Jump to content

RURology 06 - GLASANJE


Lucky

RURology 06 - Glasanje!  

139 members have voted

  1. 1. Koji je, po vasem misljenju, najlepsi wallpaper ovogodisnjeg takmicenja?

    • 3D - RUR Ball
      3
    • AYS - Gold
      45
    • AYS - Sample3
      4
    • Cartman - RUR Technology
      6
    • ch1zra - Stone Cold
      2
    • Corey - Lost
      9
    • Da Princess - RUR Hejt
      2
    • Dvny - Inside RUR
      6
    • Dvny - RUR Seal
      4
    • Iguana - Janus
      14
    • Immortalis - RUR Clip
      2
    • Immortalis - RUR Eye
      31
    • Immortalis - RUR Fist
      8
    • Immortalis - RUR GTA
      7
    • Cartman - RUR Invaders
      11
    • Kruko - Games
      4
    • Kruko - MetalScreen
      5
    • Kruko - Egipat
      37
    • Kruko - Tech !ndustry
      9
    • Milanche - RUR life
      4
    • Rapid - Minimal
      3
    • Saint - Simple
      7
    • sch4 - Rocket RUR
      6
    • Shekk - DNA
      8
    • Shekk - EyeCandy
      1
    • Shekk - Infected 1
      16
    • Shekk - Infected 2
      6
    • Shekk - Prey
      8
    • Shekk - Big Ones
      9
    • Shoosh - RUR Energy
      7
    • Stamat - Mario
      13
    • Stamat - RUR Mind
      5
    • Stamat - Evolution
      8
    • Tibor - Wall 1
      4
    • Tibor - Wall 2
      19
    • Zerbah - RURonly
      14
    • Zerbah - Wall 2 ev0
      42


Recommended Posts

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malo sam pogledao logove, i skapirao da bi u glasanju ostalo pet radova ... A posto je glupo da ugasimo potpuno glasanje, uradicemo jednu od pravicnih stvari koju bismo mogli, a koja nije tako drasticna kao sto je ta jedna druga, alernativna.

Od danas, od ponoci (tj. evo kada postujem 0:30h) pa do sutra u ponoc, odnosno nesto malo manje od 24h, imate pravo da glasate na ovom forumu ali tako sto cete u svom postu ostaviti ime autora i rad (kao na primer Autor - Wallpaper). Vazhe se glasovi samo standardnih forumasa, nikakvi novopridosli clanovi, vaskrsli clanovi za koje niko ne zna i tome slicni. Ako bude pet glasova ima pet glasova, ako ih bude vise, bice ih vishe. Fond za ovakav vid glasanja su dve World of Warcraft igre.

U isto to vreme ocekujte i objavljivanje izbora strucnog zirija. Sto se tice sledeceg javnog glasanja koje ce posedovati nagrade, verovatno cemo ga regulisati na isti nacin kao i ovo, sa javnim glasanjem, kako bismo minimizovali biflanje. A svi koji su to radili, neka se stide, kada su odlucili da rade tako nesto na ovakvom topicu, ovakvom glasanju i sa ovakvim fondom nagrada.

Izvolite!

Link to comment
Share on other sites

Po meni je celo glasanje lose uradjeno...ako ste vec hteli da bude "regularno" glasanje tj. da ne moze neki drug da se registruje ko nije clan RUR-a do sad bio i glasa trebali ste da stavite da mogu da glasaju samo ljudi koji su npr. barem 2 meseca clanovi klanRUR-a ili imaju odredjen broj postova i sad je glupa ideja na kraju glasanja vrsiti neke prepravke iskreno ja bi pre naucio nesto iz ove greske i ne bi je ponavljao, iskreno nikad nisam dolazio na forum ovde, cuo sam za glasanje pogledao sam radove juce koje sam uspeo da nadjem posto linkovi ne rade i glasao.

Tako da ne znam da li se moj glas racuna sad u stalne clanove ali eto moj glas ide AyS Gold wallpaperu.

Link to comment
Share on other sites

kruko, hijeroglifi

srbini volpejperi su tehnički savršeni i kul su im ideje, zaslužuju počasno nulto mesto, pošto srba ionako teško da može da pokupi nagradu, a najbliži rod mu je ovde nekakav čvarak pa ne može ni on :)

izvorno sam glasao za kruka sa jednog, a za shekka sa drugog usera. ako se dobro sećam.

a svi koji su budžili glasove treba nešto da kresnu asap

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...