Jump to content

B92


Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

B92 popunjava preko 50% mog vremena provedenog uz TV - znaci oko cuku i po nedeljno :P i to naravno ne svojom voljom, jebao vas Debeli Brat da vas jebao ocu da gledam kako se pamprce vilini konjici na Animal Planet-u...

e kolega istomisljenik-'ebes glupog Brata:) od domacih kanala najvise gledam B92,ali globalno slabo gledam domace kanale,posebno od kako je i b92 poceo da se "seljaci" i priblizava omrazenom pinku...kako su krenuli jedan dan ce se pojaviti logo b92 na ljubicastoj podlogi...

ps.ljudi mora li ovoliko politike na rur za ovako kratko trajanje ovog topika?

a sta bi sa tolerancijom?to mislim na "obe NASE strane"...najgora je stvar kad svi(velika vecina) misle isto,to dovodi do sranja kakva su bila recimo 90tih....politika je ipak manje bitan deo zivota...

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Gotivim da gledam samo serije na b92, eventualno sport, tj. Ligu sampiona...

...sve ostalo sto propagiraju po meni je proamericko i cinjenica je da vecina ljudi na b92 kao da se sramoti sto zivi u Srbiji...

...posebno me ubijaju u pojam emisije o ratu u Hrvatskoj, Bosni i na Kosovu u kojoj su jedino Srbi ubice i lopovi, a svi ostali su se slucajno tu nasli.

slatka mala

Link to comment
Share on other sites

"obe NASE strane" [:D]

Strane jos nisu definisane, ima dosta preletaca koji mi kvare racunicu sa svojim iznenadnim izjavama i stavovima.

Ali zanimljivo je da su se sve strane, ma koliko njih bilo, slozile da je B92 losa , ako ne po svim, onda bar po nekim stavkama.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

PREZIREM fudbal u svim pojavnim oblicima i koloritima. Kao i vecinu TV programa SVIH domacih TV kuca. Ne racunam ono kad uzmu strane emisije pa ih titluju ili sinhronizuju (Plava planeta npr.). Pogledam na B92 ponekad vesti jer na CNNu i BBCu na kojima pratim World News sekciju ne daju

nikakve izvestaje iz nase Banana-Republike, a volim da znam sta se desava

na politickoj sceni koju pratim pomno od 96-te, kada sam prvi put isao na studentske proteste sa pistaljkom medj zubima verujuci da ce se posle kishe pojaviti duga...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

B92... jedini kanal koji nas blati da bi se dokazali da su "Evropska / Ravnopravna i ostala sranja" televizija...

Od radio stanice koja je imala osrednje jadnu slusanost do jednog od najjaceg TV kanala za par godina?

Sve neki superintelektualci koji vode programe (pogotovo prefinjena gospoda sa njihoivih Vesti) gomila neradnika i pacenika koji pokusavaju da zarade neke pare za zivot ponizavajuci se pred kamerama (Big Brother) , razne "Patriotsko-istinite emisije" o tome sta je bilo za vreme 90tih godina....

Ma jednostavno ... nema leba od nase televizije...

ZIVELA KABLOVSKA!!!111oneone

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

A u ta sranja tipa strani placenici, teorija zavere protiv nebeskog naroda, spijuni... veruju samo prvi redovi radikala i sps-a na mitingu podrske vojvodi, klinac and co itd...Kome smeta istina o Srebrenici, Vukovaru, se potrudi i neka dokaze drugacije. Sto, nazalost, nije moguce.

orao pao

ako nekom nije bilo jasno na koji to elitizam mislim, eno gore dva primera. b92 omladina je toliko ubeđena u to u šta veruje da svakog ko ne veruje u isto to automatski smatra intelektualno inferiornim.
Link to comment
Share on other sites

da dobro je, kada ga vidimo mozemo da iskalimo bes :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

zar stvarno mislis da treba unistiti sve sto nekom nije po volji? mrzim rts i mrzim grand pa opet mislim da ih ne treba zapaliti, nego prosvetliti ljude koje ih prate, da ih vise ne bi gledali. sve ostalo je ogranicavanje slobode. iskreno malo me iznenadila takva izjava

heh?

to sam rekao onako... da pokazem da se secam jos malo latinskog. [:D]

idi bre, drugar, nemam ja nista protiv razlicitosti. naime, gotivno mi je sto postoji b92, jer kako bih inace znao da sam u pravu?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

B92 je DJUBRE!!!! od televizije.Ima jako puno razloga, mrzi me da nabrajam, ali osim prenosa lige sampiona,poneke dobre serije i cool sportskih vesti nemaju nista vredno paznje iole kulturnijem coveku.Emisije tipa "olja beckovic i moj DS protiv svih" i slicno, tu podrazumevam i vesti koje stalno trabunjaju o ovim sudjenjima i protive se svemu sto je srpsko je sramota za nasu zemlju. Samo da dodam, da sam politicki totalno neopredeljen i da mi je svaka stranka jednaka gomili perverznjaka

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

da li se slazete da je ukidanjem BK nekako tv program postao prazan?

po misljenju mnogih ta je televizija bila najbolja (ne racunajuci politicke emisije), jutarnji je bio najgledaniji sa kvotom preko 12, pa vi vidite...

da ne bude zabune, ja sam politicki protiv bogoljuba, pricam o njegovoj televiziji

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...