Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

Znaci ja sam definitivno lud ;) Ja kao spremio se da gledam mech, no medjutim zaspah i probudih se pred kraj drugog seta :)) I kao pogledam rezulat, i vidim da pishe 7:6 za nadala u prvom setu i 6:5 za djokovica u drugom. I onda bude onaj jedan poen kad Nadala Djokovicu vrati dva smecha prakticno i uzme taj poen, i ja kao "aaa, sranje" i nastavim da spavam :) I probudim se relativno brzo, pustim sport plus ono se neki likovi tuku i kao nista, gotovo je znaci, dobio nadal nakon onog poena i drugi set. I jutros na livescoru kao 6/4 6/3 za djokovica :)) Znaci kako sam ja vio 7/6 i 6/5 pitajte vi mene ;)

Sve u svemu, cestitke za Noleta, drago mi je da je prosao i mislim da mozhe da prodje i Mareja pa da dodje do finala. A tamo cemo vec videti :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Svaka chast, ja sam odushevljen. (:

Jos samo Federera da dobije makar jednom za pochetak (kad mogu unknown Argentinci moze i Novak), chisto da pokaze sebi da moze (:.

Sve chestitke.

Pesma inace prati tenis :)))

Pesmo brate Canas je vrh igrac,bio je pre 8mi pa su ga uhvatili da se drogira,hvala Spilsu sto mi je dozvolio da ti ja odrzim ovo predavanje iz tenisa:))

Ubedjen sam da ce Canas do finala i realno se nadam da ce Djokovic igrati sa njim u finalu :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Chela (ARG) vs Ljubicic (CRO)

Canas (ARG) vs T Robredo (ESP)

Ovo su drugi četvrtfinalni parovi. Ljubičić nije loš(7. na ATP listi), kao ni Robredo(6. ATP). Neće Canas ovo tek tako da prodje, ako uopšte uspe obojicu da pobedi... Teško...

Elem, Zimonja i Santoro u polufinalu igraju protiv braće Bryan. Jeste da su autsajderi ali se nadam se će ovi imati loš dan [:)]

Link to comment
Share on other sites

Samo da Djokovic ne bude istrosen posle meca sa Nadalom.Murray je imao lak posao posto je Rodik predao zbog povrede,al ajde ima Djokovic dan odmora,valjda ce biti svez

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

i sad mi reci da je kanjes dobar igrach? imao je srece da su i federer i robredo greshili kao majmuni (unforced errors), znachi nema veze sa njegovom igrom :) ne kazem da nije trebao da prodje, al' budimo realni, decko nije (josh) kvalitet za polufinale, jachi igrachi od njega su dobijali sami sebe bukvalno :)

elem, pucice od ljubichica (tauruse, gledanje ATP rang liste trenutno nishta ne znachi, kao shto vidish po ovom polufinalu), zajeban je to teniser, ima prejak servis za razliku od robreda, tako da cemo videti :)

Link to comment
Share on other sites

i sad mi reci da je kanjes dobar igrach? imao je srece da su i federer i robredo greshili kao majmuni (unforced errors), znachi nema veze sa njegovom igrom :) ne kazem da nije trebao da prodje, al' budimo realni, decko nije (josh) kvalitet za polufinale, jachi igrachi od njega su dobijali sami sebe bukvalno :)

elem, pucice od ljubichica (tauruse, gledanje ATP rang liste trenutno nishta ne znachi, kao shto vidish po ovom polufinalu), zajeban je to teniser, ima prejak servis za razliku od robreda, tako da cemo videti :)

nubaro:)

Da nije dobar igrach ne bi ih otresao ko sline...videcemo da li ce ga Ljubichic dobiti,ali zapamtite moj i spilsov komentar,Kanas ce jebati mame ko i pre 2 'dine....

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

peder nalozheni? i don't get ya.... bio je retard u doba proshlog french opena... vajda ga je smirio i sad je pravi sportista.. pazi na svoje ponashanje, komentare i deluje kao odrastao chovek... ja sam skroz zadovoljan njegovim nastupima :) sredio je servis, sada je mnogo jachi, mnogo cheshce kombinuje spinove, slajseve i direktne servise, popravio je volej od kad radi sa vudvordom... uglavnom, ili on ili njegov cale je povukao prave poteze u pravo vreme :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...