Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

Svaka cast za Novaka. Realno mnogo je bio bolji od Ferera. Prvi srpski teniser u grand slam finalu u istoriji. Stvarno svaka cast!

Sto se tice Zastin i Vilijamsove, ja sam lepo rekao da ako V igra na maksimumu ova nece imati sanse, a svi koji su gledali mec, mogli su da primete da je V katastrofalno servirala. Da se razumemo, ja volim i Zastin i trenutno je ona bolja igracica, samo mi je drago sto se ova uspesno vratila u zenski tenis, jer mislim da ove mladje igracice mogu mnogo da nauce od nje.

Ajmo Nole, da se sabija Fedi!

Edit:

Jujuju, ala je pocistila Kuznjecovu, jujuju.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sto se tice Zastin i Vilijamsove, ja sam lepo rekao da ako V igra na maksimumu ova nece imati sanse, a svi koji su gledali mec, mogli su da primete da je V katastrofalno servirala. Da se razumemo, ja volim i Zastin i trenutno je ona bolja igracica, samo mi je drago sto se ova uspesno vratila u zenski tenis, jer mislim da ove mladje igracice mogu mnogo da nauce od nje.

Da je moja baba imala trolu, bila bi trolejbus :)

Jujuju, ala je pocistila Kuznjecovu, jujuju.

Nije da to nismo ocekivali :) 6/1 6/3 je inace bio rezultat, za one koji nisu ispratili.

Link to comment
Share on other sites

realno igrao je "samo" 3 seta juche + danas nece igrati po "najgorem suncu" tako da mu ponestaje izgovora za sopstvena interna previranja...no siguran sam da ima u sebi da uzme 1 ili 2 seta federeru, samo je pitanje da li mozhe josh jedan monstruozan mech da izgura i nema zime za noleta...

Link to comment
Share on other sites

a i tu su uvek super pilule za regeneraciju organizma aka placebo:))

meni je veoma interesantan chinjenica da federer neshto mnogo greshi u poslednje vreme ili se to samo odnosi na njegovu igru an betonu. protiv novaka onomad nije mogao da pogodi bekhend a i protiv davidenka juche nije bash neshto impresionirao, dobio je jer je ovaj pravio masu greshakla i igrao kao banana. nadam se da se do vecheras tu nishta nece promeniti:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

a i tu su uvek super pilule za regeneraciju organizma aka placebo:))

meni je veoma interesantan chinjenica da federer neshto mnogo greshi u poslednje vreme ili se to samo odnosi na njegovu igru an betonu. protiv novaka onomad nije mogao da pogodi bekhend a i protiv davidenka juche nije bash neshto impresionirao, dobio je jer je ovaj pravio masu greshakla i igrao kao banana. nadam se da se do vecheras tu nishta nece promeniti:)

hahahahahahahahahaha

ne znam odakle ti ovo,ali sam se valjao od smeha... :D:D:D:D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

dodushe nisam bash enshto gledao jer sam jebao u medjuvremenu, ali par poena koje sam video, to je sve zavrshilo u mrezi. davidenko je sve *2 ubacivao u mrezu. sad sam gledao malo statistiku, davidenko 38 neiznudjenih greshaka, 8 duplih servis greshaka, i kao nije banana, u ostalom da je igrao dobro uzeo bi barem 1 set.

;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

opa evo ga brejk za noleta 6:5 samo jos da uzme sad na svoj serveri iiiiii

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

problem mu je stvarao vetar koji dosta jako duva... cudi me da komenatator ne spominje to..

lepte sve ispadaju iz terana kada ih udara igrac koji je na gornjoj strani terena...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

jbg, izbananisao se kad je bilo najpotrebnije, nema leba... mozda da trazi neki toilete break aka bj od sharapove:)

nekako mi izgleda potpuno sjebano, kao da zna da nema shanse da dobije.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...