Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

celo jebeno jutro pokushavam da nadjem neko chudo od igrice koje sam obecala jednom malenom za rodjendan, ali mi nikako ne polazi za rukum... poshizecu...

ukoliko neko ima neki link ili neshto tome slichno gde mogu da navatam igricu, a da nije trial ili demo verzija, bila bih vam veoma zahvalna... a u pitanju je Jewel Quest...

pm

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

tnx :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

jutros me macka probudila jer je htela da kenja jos u 8 h,ali mislim da se ipak brinula da li cu stici da odem do biblioteke i ucim :))

ucila sam 5 h u biblioteci kod pijace,bilo cool,ali nisam imala kesha nista da kupim da jedem a nisam nista ni ponela da jedem...tako da sam poslednje pitanje na brzinu presla i otrcala kuci na rucak ! :)

jel zna neko kako se zove pevachica koja peva : "they try to make me go on rehab , but I said : no no no " ? :))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Upravo doshao sa treninga. Sutra radim popravni iz matematike, a tek sam sad saznao da imam gradivo celog prvog polugodishta. Da li je moguce, imao sam iz dve oblasti pozitivne, samo iz trece asa, i sad moram sve da uchim. Ma boli me kurac, podseticu se ove poslednje i cao. Ne mozhe mi nikako oboriti ove godine, tj poklonice... Nikad nisam imao keca, i sad u 4. da imam. Ma daj :(

Idem da se istushiram, da dodjem sebi, onda cu malo prileci, odlgedati futuramu pa uchenje ;(

Link to comment
Share on other sites

preziveo sam [:D]

zavrshili projekat na vreme... samo samo sredili da za cetvrtak nasha grupa prezentuje rad :)))

josh jedan dan extra da sredim biznis plan \o/

inache nisam spavao dva dana :))))

sad lepo teretanica da se izmorim do koske... stavicu da se skida pb i heroes... i brate mili... kunt u normalno vreme oko 11 :)))

lovin life :D

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

Uf sto mi je danas prijao dan. Onaj tipicni prolecno-tmurni, iako je naravno sred zime, "neonsko osvetljenje", prijatna temperatura, duva vetar. Bas sam bio srecan ;)

Sad slusam Chris Daughtry-ja, nije mu los album, mada malo previse vuce na Nickelback. Ako ne znate ko je to, nemojte da vas to brine, osim ako niste Bole :)

Link to comment
Share on other sites

woot? 600 eura wow account ?!?!

nisii mogao da izvuches 800?!

O ovom trenutku mogu samo da budem neograniceno srecan za 600 :)

Mada, bilo je momenata kada su high-end nalozi isli i za 1500... mada tad se i najvise igralo, prodavanje nije dolazilo u obzir ;)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

g, ostavi mobilni u kolima ;)

Ivane,ae petkom i subotom pocnes da mi saljes sms oko 9-10 da sklonim mob?;)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...