okurazila i chesto spavam u potpunom mraku. Volim kad je oluja, grmljavina i kad ne mogu da zaspim ja je zamislim:)

Imam jorgane i volim da su veliki i da se lepo ushushkam, sa jastukom ispod ili preko glave. Bez muzike mada sam imala fazu pre par godina kad sam pushtala notju neshto da se vrti. Par puta mi se desilo da mesecharim. *

Dosta se prevrcem dok ne zaspim, i nikad ne spavam na ledjima. Jednu nogu skroz savijem a druga skroz ispruzhena (ne znam koji mi je ovo trip al tako mi je najzgodnije?)

Nekad mi odgovara otvoren a nekad zatvoren prozor, roletne isto kako kad.

* Jednom sam qntala sa dechkom i u snu sam se naljutila neshto na njega i stvarno sam ga ujela za sisu!

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Ako mi se spava, mogu da zaspim i na ekserima... Mada najvishe volim da, ako je hladno, obuchem omiljenu pidzamu, charapice spavacice, kako ih moja cera zove, pokrijem se sa milion cebica i uzivam u spavanju... A leti, leti bih i kozu s' ledja skinula...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Bokserice + majca, mada u poslednje vreme imam dve zaista cool pidzame tako da se sad presvlacim (kad nosim donji deo pidzame, skidam cega obavezno). Bez carapa :)

Spavam relativno ok, ponekad onako "sitno-kaludjerski" zahrcem i ponekad zabuncam ili skocim iz kreveta.

Isto imam tempiran san, znaci ako nedelju dana ustajem u 8, posle toga se natempiram i ne treba mi vise budilnik, ustanem sam i verujem sebi :) Cak i kad sam do jaja umoran ja se probudim... jes da se tada osecam ko ispljunuto govno, al jebiga. Prozor je leti otvoren, zimi zatvoren, vrata od sobe zatvorena (ili zimi otvorena jer nemam otvoren prozor).

Spavam na ledjima i najvise na bokovima, na stomaku sam prestao da spavam, jer me zulja kita posle 15 min :)) Mada ponekad i na stomaku zavrsim. Ruka obavezno ispod jastuka ili preko ociju i udri :)

Najvise volim da spavam kod kuce u svom krevetu (kao i svi ljudi naravno) al nije mi ni frka da spavam negde drugde, i da se dobro naspavam. Kako gde.

Ne mogu da krenem dan, ako ujutru nebacim tus.

Posle tusiranja pijem caj od nane (trip iz detinjstva) i to je to. Kafu ne pijem, jer ne pusim tako da nema svrhe.

Edited by Nikola_

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Imam lagan san, mora da bude apsolutni mrak i tishina da bih zaspao, veoma lako se budim, a poshto stanujem pored kalisha, chesto me probudi onaj prvi tramvaj u 5. Shto se tiche odece, majica i boxerice uvek, smaraju me pidzame. Spavam na boku uvek, na ledjima jedino kad sam pijan, ili bolestan.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...