Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cekaj jel ti sad meni objashnjavas nesto u vezi pvp-a koji igram od kad postoje bg-ovi svaki dan

wsg i ab su bili skill kad su postojali rankovi sada mozes honor da zavuces tamo gde si meni reko svoj rank

sad je skill arena decko a u areni je samo bitan duel

pobeda u duelu -> skill

alo lik u filmu SA FROST SPECOM

NIGDE NE PISE POM PYRO

ubija po 3 lika u isto vreme ALO TO TI KAD BUDES URADIO IMACES PRAVO DA KAZES NEKOME DA JE NUB ILI IGRA NA NUB SPEC DO TADA

IDITE SVI U INSTANCU I VEZBAJTE IGRANJE PROTIV AI-A DA SVI ZAPAMTE SVE POLOZAJE NAPAMET KO PILICI I PONAVLJAJU GA 3000 PUTA DOK NE PADNE BOSS

Eto, takvi se loze na duele.

Ja taj film nisam ni gledao, boli me dupe realno za neki film sa nekim critovima. Samo sam izjavio kako su dueli za decu i ti si se napalio kao mladi majmun da mi objasnis kako to nije tako. Nemoj da mi objasnjavas kako se igra wow killy, to sto si ga mnogo igrao ne mora da znaci da znas da ga igras ista bolje od mene. Da, pricam i o PVP.

A to sto ja pricam o kvalitetu igre a ti i dalje pricas o gearu, honoru i rankovima je druga stvar. Razmisli malo o tome.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

u pravu je killy,gde cesh da pokazesh skill ako ne u duelu/areni?!

kak'e to veze sa tim dal' si ti klinac.

koji wsg/ab ja sam to farmovao i sa dobrim premade-om sam dobijao svaku partiju sa altom sa kojim nisam imao pojma da igram ili sa tudjim likom dok je on igrao sa mojim etc

mada stoji da je wsg/ab zanimljiviji i ja sam licno i prestao da igram wow kada je igranje battlegrounda prestalo da se nagradjuje.

i da,procentualno gledano 80-90% high rank ljudi zna svoju klasu u dushu.to shto sada imash mnogo ebayera i shto je mnogo ljudi share-ovalo accounte da bi rank dobili je druga prica.

sve u svemu,kada je izbacen stari honor sistem sa rankovima etc za mene je wow umro =)

uopshte za propast wow-a je kriv blizzard i njegovo favorizovanje jebenih "casual player-a" koji hoce da igraju 2h dnevno a da imaju sve kao i hard core gameri,i uopshte politika "samo da se proda shto vishe"

+kao shto neko napisa wow je bio dozivljaj kada se ulazio prvi put u mc,bwl,jebeni zg i otvaranje aq kapija...mada mene je licno pve uvek brzo smarao pa sam se vracao da igram pvp.nishta lepshe nego kada u warsongu operesh nalozene pve nubove sa svog servera...ili cak u jebenom duelu

eh

a sad je ostalo samo dismountovanje u vazduhu i 10man "raid" instance koje izgledaju kao sfk

Q_Q

ako vec ubijam bossa hocu da izgleda jebeno kao rangaros a ne kao male ud rogue ili sceletal horse

poserem im se u trud oko burning crusadera /puke

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

au jbge sto se psyu svidjaju ikonice nightfalla i orgrimar portala :D

Ahahahahahah da kad smo kod cheatova kaze lurdisami ice lance cheat lol,moj ortak totalni junk gear tek dobio 70 deadly throw 1600 lol i to je ok,right? As i've said QQ more!

Snimak sam odgledao i ne svidja mi se kao vurtneovi snimci nekako nema dushu :D

...

Link to comment
Share on other sites

Hih kolko bagova i bagica posle patcha :)

Mobovi koji skakucu u mestu, bladelfovi koji plivaju kroz oranje, mobovi koji se ne mogu napasti al lemaju (vise nego ikad-do te mere da je neke dranei low lvl kvestove maltene nemoguce uraditi).

Simpaticno :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Hih kolko bagova i bagica posle patcha :)

Mobovi koji skakucu u mestu, bladelfovi koji plivaju kroz oranje, mobovi koji se ne mogu napasti al lemaju (vise nego ikad-do te mere da je neke dranei low lvl kvestove maltene nemoguce uraditi).

Simpaticno :)

Fel Reaver u Hellfire koji radi moonwalk [:D] vise ne hoda normalno nego "klizi", vec vidim prekosutra jos 300 mb ispravki [:D]

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Killy imas moju najdublju zahvalnost za ovaj pvp link. Odavno trazim neki uzor od koga cu da ucim pvp trikove sa ice magom. A da mag zahteva skill, pa ne da zahteva nego rastura. Jebenu svaku sekundu borbe moras da razmisljas 100 na sat sta ces da uradis sledece, jer jedna greska i caos.

Btw, jel ima neko da mi preporuchi taktiku protiv lockova koji spamuju fear ( lol ko da postoje oni kojima to nije glavni oslonac)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Meni nije glavni oslonac, lockovi koji koriste fear su pretezno affliciton lockovi i treba im oko 20-25 sec da te ubiju ako samo stojis i bacas npr ice barrier! Aff lock radi sporo dmg pa ti je cilj da ga sto brze iznukujes! Ma bre uostalom sto ja tebi ovo pricam, cs i gotovo jbte, za trinket ne znam jel promonjen i da li jos uvek skida fear, i ako si undead i gubis od locka batali igru! 2x ice block i gg!

...

Link to comment
Share on other sites

hm pa...to je locku jedino sredstvo odbrane...ili mislis da su svi specovani 41/41/41 i imaju po 5 demona odjednom, 30k hp i po 50k armora pa da ne moraju da spamuju fear kad su u opasnosti

ice block/blink ftw za magove = lolcoil ili fear za lockove...

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

bahaha vudu aj na shadowmoon imam tamo wariora 18 lvla alijansu pa taman zajedno da idemo ko 2 invalida

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

tolko sam nagrindovao prasića da mogu da klejmujem diplomu KV mesara :)

bahaha vudu aj na shadowmoon imam tamo wariora 18 lvla alijansu pa taman zajedno da idemo ko 2 invalida

aj ti na ovaj moj :)

Edited by woods_
Link to comment
Share on other sites

Igram ja na Auchidaun, hordu sa jos par ortaka. ign: Nalfein pa visperujte ak ocete mada ne igram previse ovih dana zbog ispita. Server je mlad i bedan sto se tice pvpa, pa i raidovanja, ali je zato milina za lvlovanje, nema guzve ko na matorim serverima

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...