Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Prodajem

Night elf rogue 70ti lvl

Server Frostmane (transferabilan), akaunt aktivan jos mesec dana.

PvP oprema ( gladijator + rukavice vengeful, ostalo vindicator i back za bedzeve)

Nekoliko epic flying mounta, nekoliko epic zemaljskih mounta, trinketi i fingeri.

Dosta honora i medalja u steku, 900 arena poena, 1667 personal rating..

Alhemija/herbalizam, oba 375 (transmut master)

Diskovi, knjizice, kodovi i svi passwordi

Acc ima i poseban e-mail koji se naravno moze promeniti.

Armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ne&n=Navaho

cena 100 eura

tel:064/666-83-52

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WTT Warlock lvl 70 Sylvanas Horde - name Change Up i Transfer UP

Ima gear losh realno ima S1 head i par Epica 9.5k HP i tako uzecu sad josh malo i drugi deo Gladiator-a ima 1300 Golda i oko 1k u matsima profesije Tailoring 360 i Enchanting 310 (i mnogo mnogo matsa za Enchanting tipa 500 Arcane Dusta 50 Greater planar essence 10 Large Prismatic Shard etc...) Ima obichan Flying Mount

Na Istom acc Warrior lvl 61 rested to 63 ... Neki Old School Epici i Outland Blue... 50golda na njemu......

Menjao bih za Warrior-a , Rogue , Shaman ali sve ponude prihvatam ... I NISAM gadljiv na Epike tako da znate na shta mislim ...

vulgarni potpis

--admin

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 70 huntera, na Lightning's Blade serveru. Na accountu nema nishta posebno od drugih charova, lvl 1 banka, lvl 15 druid i lvl 19 NE rogue twink (1431 health, 185 AP, 19.82% crit) - armory link

Hunter ima super PVE gear, spreman za Hyjal, 2/5 tier 5. Od PVP geara ima oko 290 resa (svi vindicator honor itemi, vengeful head i merciless shoulderi) i 11k hp sa PVP specom - armory link

Hyjal/BT prequest trenutno na Al'ar delu, Vashj/Kael'thas treba da se lootuju.

Od profesija, engineering, mining, cooking, fishing i first aid na 375, ima epic flying mounta & Turbo Charged Flying Machine craftovan. Svi itemi socketovani sa rare gemovima + ima dosta epica u banci koji vise odgovaraju za MM/Surv spec. Ima oko 1000 golda na accountu, svi heroic keyevi, svi bitniji factioni exalted.

Account nije banovan nikada, imam sav info o accountu, znaci preTBC/TBC kutije sa cdkeyom, secret question/answer itd.. Svi karakteri su transferable (nikad nisu transferovani), a i na trenutnom serveru imaju super reputaciju :)

Cena 150-170e, zavisno odakle ste, zainteresovani na paunovic@gmail.com ili 065/295-05-69, zivim u Vranju, ali mogu da svratim do nisha/bga.

BUMP

Link to comment
Share on other sites

WTS :

1. Hunter Tauren male lvl 70

server Lightning's Blade (PvP)

Sto se tice opreme ima 3x t6 , illidan bow , polearm od najentusa etc etc sve u svemu BT je geared , u banci 4x t4 4x t5 , skoro svi range tbc wep

Epic fly mount nether drake nether ray , LW/BS 375/375 masa epic itema koje moze da napravi takodje paterni iz BT/HM etc etc

Od PvP opreme 4x vengefull full merci vindicator.

2. Shaman Orc male lvl 70

server Sylvanas (PvP)

masa epica vecinom pvp , kz , gruul (znaci neke t4 stvarcice) skoro full epic enhancment gear , healing gear +1600 heal dosta elemental epica.

Alchemy/ herbalisam 375/375 epic fly mount ...

U obzir dolazi samo prodaja i ozbiljne ponude kontakt na telefon 064/232-7742 , prvi vlasnik cd key sve zivo promena maila etc...

I dalje traje zadnji bid je 350evra.

Link to comment
Share on other sites

WTS lvl 70 NE druid server PvP Twisting Nether 4/5 T6 feral i jos mnogo endgame itema ima odlican resto gear i pvp gear Shadow ressist gear 300 Fire ressist 300 mixed NR i FR gear 200/200 420 resila kao resto i 250 kao feral reputacije su svuda rev/exalted resto gear 1600+ healing i nesto balance geara

cena po dogovoru ponude i informacije na e-mail exyukape@hotmail.com

hvala....

Extreme Pro Gaming www.epg.rs

Link to comment
Share on other sites

WTS:- draenei female mage full vengeful,full vindicator,enchenting i tailoring

-undead male rogue full vengeful,2 daggera s3 za mutilate,full vindicator,enchentig,epic fly

-dwarf warrior: s1 i neki vindicatori

Svi charovi su na istom accountu,ne posedujem podatke za account jer sam uzeo od ortaka jos davno i nisam tada mislio na to.Nikada nije bannovan ili slichno.Uplacen 2meseca

Ponude na:izuvach@hotmail.com,064/2546042

Edited by Iamafk
Link to comment
Share on other sites

WTT za UD ili BE roga gear netreba da bude imbaz a ja dajem human warriora (server frotmane) ima kara pre gear ima i dobar tankin gear, imam oko 350g.

Bilo bi pozeljno da su na spinebreakeru ali ako su na nekom drugom potpuno je nebitno mozete da me kontaktirate preko maila

Bla_kme@yahoo.co.uk ili mob. 0621115561

Link to comment
Share on other sites

Pozz svima, Prodajem account sa:

Level 70 rogue - Gnome, Male , 2/5 gladiator , vecina pvp itema + itemi iz karazana , jos 5-6 itema za full epic , ali svi ostali

non-epix itemi su dobri , znaci ni jedan od njih zelen svi su outland q/instance high lvl. Na liku ima ~700

arena poena i oko 5-6k honora (ako kupite dan - dva posle ovog posta sigurno ce biti vise )

Level 41 Paladin - Human , Female , Gear za svoj lvl ima sasvim solidan( retribution ) i + dosta itema iz ZFa ( coveku bilo

dosadno pa me boostovao u ZF) , mada trenutno sluzi kao banka jer ima dosta dobar enchanting 200+

takodje zavisi kada kupite acc moze biti i veci lvl

Level 35 Druid - Night elf , Male , Takodje za svoj lvl imba gear ( feral spec) planirao sam da od njega napravim twinka 39 jer

ima dosta dobrih itema za lvl 39 a i druid je tada dosta jak na bgima ...

Na svim charovima PCT je spreman ,acc nikad nije bio banovan , suspendovan ...

Ponude slati svejedno PM ili dragan_gagi92@yahoo.com ( mail preporucujem jer cesce njega proveravam )

Mozda prodje i neka dobra ponuda za trade ali molim vas samo OZBILJNI ljudi nemojte da me kontaktujete pa onda

razmisljate...

Link to comment
Share on other sites

WTS shaman touren , server sylvanas nick- SESTOSENTO

full gladiator , merciless shield , svi vindicatori. 430 resilenca

acc je jos aktivan , nikad nije hackovan , imam sve podatke itd.

cena 150e / saljite vase ponude

064 229 26 39 / e mail - kicpe@yahoo.com il na msn kicpe@yahoo.com

Edited by kicpe
chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

WTT orc hunter 4/5 venge, full vindicator,full enchantovan/soketovan ,375 skin/lw ,375 cooking /fishing,epic fly mount ,nether ray , 2500 arena poena u steku.

za iskljucivo female:

blod elf rogue ,priest ,mage

night elf rogue, priest

drenei priest, mage

PREDNOST HORDA ,

lik mora da ima opremu pribliznu kao hunter

moze i prodaja ali radije bih menjao

Ja sam vlasnik acc-a i imam sve podatke

kontakt na PM ili mail mizerija@hotmail.com

Edited by Rakija
Link to comment
Share on other sites

Caos

Prodajem wow + tbc.Account sadrzi 70 lvl fulll epiced paladina [Maxal] profesije:Alchemy 375/Herbalism 375 .Njegove statistike mozete videti na ovoj slici.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009319xpiAZ.png

Takodje na accountu imam 3 fully twinkovana alta 38 rogue [Macal] profesije:Leatherworking 187/Skinning 260.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009278djmjl.png

Pa zatim 24 lvl hunter isto twinkovan sa veoma dobrim enchantovima na oruziju i itemima [Maxel] bez profesija.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009290pVWGU.png

Takodje 25 lvl mage profesije:Enchanting 205/Tailoring 168[Maxol].Jos informacija Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009299OkumR.png

Ko je zainteresovan moze da mi posalje private message ovde ili da posalje e mail na maxso90@yahoo.com

<<<Cena 110eura>>>

Svi likovi su na realmu Aggramar EU server

Link to comment
Share on other sites

Cao ljudi zeleo bih da prdoam acc.

Imam ovako UD Rogue 70 lvl (main char) 3/5 s3, 1/5 s1,1/5 s2 2x gladiator sword (oba enchantovana main hand executioner off hand moongose) naravno cela oprema full enchantovana i full gemovi znaci sve tip top samo da se nastavi da se igra :) ima josh epic fly mount

Profesije Mining 375/375 i Alchemy 375/375 Transmut master(nije bio losh proc par puta po 5 Primal migtova).

Ima josh Nether Drake mount i 2500 golda. i josh dosta PvE opremice znaci extra lik nema greske

Na acc-u imam josh UD prista 70 lvl full holy gear

2/2 withement set,3/3 mooncloth set, jedan deo iz tier 1 (goloves) itd...

1800 na healing 140 mana regen,ima obican fly mount i nesto golda oko 200-300.

Profesije: Tailoring 375/375(mooncloth),Enchanting 375/375.

Imam josh Tauren Warrior-a lvl 56 onako imba opremica natvinkovan to jest bio je tvink ali moze da se lvluje opusteno

oba lika 70 lvl su na Taren millu mogu da se transferuju warrior je na Dunemaul

Cena:200-220evra moze i neki dogovor Contact telefon: 0628382005 Bogdan mozete zvati bilo kad (beograd)

Link to comment
Share on other sites

prodajem

Boulderfist:

Feishu Night Elf Druid 70(female :p), resto, 4/5 s1 gear uglavnom honor gear main hand prstenje neckovi itd..vidi armory, 1200 healing, oko 250 mp5, Epic Flying mount(I epic flight form), friendly netherwing, herbalism 375, kara preq done, svi heroic keys...oko 20 days played

Dunemaul:

Senior Seargent(old school :p) Coldriver Undead Warlock 70(male), affliction, kara/tailoring/pvp gear, 1k +shadow, 1,2k golda na liku, obichan flying mount, tailoring 375/mining 375, transferable..oko 30 days played

Spinebreaker:

Feishu Blood Elf Paladin 60(male), retri/prot lvlujte ga, epic 2h sword :p oko 8 days played

150e

KONTAKT: 060/6564444, Beograd,

Edited by Vrag
Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc na kome su undead rouge http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Dreamboy

brdo pve opreme karazhan/gruul, t4 hands i legs, dagger od princa sa mongoose enchantom, haste trinket od gruula, sve ostalo iz karazhana, ap trinket od badgeva... 1200 arena pointsa i oko 10k honora ja mislim. Ima obichnog flying i epix ground mounta. Sve enchantovano...

Na accountu su i undead mage 70 blue gearovan tek izlvlovan, tauren druid lvl 60, troll warrior lvl 32 full blue i pala 32 isto full blue. Dobijate kutije sa svim cdovima authentication key, dodushe nemam sq ali moze da se dobije mailom kad se poshalje authentication key i ostali podatci sa accounta. Account nikada nije bio hackovan niti banovan, ja sam prvi vlasnik i jedino sam ja igrao taj account. Account trenutno nije aktivan.

Zainteresovani me mogu kontaktirati na msn-u : spyvictemstrojan@yahoo.com ili poshaljite pm ovde. mob:

062-573-043*(ne shaljite poruke sjeban mi displej, znachi samo poziv)

Cena : 130 evra i vash je acc odma.

Ako vas neshto josh zavisi u vezi accounta pitajte...

Link to comment
Share on other sites

evo ako je neko zainteresiran Prodajem WoW acc

Account ima 2x lvl 70 i tonu malih lvla ...

Server Haoumarush(PvP)

Oba su na strani Horde

Holy Paladin lvl 70(main):

-Full Epic Holy gear(2k bonus heal)

-ima nesto retry,tank i pvp(healing) geara

-Fly Epic(10k reputacije fali za netherwinga)

-oko 300g

-Black Temple key

-ima usteđeno 2500 Arena Poena i oko 10k Honora

-JC 375 / Enchanting 385

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...sh&n=Narval

Tauren Warrior lvl 70:

-PvP specc

-60% Fly Mount

-Ima tank gear

-Blacksmith i Mining 375 oboje

ima jos puno malih lvla altova i jos dosta likova malih lvla na drugim serverima

Za vise informacija pisite mi na PM

Javite se na r1ob2i@net.hr ili 099/671-34-71

Link to comment
Share on other sites

Prodajem:

- Night Elf Rogue lvl70 Lejla Vek'Nilash (broken armory link :( ) : 5000din.

- Human Paladin lvl70 Zonsa Frostwhisper (broken armory link:( ) : 2500din.

NE PRODAJEM CEO ACC NEGO SAMO POJEDINACNE CHAROVE (sto znaci da morate da kupite novi acc i da ga registrujete na moje ime, pa da onda transfer char koji hocete na vash novi acc)

Javljajte se iskljucivo na mob. posto mail ne proveravam!

064-2797625 // Nikola

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav!

Zeleo bih da kupim Tauren Shamana na PVP serveru! Gear ne bitan ali mora da je 70.

Imam i lvl 70 female draenei shaman koji moze da se trade za tog taurena ili bih ga prodao za nekih 100-130e.

Shaman ima solidan gear sa 5-6 PvE epica i oko 300g na accu. (menjao bih ga za tek dingovanog shamana np, mozda eventualno neka mala doplata od 1k din ili tako nesto, sve u svemu dogovor.)

Ponude PM!

Link to comment
Share on other sites

W T T

copy paste sa stranog sajta mrsko mi da prevodim :

...

Ive revived my account after 8 months of not playing it and i find im not intrested into playing hunter anymore so i id like to try to trade it here.

Account contain level 70 orc female hunter as main char, level 60 rogue and level 19 twink rogue.

Hunter level 70 Orc female:

- SSC/TK pve gear, 1800 AP , 30% crit bm specced very nice gear with all rare ssc/tk loots

- 4/5 gladiator, vengefull axe, 375 resilience, 11k hp, 1950 AP 30% crit mm specced

- General, Conqueror and Champion of the Naaru titles

- herbalism 375, mining 375

- 50 blue gems uncutted in bank

- 3000 gold on char

- 100 mana pots

- 7-8 epic ground mounts, 3 epic fly mounts

- exalted almost everywhere tbc and pretbc

- 10k+ honor pts and 1200 arena pts

- many random epics in bank so as pretbc pvp gear

...

Rogue undead male level 60:

- pretbc items av daggers etc...

- Alchemy 375! and herbalism little over 300

Rogue twink level 19:

- very nice oldschool twink all enchanted

Account is gamecard restricted.

Noone knows me on server, its PVP with slow PVE progress so spot for hunter is easy to find considering his still very nice gear.

Im intrested only in female night elf druid or rogue (ud male/female, belf female)

Dont offer me others please.

Have all needed info, cdkey, sa/sq, pictures...

MM will be used in trade.

Not looking for uber geared chars but dont want green/blue geared ofc.

pm me with offers or if need more info

ako imate neko pitanje ili slicno pm pa cemo dalje preko msn..

poz

Link to comment
Share on other sites

Pozz ppl

WTS

Orc warrior 70 lvl na Dunmaulu Link za armory nije bas nesto profesije su ocajne... :D

ima epic ground mounta i normal flyinga i oko 200g na charu

ima gomilu low levela ali oni su nebitni :D

ima oko 6k honora u steku

acc je aktivan jos oko mesec dana ili tako nesto ali pitacu ga pa cu editovati

ponude saljite na msn

ivangen94@hotmail.com

ps:

prodajem za druga :D

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hteo bi lvling sa 30 na 60

Nemora da bude power samo nek se lvluje lock je btw tako da to ide brzo ali meni je mnogo smor

I kolko bi to kostalo???? :D

javite mi na msn ivangen94@hotmail.com

HITNO [:D]

Edited by Ivann

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...