Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jelena ima ekstremno pravilne crte lica sa samo jednim odstupanjem od one "savrshene maske lica" sto plastichni hirurzi koriste - nos joj nije 100% vertikalan i to neverovatno kvari celinu. sa druge strane, chelo, razmak izmedju ochiju i izrazhene jagodichne kosti su svi pravilni, do te mere da bi je u aziji garant smatrali boginjom samo da je nos prav =o]

gl ani sutraH

Link to comment
Share on other sites

Dobar je bio nole, ja sam zadovoljan kako je odigrao. Ali kad je propustio priliku u prvom setu da ga uzme, jasno je bilo da mu kasnije to tek nece poci za rukom. Ali se dobro drzao, imao dobar rezultat, bas onako kako treba da bude nalozen da moze da pobedi sledeci put.

Sutra imam obaveze ali zavrsavam do 14h, onda sam nesto na nbgdu i vracam se kuci do 14:45h. Sta vise, mislim da odem do kafica kod sportskog centra, ima neki pod drvetom u hladu lepo, a imaju i projektor, pa da gledam. Ali videcu, sve jedno, samo da bude fino :)

Link to comment
Share on other sites

joj ana, stavih 1000 din na tebe :*

nego, nemam pojma...ako bude dobro servirala ana > zhastin, bar po mom skromnom mishljenju...postoje dve opcije...da se ana napali, ili da se skenja, s obzirom da je u prvom velikom finalu :\ nadajmo se napali i dobrom servisu

Link to comment
Share on other sites

Tja... Klasichna Ana. Kad je netje onda je netje, kad je hotje onda je hotje.

Da je povela lepo sa 2:0 u gemovima kako je trebalo bilo bi zanimljivije. Ovako je prebrzo pala.

A Zhistin je najbolja, tu nema zbora.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

stvarno strashno kako je izgubila koncentraciju tako brzo i posle igrala dobro bukvalno na mahove poen-dva...no nemavez' finale RG nije mala stvar, sledece godine ce biti bolje za sve nashe, ipak su svi mladi mnogo =o)

josh jednom chestitke svima, samo nek ovako nastave

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...