Jump to content

najbolja izdanja 2006


Doolio

Recommended Posts

tool - 10 000 days - ne znam zasto ljudi nisu zadovoljni ovim albumom, meni je to i dalje klasican tool, jeste da je stil pevanja nesto drugaciji, ali meni je kul i ovako. mozda pesme nisu bas toliko hevi kao na ranijijm albumima, ali su dobre. sve u svemu, meni dovoljno:)

placebo - meds - ja sam od onih kojima je ovaj album do jaja i zadovoljan sam sto su nastavili u sleeping with ghosts smeru sa ubacivanjem ambijentalnih tripova, a opet ima i dz dz stvari. tr00ness mi je sasvim okej, tek nesto iza without you i'm nothing:)

arctic monkeys - whatever people say i am, that's what i'm not - kul, kul, sasvim prijatno afekcioniran ovim bendom, kvalitetno krajnje:)

muse - black holes and revelations - muse su standardno kvalitetni, ovaj album je skroz tematski i jako jako kvalitetno odradjen, zadovoljan.

bullet for my valentine - the poison - obicno ne gotivim ovakve bendove, ali ovo je jedini bend koji je, po meni, uspeo valjano da spoji nu metal/hardkor/alternativni gejnes sa olskul pantera/metalika tripovima i to jako dobro rade, takodje odlicni muzicari.

kad se setim jos necega, postovacu blabla...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Incubus - Light Granades

Dobar stari Incubus sa svakom pesmom razlicitom na svoj nacin. Produkcijski je na jako visokom nivou i postoji jedna prica koja se protezhe kroz citav album, sto ce reci da su pesme lepo slozene od pocetka pa do kraja. Zaista dobar album.

Amy Winehouse - Back to Black

Jedan od boljih albuma tog tipa koje sam poslusao. Realno pesme nisu ne znam kako dobre (osim prvih 3-4) ali sasvim odgovara za odredjena raspolozenja i opustanje. Druga pesma je ubedljivo najbolja (iako je "Rehab" prvi singl koji je pridobio publiku), a kao pravo osvezenje dolazi sredina albuma u kojoj Amy u potpunosti prati taj retro fazon pedesetih sa tadasnjim "zenskim grupama".

Christina Aguilera - Back to Basics

Produkcija albuma je vrhunska, i sjajno je to sto je odlucila da drugi deo istog, popularno nazvan "Enter the Circus", posveti pevanju numera koje ona gotivi, a ne onome sto je trenutno popularno i sto prodaje. Hteli to da priznamo ili ne, Kristina ima jedan od boljih vokala na sceni trenutno, tako da se od cak 23 numere moze izdvojiti najmanje 10 koje su po svim merilima zaista sjajne.

Phuh, zaboravio sam sta sam jos slusao a da je iz ove godine, moracu da kasnije dopunim listu.

Link to comment
Share on other sites

Aerospace-Earth : uf,ovo bih preporucio svima,progresiv.

Domestic-Art making machine : klasichna kidalica,za ekserashe :)

Vibrasphere-Archipelago : progresiv-ambient ebem li ga

KoxBox-U turn : ovo je nesto poremeceno,ali mi se svidja

Peiadians-Seven sisters : izmedju goa-e i full on-a

to mi je,recimo,top5.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Agalloch - Ashes Against The Grain

Iron Maiden - A Matter Of Life And Death

7 Days - The Weight Of The World

Amorphis - Eclipse

Elvenking - The Winter Wake

The Mars Volta - Amputechture

Circle II Circle - Burden Of Truth

RHCP - Stadium Arcadium

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

sinclairove pesmice world hold on i love generation su po meni hitovi godine (ako ih svrstamo u 2006.) , nekako zrace pozitivom, i spajaju ljude ako me razumete :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Birdman & Lil Wayne - Like Father Like Son (birdman mu je stvarno bio legalni staratelj dok ovaj nije napunio 18 :) onda,

i bonus, intergalaktički rep hit T.I. - What You Know

i maha kao i uvek tu u nevolji. :)

napokon njihova pesma Stuntin' Like My Daddy dobija smisao. :)

Archie - We Ready - malo ko cuo za pesmu, medjutim stalno se vrti u USA na svim utakmicama.

E40 - U and Dat - odlicna pesma.

Chamillionaire - Ridin' - jako popularna. postoji nekoliko remixova. realno - omiljeni - West Coast rmx.

Snoop Doog feat B-Real - Vato - odlican beat. mix LBC hopa i Latino dela LA.

Lloyd Banks - Hands Up - odlican dug refrenom pracen sjajnim beatom

i naravno shto se repa tiche, kao shto je maha i pomenuo:

T.I. - What You Know - King of the South u elementu

uz njih

Timberlake - Sexy Back, My Love (feat T.I.)

Sean Paul - We Be Burning, Give it Up to Me (feat Keisha Cole), Break It Off (feat Rihanna)

note:

vredi sve downloadovati.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

brate Forimice sve sve ali Chamillionare je da plachesh :))))))))))))))))

RHCP - Stadium Arcadium

Bob Sincla(i)r - Western Dreams

Dennis Ferrer - The World A I See It

inache Kurd Maverick, Steve Angello i ostali Svedjani, Jamie Lewis, D Ramirez, Trentemoller potpuno su obelezhili 2006-tu.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

brate Forimice sve sve ali Chamillionare je da plachesh :))))))))))))))))

ja kad cujem bas iz Cadillaca i tu pesmu kako prolazi ulicom - moram da je zavolim. :))

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

chris clark - boddy riddle - meni iskreno najjachi album u celoj godini. ritmovi van svakog klishea, muzika van svakog klishea... prvi album u poslednjih par godina koji sam chuo a da pricha prichu

grovskopa - ragnarok - najvece klanje od tehno treka u poslednje vreme

luka baumann - boys will be boys - najmrachnija stvar koju sam chuo u poslednje vreme :)

reeko - lexicon & casual violence - briefly sexual - dve stvari kojima sam najduzhe bio zarazhen ove godine. ono, na repeat

grovskopa feat. eli - army of dreamers - najjachi ambijental ikada

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

inache dve pesme koje se stalno vrte na NYC radio a koje sam zaboravio

Nas - Hip Hop is Dead

Lloyd - Want You (feat. Lil Wayne)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

hmm.. bloody hell..

neam pojma.. jedino novo sto sam nabavio su maideni AMOLAD...

i oduvao me album...

a za ostalo.. neam pojma..

malo mi trulo da sad kao jedino mejdan pomenem, posto sma siguran da ima izdanja koja bi me isto odusevila, al jbg, nisam ih nabavio.. tako da

IRON MAIDEN - A MATTER OF LIFE AND DEATH \m/ \m/

[:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

izdaju novi album vec godinu dana sada su pustili zbirku spotova da se malo masa smiri. mislim da nece pre proleca

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...