Jump to content

najbolja izdanja 2006


Doolio

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^What Sa1NT said, plus lupe fiasco, po meni dojajan album ( daydreamin', i pressure su mi jake pesmice ), a i nelly furtado mi je isto postala ql, otkad sam chuo "say it right", i "All good things".

P.S. Sad sam preslusao "casual violence - briefly sexual ", "nas - hip hop is dead", i "T.I. - What you know"

Vrh, ty :)

:-)

Link to comment
Share on other sites

joj, koliko je jay kay otisao stranputicom sa muzikom :( nekad sam ga puno voleo, a onda je sa pesama o socijalnim i ekoloskim problemima presao na "seksi bejbe koliko tebe zelim ja" limunade, a muzika mu nije ni f od funky koliko je bila :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

joj, koliko je jay kay otisao stranputicom sa muzikom :( nekad sam ga puno voleo, a onda je sa pesama o socijalnim i ekoloskim problemima presao na "seksi bejbe koliko tebe zelim ja" limunade, a muzika mu nije ni f od funky koliko je bila :/

err, pa ne mozhesh da ochekujesh da lik stoji u mestu 15 godina zar ne? prva 2 albuma su bila ekoloshka, idemo dalje ;) zadnji album + singl je skroz funky, doduse, o ukusima se ne raspravlja :)

Link to comment
Share on other sites

od jay kaya love foolsophy je neprevazidjen

a album ko album najbolji je onaj gde mu je cosmic girl,ne secam se tacno imena,ali znam da sam ko klinja uzivao slusajuci taj album

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

err, pa ne mozhesh da ochekujesh da lik stoji u mestu 15 godina zar ne?

ne mogu, ali ocekujem da ne ide unazad [xx(]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@ stija

ta stvar je vrh, i jos jedna na albumu. ostalo mi se nije dopalo. bash je bila chujrpi na forumu o albumu jos davno, pa sam se sa nekim slozio da su te dve pesme omg fanki, sa draganom cini mi se :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

blizi se kraj godine. i to kakve godine ;p

vasi favoriti ?

sto se mene tice:

1. adam k - twilight

- hit godine. sjajan progrsv house. sjajna podloga za mnoge prerade.

2. pryda - muranyi

- ovo je nekako doslo kao slag na sve ono sto je eric uradio u zadnjih godinu dve. definitivno jedan od najboljih producenata danasnjice, al nazalost... i losijih dj-eva danasnjice.

a naravno, moram da navedem i Deadmau5 - not exactly/Jaded, Dubfire - Roadkill , Eric Prydz - Boogie Sound, Grant Nelson - Season of Jack.. update sledi kasnije ;)

a sto se artista tice:

1. Deadmau5

- sjajan momak. ruzan, al sjajan. + kanadjanin :OO kontam da je ista prica kao sa prydzom. lud. kida sa produkcijom. dosad nije razocarao. sjajne stvari izbacuje.

2. Sebastien Leger

- pre exita, iskreno, pojma nisam imao ko je doticni mladic. na exitu je objasnio, a kasnije kad sam se upoznao sa njegovim izdanjima, jako mi se svideo njegov stil. mesa sve. od funky groovy tech house-a, pa do tehna. sad izlaze njegove famozne Planete :)

to je to od mene. topic je mogao da se prosiri na najbolje zurke i bla bla.. al neka ovako..

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...