Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tbh probao sam seed [:D]

mage nismo imali...shadow prist, hunter, MS warrior, resto shammy i ja je bio setup...ali pazi kad apsolutno sanse nismo imali :)

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

naravno MM 4evah! ali trebao si da ga pitash koliko sati je pokushavao da udje u parti za heroic bilo sta ;o))

Samo cu da kazem MM hunter nam se respecovao u survival ... pre je uvek bio top 10 na dmg done ... sada je top 4 opusteno , out dmguje magove itd ... jedino koga naravno ne moze jeste warlock ... tako da ono ... survival ftw .

Svi ostali hunteri su beastmaster sada + samo jedan je marksman zbog aure i on je uglavnom zadnji na dmg done ( ima 4 dela tier4 pustku iz SSC tj najbolji gear ali marskam sux sada za pve dmg , BM ga outdmgije a o Survival i da ne govorimo ) .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

@scion - da se ne ponavljam, vec sam pisao o mojm problemima sa hunt klasom pre 5-6 strana, survival (sa hi agi opremom) jeste najveci pve ranged dmg output bild trenutno i to je ono sto je totalno pogreshno, poslednji skill u mm treeu je pvp glupost, pa otkad je mm pvp bild majkumu? =o)))

Link to comment
Share on other sites

@ shpanac

proradio armory...i pogresio sam, nije 9.4k nego 9.31k al' sa shitty enchantima na boots i bracers..a i na cape tbh..tako je to kad levelujes enchanting sam na sebi :P

u svakom slucaju, mozes da pogledas build mada te upozoravam da mi je vec par ljudi reklo da je extreman i cudan [:D]

edit: ne obracajte paznju ni na gloves, passovo sam kad su prvi put pale [:D] a ni wand se ne vidi (Touch of defeat, arena)

Edited by kalky

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

da, nije radio armory danas, samo nisam spomenuo! oprema ti je >>.mine tako da nemam sta da komentarisem...ja sam samo vise casual i poceo sam da pikam bc pre mesec dana...mozda samo kasnim! a build nije ni najmanje cudan,nema ko sta da ti prigovara za to ja bih ga samo malo modifikovao u nesto ovako

lock talents i imas jedan spare talenat...ovako je malo vise pvp orijentisan build ali kako tebi odgovara :D i nadam se da sa ovim talentima ne pikas arenu na sta sumnjam zbog low standinga :D jednostavni si da kazemo to ublazeno...beskoristan za ekipu ako imaju pametne hilere :D

samo moje mishljenje

eh da ako oces jos neke komentare slobodno mi pusti poruku na PM jer ne zelim da smaramo ljude sa ovim lock sranjima...secam se kako je bilo kad je bio mohi...phuking druid nisi mogao da se okrenes a da ne vidis trikilometarski posto o druidu :D

...

Link to comment
Share on other sites

Ajde ljudi pomagajte ... ovaj wow na nemackom me ubija nista ne razumem .. cujem da imaju neki lnaguage packs .. gde da skinem to .. goglovao sam 4 sata .. a ono da donosim wow od druga na eng me mrzi pa da skidam pecheve ... a hard me mrzi da vadim ... :D daj ako neko moze da mi da link da skinem eng lang pack ..

Link to comment
Share on other sites

srba realno ima na svakom serveru i to gomila.

btw danas mi je ortak lock lvl 70 sam priznao po prvi put da su lockovi heavily op i da sad mrzi sebe sto je uzeo tu klasu jer svaki je reta uzme ako ne hunta. =)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

IMAM JA PITANJE

NA KOM SERVERU IMA NAJVISE SRBA I DA LI STE ZA TO DA PRAVIMO SRPSKI GUILD

Boulderfist horda ... trenutno kod mene u guildu 30-ak ljudi iz srbije - makedonije a otprilike jos toliko mozda i vise po ostalim guildovima ... naravno samo lvl 70 pricam

....

Link to comment
Share on other sites

lawl at Colldorovu slichku

Vudi, pederu programarski, nisi mi prijavio da i ti igrash. :(

Srdachni pozdravi za Igora koji mi je nabacio patch. [jupi] Brisanje WTF-a je upalilo, iako se ja bash nisam preterano nadao. Dodjem pivu tebi i drugaru. [:)]

A BG ne da nije balansiran, nego je situacija verovatno josh i gora (makar ono shto ja igram, WSG 10-19). Twink-ova kol'ko hocesh, i to po mom danashnjem iskustvu, uglavnom na suparnichkoj strani. Imali smo jednu partiju gde ih je bilo 4, a da stvar bude josh grdja, mi smo imali 9 ljudi (naravno, bez twink-ova). You failed me, Bllizard. :(

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

4 sata sam juce skidao 9 mb, 2 sa firewallom, 2 sata bez fw-a, nema razlike, "It apears that ur computer is behind fw" neznaci nista.

Kako bi potvirdio prethodno izrecenu recenicu da svako igra warlocka, linkovacu jedan tread sa xavius foruma gde je lik koj igra locka bio cc-ovan od jedne ribe, irl ribe, 12 SATI, lol, undead warlock, human rogue (pocele devojcice da se igraju sa rogovima).

http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...91481&sid=1 U must read!

Evo ti killy, nadam se da ces da uzivas.

btw lik koj je zapoceo topik nije znao da ga je riba cc iako je vec dobro poznata na tom serveru, video sam joj slike negde ali nemogu da se setim linkova

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

ja znam da ranije kad ubijes nekog vise od 4-5 puta ne dobijes honor vise od njega tog dana

ne znam kako je sad mada je veoma bacanje vremena, ako je uopste tacno da je cc-ova pve nuba 10sati, ubijati nekoga dok se ne smori

a i sto je realno ne moguce jer rogue ima vanish i ostala sranja sa kojima moze da pobegne ko picka iz borbe

Link to comment
Share on other sites

Ajde ljudi pomagajte ... ovaj wow na nemackom me ubija nista ne razumem .. cujem da imaju neki lnaguage packs .. gde da skinem to .. goglovao sam 4 sata .. a ono da donosim wow od druga na eng me mrzi pa da skidam pecheve ... a hard me mrzi da vadim ... :D daj ako neko moze da mi da link da skinem eng lang pack ..

Idi u acc management na wow-europeu i onda kad se ulogujes, ja ti ukradem account.:))

Salim se. Kad se ulogujes imas tamo opciju play in different language ili tako nesto. Samo to cepi i izaberi koji ces language pack. Cela mudrost.

IMAM JA PITANJE

NA KOM SERVERU IMA NAJVISE SRBA I DA LI STE ZA TO DA PRAVIMO SRPSKI GUILD

lol nobz got burned

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...