Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

rekoshe da se tu negde na 5:1 povredila.

Pa ja sam gled'o mech, ne znam sta je povredila, ali nije delovalo bas da je nesto gadno. U svakom slucaju bilo je u predelu vrata, i ja ne dovodim u pitanje njemu povredu, ali je nakon toga nastavila da igra prilicno normalno. Opet, ne kazhem, mozda joj je stvarno bilo nezgodno.

U poslednjem, petom meču plej ofa Dejvis kupa za popunu Svetske grupe Boris Pašanski pobedio je Australijanca Pitera Lučaka sa 2:1 (4:6, 6:3, 6:1).

A sta je sad ovo ... jel su se oni dogovorili da igraju na dva seta?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pa, ovaj, kako da vam kazem, kad god je situcaija jasna, u smislu da 5 mec nista ne resava, onda se ili igra na 2 dobijena seta ili se cak uopste ni ne igra...u svakom slucaju to dogovaraju treneri reprezentacija! Odoh ja da malo dremnem jer veceras idem da proslavim sa Bokijem, Noletom i drugarima....hehehe...nije lose kad ti je brat teniser:)))

Pozdrav Koletu, Boletu, Lakiju i ostalima...pokusacu da se napijem i za vas....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Kada utakmica nema rezultatsku vrednost onda se igraci mogu dogovoriti da li ce igrati na 2 ili 3 dobijena seta.

Sto se tice navijanja, moram nesto da kazem s obzirom da sam bio sva tri dana u Areni.

1. Ovo je Dejvis kup gde igraju reprezentacije, jedna protiv druge, koje predstavljaju svoje zemlje, ovo nema veze sa profesionalnim tenisom (gde se publika takodje dernja, ali gde emocije nikako ne odgovaraju ovom slucaju).

2. S obzirom na 1. bilo koji sport da je u pitanju ljudi ce najvijati za svoju zemlju najglasnije, najburnije sto mogu.

3. Ako hocemo da produbimo diskusiju ne znam zasto bi neko ko sutira slobodno bacanje ili trojku u odsutnom trenutku smeo da ima vise "paznje" od publike nego teniser? Zato sto tako nalazu pravila? Zato sto je teze koncentrisati se za jedan sport vise nego za drugi?

4. Ako je neko gledao nekada Dejvis kup u drugim zemljama video je potpuno istu situaciju, navijaci se deru i navijaju za svoju zemlju svu da na svetu i to ce uvek biti tako.

5. Ko je bio u Areni mogao je da primeti da je publika jako daleko od navijaca npr. Crvene Zvezde i Partizana (samo je jednom bio pokusaj skandiranja "Ajmo Ajde svi u napad" koji je propao).

6. Za kraj, postoje pravila u tenisu koja se mogu primeti, a odnose se na ponasanje publike i ona su bila primenjena u 2-3 navrata. Ne znam zasto bi pljuvali sami po sebi? Sigurno to nismo naucili od drugih.

To sto Boba izgleda kao svinja nema veze sa ovom pricom.

A sada moramo da idemo da kidamo u svetskoj ligi!

Edit:

Video sam te Nemanja, ali nisam mogao da te kontaktiram, rekoh samo Koletu. Totalno sexy shulja i veliki pozdrav za brata, mnogo lep mech.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

....Mama take this badge off of me

I cant use it anymore

its getting dark to dark to see

i feel like knocking on heavens door....

Ili, sto rece, pre nego je ispustio plemenitu dusu pokosen austrijskom granatom, Ljuba Tadic u filmu "Drino, jebem ti..."

Tako sam se osecao sinoc okruzen jet-set bulumentom koja se skupila da proslavi uspeh tenisera u diskoteci Magacin.

Jagode, sampanjac, skivi i ostale stvari koje je "komandant" Boba narucivao za prisutne special guest starove izazvale su moja najneznija osecanja prema ovom 200 kilasu...dabogda vatra njegovog rostilja vecno gorela...

A, tek, buduce srpske domacice i majke, koje su obigravale oko novih "nacionalnih ikona" i svojim izgledom i oblacenjem pobrale moju nepodeljenu paznju i simpatije (u trenucima su cak i, gore pomenute, jagode izgubile svoju jarko crvenu boju)....

Prosto da coveku ne bude tesko da, posto je legao u 5, ustane u 7, da bi isao na posao...

Ovo bas i nije bas post za sport ali nek ostane kao doprinos na temu "Vannastavne aktivnosti u sportu i okolini" i dokaz da i ovde postoje ljudi koji "uzivaju" zivot:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Pashanski otiso jutros u 8 u Mumbaj (bivsi Bombaj)...

Za Janka se prica da je i dalje povredjen pa je pitanje kad ce igrati i u kakvoj je formi ako bude...

provericu za ostale...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

a ko je brat nemanji aka absolute? :)

To sam i ja hteo da pitam,ali reko ajde bolje da tjutim :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...