Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

enivej, danas sam prvi, i jedini put u zivotu iskusio kako je jebeno predobar osecaj reci profesoru

"ne zelim sedmicu, pisite da sam pao"

sta se lozis, tako sam ja izleteo pred rudu pa sam na taj ispit izazio jos 16 puta (i slovima, sesnaest) :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Keva doshla, pochela da plache, kazhe matori je svaki dan smara kako ne mozhe da utiche na mene da se popravim u shkoli. Shta ga boli kurac da li cu proci 3.50 ili 3.80, kad cu u svakom sluchaju maturirati i upisati fax koji zhelim. Samo da bi nju smarao, pa ona mene.

Samo da bi me iznervirali, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

odo da ucim fiziku :) sutra d-day, a sto je najgore sutra mogu da kazem da sledecu nedelju radim test (popravljam 1vo polugodiste)

ne razumem profesore, pazi, idem na drustveno-jezicki smer, nemam veze s'vezom oko fizike, svi profesori do sad su bili 'teorija je dovoljna za 2' i sad ova nova smara ljude kao moraju zadaci... i rezultat: 10 jedinica u odeljenju, do sada nije niko imao problema sa fizikom, mislim makar ne ovako masovno, uvek sam imao pozitivnu... jbg-a, aj drzte mi fige, wish me luck, prospite vodu iza mene, ugh i tako to za sutra :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

A reci mi kako da popravim? Shta, da sednem i uchim kao budala?

Pa kako drukchije ? I ja sam trebao imati 1 na polugodishtu pa kad mi je zagustilo uchio sam samo tako...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

sta se lozis, tako sam ja izleteo pred rudu pa sam na taj ispit izazio jos 16 puta (i slovima, sesnaest) :)

U jebote krule ti si zajebo i mene koji sam na poslovno pravo izazlio 11 puta (Doduse jos nisam polozio, tako da imam sanse da te stigenem [:)] )

Link to comment
Share on other sites

bah josh uvek pokusavam da uspostavim normalan "raspored" spavanja , odkad sam se vratio...

kunem svaki dan Italiju sto sam cekao j*benih 9 sati na JAT-ov avion i uzivao u raskosnom tranzitu ...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

jebu me fizika i mata od pocetka polugodja. ova matematicarka jos nije dala kont. kao sutra ce. samo da se ova agonija zavrsi i molimteboze da dobijem 2. :(

sacu skinem s neta neke slike iz umetnosti persije, trazi nam likovnicarka.. blah. jedva cekam 2h sutra kad bude zvonilo za kraj 7. chasa.

ladno pisem samo o skoli?! zomg

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Otkud bre prkosim. Ali ima 1000 stvari koje i oni mogu tako lako da promene a nece.

A reci mi kako da popravim? Shta, da sednem i uchim kao budala?

Pazi , ja sam imao frku sa hemijom.Poslednji dan skole ja imam 4 keca iz hemije.I vece pred poslednji dan ja sednem i naucim 4 oblasti i dobijem sve pozitivne , cak i jednu cetvorku i zakluci 2 , tako da kad ti bude poslednji rok , kad bash zagusti , uspeces :)

Inace zaljubljen sam ko mali majmun , znaci ni sam ne verujem.Sta reci , kad ni u teretanu nisam otisao nego sam iskulirao kuci u mislima i SMS-ovima. [dance2][jupi]

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

-novi album Fall_Out_Boy_a_

Last summer we took threes across the board

But by fall we were a cover story

Now in stores

Make us poster boys in your scene

But we are not making an accepting speech

I have found the safest place to keep all of our mistakes

Every dot com's refreshing for a journal update

So long live the car-crash hearts

Cry on the couch till the poets come to life

Fix me in 45

Edited by tibor2

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Dobio partizan.

Stoga, moram da platim dva velika obroka u meku.. :(

edit: haha produzetak, mozda i necu :)

edit2: haha, ipak su prosli u 16, to je najvaznije.

edit3: Sreca pa nas ne Panatenaikos pustio :))

@Longli

Sreca sad neam asa, popravio sam, nikad ni nisam imao do sad, ali jebiga, oni nisu zadovoljni sa prosekom, ali shta sad jbg :(

@Ivon

Jao bre shtreberko ko te shta pita ;))

:*

Link to comment
Share on other sites

Stator&kruko..

svaka vam chast..

[b)]

stigla sam do broja 2..

osnovi moleqlarne biologije..

valjda tjem ga polozhiti sad u ovom roq..

lol nub

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...