Jump to content

Probajte da pogodite


Recommended Posts

da, da "prisiljavanje muskaraca na sex", to ti je kao da prisiljavas dete od 3 godine da jede cokoladu :)

*edit* ^decaka

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

da, da "prisiljavanje muskaraca na sex", to ti je kao da prisiljavas dete od 3 godine da jede cokoladu :)

Odgledajte epizodu South Parka kad Ajki njegova uciteljica stupe u "vezu" :)

Ja em nikada nisam imao profesoricu kao sa poslednje slike , a i da sam imao , sigurno ne bi htela da se kresne :(

Link to comment
Share on other sites

meni i dalje nije jasno kako može žena da siluje muškarca, osim strap on dildom :D

jednom su mi objašnjavali neki mehanizam pomoću kojeg ti se patka digne, ali sam zaboravio.

u svakom slučaju, ovde je posredi (ja bih rekao tupav) američki zakon po kome se seks između punoletne i maloletne osobe automatski tretira kao silovanje.

Link to comment
Share on other sites

meni i dalje nije jasno kako može žena da siluje muškarca, osim strap on dildom :D

jednom su mi objašnjavali neki mehanizam pomoću kojeg ti se patka digne, ali sam zaboravio.

u svakom slučaju, ovde je posredi (ja bih rekao tupav) američki zakon po kome se seks između punoletne i maloletne osobe automatski tretira kao silovanje.

kako ti nije jasno. zamisli dok si imao ~12 godina i dok si mislio da su devojchice zle i chvrsto drzhao basket loptu u rukama dodje ti chirovita uchiteljica hemije i odvede te u ostavu za metle i drnda ti ono kroz shta pishkish [:D]

mislim da i u evropskim zemljama je zakon da ako si mladji od 14 godina i imash odnos sa osobom starijom od 18 da je to silovanje.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kako ti nije jasno. zamisli dok si imao ~12 godina i dok si mislio da su devojchice zle i chvrsto drzhao basket loptu u rukama dodje ti chirovita uchiteljica hemije i odvede te u ostavu za metle i drnda ti ono kroz shta pishkish [:D]

nije mi jasno kako se digne patka, aman.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...