Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

znachi ni danas nisam uspeo da sredim komp. ovo vetj postaje frustrirajutje .. ustatju sutra u 09 samo za ovo sranje.

Ja prebacih nekih 80GB serija i filmova sa jednog kompa na drugi, trebalo mi nesto vremena za sta sam mislio da je puno, ali nikola reche da je zapravo malo ;) Onda sam doterao desktop i sve, sad mi ostaje da lagano instaliram softver pa mogu preci na novu masinu.

Poodgovarao sam na neke silne mailove, imam jos odredjenu kolicinu i tako. Prva polovina meseca, standardno puno posla kao i uvek.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jos dve tri vesti za digital force.. cmon man you can do it

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je najdosadniji dan ikad.Bolestan sam tek toliko da nemam snage da idem napolje , a opet nisam jako bolestan da lezim u krevetu ceo dan i da spavam.

Shodno tome , smorio sam se prejako , ceo dan drka temperatura 37.2 , nemam snage , grlo malo grebe , nos curi.AAAaa , a danas vrh prelep dan za ici napolje i raditi bilo sta sem biti u kuci :(

Ako sutra bude ovako , ima da se upucam.

Dakle , pazite sta pisete.

Posto sam iskazao nezadovoljstvo sa ovom 37.2 temperaturom , juce sam se probudio sa 40 temperaturom i tako je bilo do uvece , evo danas sam uspeo da se dovucem do kompa , cisto malo da uradim nesto.

:(

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

idem oko 3 sa friendicama do meka na rucak. ali posto "zdrava ishrana" jos traje, uzecu samo garden salatu. da, da... :)

to zvuci tako "americki" :) [;)]

btw, super veche , jos bolja noc i jutro [:X]

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

joj obozhavam ove random encountere [:D]

sinoc sam umiro od smeha bilo kako da okrenesh:)

krenuo do grada sa ortakom da se provozamo, posle 10`ak min zapalismo do monce, pa onda na retarda (otard) napolju izbila neka tucha obezbedjenje zgazilo neke likove, likovi krenuli da prozivaju obezbedjenje, krenu obozbedjenje na njih ponovo ovi pobegoshe, likovi koji su popili batine pozvashe policiju, dodje murija i zamalo da murija prebije te likove [:D]

posle zapalio sa ortakom do metro`a na nfs: carbon [:D]

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

skupljamo se rurovci ovde u nyu vidim ja.... rur worldwide.

moram da raskinem sa ribom, a koliko je samo lakse kada te ona otkaci. ovako moram smisljam spiku...

ajde Ivane pomagaj i ostali rur magovi... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

poslao boletu text za rush :)

sigurno ce ga preuzeti preko svoje satelitske konekcije na PDA chasovniku na jahorini, i to sve dok skija. Tada ce i lektorisati tekst i onda ga poslati spuxu da sve to sklopi u rush koji je vec otisao da se ubacuje na DVD u stampu tako da ce morati malo da hakuje sistem, ako ne, insertovace ga kao dodatak na cd-u uz svaki dvd.

Tako ti je to kad ne postujes zadate rokove.

Jeo, najeo se, kisha napolju, bezveze, a ima posla, kao sto vec rekoh. Pa se lagano spremam da se na to bacim. Imam jedno 10 a4 papira na kojem mi je spisak obaveza :)

Link to comment
Share on other sites

sigurno ce ga preuzeti preko svoje satelitske konekcije na PDA chasovniku na jahorini, i to sve dok skija. Tada ce i lektorisati tekst i onda ga poslati spuxu da sve to sklopi u rush koji je vec otisao da se ubacuje na DVD u stampu tako da ce morati malo da hakuje sistem, ako ne, insertovace ga kao dodatak na cd-u uz svaki dvd.

Tako ti je to kad ne postujes zadate rokove.

A moze i da ga objavi u sledecem broju [:D]

Link to comment
Share on other sites

moram da raskinem sa ribom, a koliko je samo lakse kada te ona otkaci. ovako moram smisljam spiku...

ajde Ivane pomagaj i ostali rur magovi... :)

kada je pored tebe, ponašaj se kao da ne postoji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...