Jump to content

Fest je stigao, fest je stigao


iguana

Recommended Posts

pisma sa iwo jime nisu jos izasla u gledljivoj varijanti, babel jeste imam mogu srezem....

sa festa 2007 imam jos:

Catch a Fire

Fast food nation

Flandres

Lights in the dusk

Little Miss sunshine

Paris, je t'aime

The Pervert's Guide to Cinema

The Road to Guantanamo

This Film Is Not Yet Rated

Tsotsi

Das Leben Der Anderen(svezi dobitnik oskara za naj strani film)

ono izaberi jos nesto da narezem dvd....

Link to comment
Share on other sites

gledao bih kletvu, al' to mogu i na dvd-u. Ove sto dobise oskara cu iovako u nekom drugom bioskopu verovatno gledati, a pogledao bih i ovu klopku i pored toga sto je domaci film, ali cujem da svi kazhu da je ok. Jel neko gled'o?

veoma tezhak film. kvalitativno bolji od vecine domacih filmova, shto ti ne znachi mnogo jer nisam ljubitelj domace kinematografije [:D]

Link to comment
Share on other sites

moram da divim ima li jos karata za renesansu, nisam ni izvalio da ce to biti na festu :/

still life je extra

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Lars von Trier - The boss of it all

Napravio je covek komediju apsurda. Omaz nekom tamo Gambiniju, sta li vec. To sve nema veze, film je sjajan. Naravno, ima i pozadinu, ne moze covek da ne popljuje pa to ti je.

Ona krava sto najavljuje rekla "Lars fon trir se posle dogvila bla bla vratio u rodnu svedsku da snima bla bla".

Hit filma je nadrkani islandjanin, za pod sto.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Da super je film :)))

Samo sto sam ja bio ubedjen da je i nadrkani islandjanin isto glumac :)

Ono sto se meni ne svidja na festu (pored mutne slike) je reklama za post express i nokiju, kao i to sto od 5 filmova ni u jednom nije bilo bombe, osvete, snajpera :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Flags of our fathers je generalno jako lep film, ima per tako imba genijalnih (antiratnih) scena da se chovek smrzne

e sad ekipa sa kojom sam gledao misli da je razvuchen i patetichan poslednji chin filma losha stvar ali ja kazhem NE! to je klint uradio namerno da bi ljudi lepshe sutra navijali za najveceg srbina u modernoj svetskoj kinematografiji - kena watanabeTa ;o)

Link to comment
Share on other sites

Gledao danas tj sinotj apocalypto i pisham se ja mel gibsonu u usta ... koje govno razmazano :| Par mega scena ali u globalu film je govno, holivudska akcija na majanskom jeziku i bez shvarcenegera ... Ukupno dve scene majanskog grada, a sve ostalo su slobodno mogli iz predatora 1 da iskoriste. Pri tome da ne pominjem sto su majanska sela prikazali kao crnachke hood-ove gde medju sobom zbijaju shale za duzhinu penisa (ne mislim bukvalno za pametnjakovitje)

Kad svaka druga shusha istripuje da moze da rezhira/producira film samo zato shto je popularan glumac/ica

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Flags of our fathers je generalno jako lep film, ima per tako imba genijalnih (antiratnih) scena da se chovek smrzne

e sad ekipa sa kojom sam gledao misli da je razvuchen i patetichan poslednji chin filma losha stvar ali ja kazhem NE! to je klint uradio namerno da bi ljudi lepshe sutra navijali za najveceg srbina u modernoj svetskoj kinematografiji - kena watanabeTa ;o)

URA za Kensaku-a!!

[:D]

da se vratimo temi

pogledao lepoticu dana u kinoteci posle dosta godina, vrh vrhova

sutra na volver i renesansu

Ja posedujem Lepoticu dana vec dugo :P

extra film

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...