Jump to content

RURology 06 - GLASANJE


Lucky

RURology 06 - Glasanje!  

139 members have voted

  1. 1. Koji je, po vasem misljenju, najlepsi wallpaper ovogodisnjeg takmicenja?

    • 3D - RUR Ball
      3
    • AYS - Gold
      45
    • AYS - Sample3
      4
    • Cartman - RUR Technology
      6
    • ch1zra - Stone Cold
      2
    • Corey - Lost
      9
    • Da Princess - RUR Hejt
      2
    • Dvny - Inside RUR
      6
    • Dvny - RUR Seal
      4
    • Iguana - Janus
      14
    • Immortalis - RUR Clip
      2
    • Immortalis - RUR Eye
      31
    • Immortalis - RUR Fist
      8
    • Immortalis - RUR GTA
      7
    • Cartman - RUR Invaders
      11
    • Kruko - Games
      4
    • Kruko - MetalScreen
      5
    • Kruko - Egipat
      37
    • Kruko - Tech !ndustry
      9
    • Milanche - RUR life
      4
    • Rapid - Minimal
      3
    • Saint - Simple
      7
    • sch4 - Rocket RUR
      6
    • Shekk - DNA
      8
    • Shekk - EyeCandy
      1
    • Shekk - Infected 1
      16
    • Shekk - Infected 2
      6
    • Shekk - Prey
      8
    • Shekk - Big Ones
      9
    • Shoosh - RUR Energy
      7
    • Stamat - Mario
      13
    • Stamat - RUR Mind
      5
    • Stamat - Evolution
      8
    • Tibor - Wall 1
      4
    • Tibor - Wall 2
      19
    • Zerbah - RURonly
      14
    • Zerbah - Wall 2 ev0
      42


Recommended Posts

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo prvo mesto dolazi u obzir! srbo, sram te bilo, sta ce tebi graficka :(((

salu na stranu, zasto meni pise "You have already voted in this poll", kad nisam?

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Mene samo zanima par stvari:

Da li se ovde ocenjuje ideja, poznavanje PS-a ili kolko ce neko da ukrade dobru sliku sa neta i nekim lepim fontom da napise KLAN RUR ?

Ako se ocenjuje slika ko slika, a ne sa koliko znanja u Photoshopu, Max-u, Maya-i ili nekom slicnom programu je uradjena onda sve ovo gubi na velicini, jer svako sa i malo znanja moze da napise preko nekog jpg-a sta oce i uklopi boju. Ne bih da omalovazavam bilo ciji trud i rad, ali po mom misljenju neke slike imaju mnogo vise glasova nego sto zasluzuju!

I za kraj:

Ako se za pobednike ne postave PSD ili project fajlovi na forum ili bar po par screenshot-ova sa pomerenim layerima ili nesto slicno, moci cu da zakljucim da je ovo sve jedna velika prevara !!!!!!

Edited by frljokica
Link to comment
Share on other sites

samo prvo mesto dolazi u obzir! srbo, sram te bilo, sta ce tebi graficka :(((

Da li ti zaista mislish da cu ja uzeti nagradu chak i ako moj wall pobedi?!

Mene samo zanima par stvari:

Da li se ovde ocenjuje ideja, poznavanje PS-a ili kolko ce neko da ukrade dobru sliku sa neta i nekim lepim fontom da napise KLAN RUR ?

Ako se ocenjuje slika ko slika, a ne sa koliko znanja u Photoshopu, Max-u, Maya-i ili nekom slicnom programu je uradjena onda sve ovo gubi na velicini, jer svako sa i malo znanja moze da napise preko nekog jpg-a sta oce i uklopi boju. Ne bih da omalovazavam bilo ciji trud i rad, ali po mom misljenju neke slike imaju mnogo vise glasova nego sto zasluzuju!

I za kraj:

Ako se za pobednike ne postave PSD ili project fajlovi na forum ili bar po par screenshot-ova sa pomerenim layerima ili nesto slicno, moci cu da zakljucim da je ovo sve jedna velika prevara !!!!!!

Nemam nishta protiv kachenja psd fajlova, samo me malo plashi tvoj ton - razumem da grafichka i pare nisu mala stvar ali ovo je ipak jedan opushten forum ljubitelja igara i zezalica, a ne cgtalk.org...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Mene samo zanima par stvari:

Da li se ovde ocenjuje ideja, poznavanje PS-a ili kolko ce neko da ukrade dobru sliku sa neta i nekim lepim fontom da napise KLAN RUR ?

Ako se ocenjuje slika ko slika, a ne sa koliko znanja u Photoshopu, Max-u, Maya-i ili nekom slicnom programu je uradjena onda sve ovo gubi na velicini, jer svako sa i malo znanja moze da napise preko nekog jpg-a sta oce i uklopi boju. Ne bih da omalovazavam bilo ciji trud i rad, ali po mom misljenju neke slike imaju mnogo vise glasova nego sto zasluzuju!

I za kraj:

Ako se za pobednike ne postave PSD ili project fajlovi na forum ili bar po par screenshot-ova sa pomerenim layerima ili nesto slicno, moci cu da zakljucim da je ovo sve jedna velika prevara !!!!!!

znash onu: "mishljenja su kao bulje.."

ovo takmichenje je organizovano pre svega da bi se popunio fond rur wallova i da bi se malo animirala komuna, a laki se iscimao i izvukao iz dupeta nagrade da bi se ljudi dodatno iscimali :)

a s obzirom da nemash muda ni da postujesh sa svojim nalogom vec pravish altove, svaka dalja pricha je suvishna.. [;)]

Link to comment
Share on other sites

ovo takmichenje je organizovano pre svega da bi se popunio fond rur wallova i da bi se malo animirala komuna, a laki se iscimao i izvukao iz dupeta nagrade da bi se ljudi dodatno iscimali :)

Pa mogli smo lepo da pravimo wallpapere i bez para:) Wallpaper Tournament Arena :) Nedeljno glasanje, ispadanje i prolaz u "finalni izbor" sa ograničenim brojem mesta, bla bla bla... daj neki epic feel mnogo manje nagrada bi odradilo posao ;) Al to je neki moj utisak...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

@ frljoka

ocenjuje se kako ti se svidja, tu se sve zavrsava.

Ako se za pobednike ne postave PSD ili project fajlovi na forum ili bar po par screenshot-ova sa pomerenim layerima ili nesto slicno, moci cu da zakljucim da je ovo sve jedna velika prevara !!!!!!

hahaha koji rofl

Da li ti zaista mislish da cu ja uzeti nagradu chak i ako moj wall pobedi?!

sutra kad ustanes pritisni na "on" dugme "smisao za humor".

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ne znam zasto vi odgovarate nekome ko se registrovao samo da bi postovao na ovom topicu, i ocigledno je necji alt ili prijatelj nekoga ko je postovao rad a on ne prolazi bas najbolje. Ko je hteo da se buni imao je onaj drugi topic, a i ovo je generalno zezanje za forumashe, i ja to tako dozivljavam i zadovoljan sam kako je sve to ispalo.

Radove cu vratiti prvom prilikom, kao sto rekoh zeznuse nas dusmani sa ovom promenom servera ;)

Link to comment
Share on other sites

i samo na kraju da se "odracunaju" glasovi altova (kali ekskluded [:D] )

ovo je diskriminacija. chetres godina vodim ovu zemlju u bolje sutra, i odjednom spadnem na to da nemam ni prava glasa..

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...