Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

znam vesnu. privatno je carica ali su joj se izdešavala neka sranja, ne bi me iznenadilo da joj se to projektuje na rad.

no, lako se sredi matematika u trećoj.

nemam sad vremena da objasnim, iscimaj me na pm ili msn kasnije.

@topic: generalno dobar dan. odoh kod fizijatra da vidim šta i kako sa leđima.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neo shtos ko i uvek

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nemojte me zajebavati ako je ne znate molim vas :'( znaci ja sam drustveni smer i jedini kontrolni koji sam kod nje radila ocenjen je dvojkom. a za ovaj sto mi predstoji ne znam ni toliko. :(((

Ne zajebavam te. Najbolji ortak je zavrsio trecu, bio je odlican ucenik, ali samo ga je ona zajebavala nevidjeno i jedino se na nju zalio....on i ostatak gimnazije.

Link to comment
Share on other sites

Instalirao sam audio tehniku + miksetu + 4 projektora u 4 razne meeting prostorije (sa 4 notebooka) u nekom hotelu za "veliku" regionalnu meeting prezentaciju koja ce biti sutra, da bi mi javili da se organizator zajebao i da je to u stvari u sredu i da ne mogu sve to tamo da ostavim jer ne zaklucavaju meeting prostorije i ne odgovaraju ako nesto nestane preko noci a ladno u hotelu nemaju neki storage room gde bi to mogao da ostavil (ili nece da mi ga daju, pre ce biti to).

4 sata instalacije + evo sad 3 sata nosenja svega toga nazad u office i sve me to u stvari ceka sutra, ali nadam se bez tog nosenja nazad.

Retardirani debili, popizdeo sam ko zmaj... serem im se u organizatore koji nemaju kalendar :)

Edited by Nikola_

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Al sam se sad istripovao, ono kashljem i ispljunem krv... Srecom, samo mi je pukao kapilar u nosu ili u grlu od kashljanja...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ako si pushach, idi da ti neko overi to

To je prvo shto sam uradio [:D]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

zavrshio sa pripremanjem ispita, danas sam puko 80e na stampanje. Valjda ce se to sutra isplatit. Za ostatak veceri predvidjam samo blejanje, citanje neke knjige ili gledanje nove epizode top gear-a. da ne mrzim da spavam, mozda bih vec odkuntao

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pre pola cuke sam dosao sa sljake, bio do knjigovodje i naslusao se nekih uzasnih prica koje samo potvrdjuju gde zivimo. posle toga do idee da nakupujem svezeg voca, povrca, i piletine. od danas sam krenuo da kuvam povrce da nosim na sljaku da rucham, jer ovako crknem od gladi dok dodjem gajbi, a necu da jedem u pekari, ceo dan prakticno sedim na poslu, pa bi valjalo makar zdravo da se hranim. tutnem par kesa djuvecha, iseckano meso, i banja, tako skuvam 2-3 puta nedeljno i miran sam.

skoro je 8 sati, za 4 sata na kunt, eh zivote...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Bio da kupim farmerke, i naletim na neki popust u legendu valjda za "proslogodisnju robu". A posto nemam problem sa tim "sezonama" kupim lepo dva para umesto jednog posto isto kostaju, i tako srecan odem kutji :)

Sad moram da se bacim na sredjivanje nekih reklama, pa cemo da vidimo sta i kako dalje. Imam neki cudan utisak da mi se spava, a zapravo nije tako, a i tek je pola devet, nemoguce da mi se spava :)

Link to comment
Share on other sites

da nakupujem svezeg voca, povrca, i piletine. od danas sam krenuo da kuvam povrce da nosim na sljaku da rucham, jer ovako crknem od gladi dok dodjem gajbi, a necu da jedem u pekari, ceo dan prakticno sedim na poslu, pa bi valjalo makar zdravo da se hranim. tutnem par kesa djuvecha, iseckano meso, i banja.

\o/

Link to comment
Share on other sites

realno koliko god ja mislio da se jedna zena leci drugom, tj to je bio zakljucak koji sam doneo ovih dana, ipak - kada te ona prva pozove zaboravis na ovu drugu.

izgleda da je jedini pravi lek vreme.

a moje resenje je svakako dobro kao painkiller.

u svakom slucaju sam zadovoljan zakljuchcima koje sam doneo. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

otpadao po netu, jurio neke proste php scriptice za neke gbookove/shoutboxove/newslettere, posto radim "internet prezentaciju" lokalnog blues rock cluba.

joj bojim se na sta ce lici kad krenem da objasnjavam liku kako se rade updateovi i kako se salju mass mailovi [:D]

sve je naravno na dobrovoljnoj bazi, posto su likovi koji drze lokal/klub carevi najveci, a mozda im se i usljamcim za koji megabajt hostinga :kvarni_smiley:

u svakom slucaju, naporan dan, a nista nisam ucio.. imam jebeni autocad u 4vrtak, nekad.. ni ne znam u koliko sati.

a ja znam da nacrtam krug i liniju, i da ih iskotiram [^]

a sto je najgore planiram da iz tog predmeta odradim diplomski, pa mi nekako trulo da izvucem 6/7... cenio sam da ako ocu diplomski, da pucam na minimum 8/9/10.

kako jebeno nemam volje da sednem da radim :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...