Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

PRODAJEM UNDEAD ROGA

70 lvl

Na Sylvanasu HORDA

PVP oprema :

FULL VENGEFULL (8/8) Vindicator 5/5 Epic gemovi 8/8

EPIC flying 280% , ****RAVEN LORD MOUNT 100% ****

T4 Pve gear

Sve full enchanti/socketi ====> JEDNOM RECJU :SVE STO SE MOZE UZETI U PVP-u

Arena 5v5 2000+ rating (sholderi i 2 vrste S3 wpn-a)

ACC uplacen jos 60 dana !!!

PONUDA JE NEREALNO DOBRA

H*I*T*N*O

CENA: 350 eura ...

KONTAKT NA MSN: balacpro@gmail.com

prodato ;)

PRODAJEM UNDEAD ROGA

70 lvl

Na Sylvanasu HORDA

PVP oprema :

FULL VENGEFULL (8/8) Vindicator 5/5 Epic gemovi 8/8

EPIC flying 280% , ****RAVEN LORD MOUNT 100% ****

T4 Pve gear

Sve full enchanti/socketi ====> JEDNOM RECJU :SVE STO SE MOZE UZETI U PVP-u

Arena 5v5 2000+ rating (sholderi i 2 vrste S3 wpn-a)

ACC uplacen jos 60 dana !!!

PONUDA JE NEREALNO DOBRA

H*I*T*N*O

CENA: 350 eura ...

KONTAKT NA MSN: balacpro@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WTS Tauren Hunter 70 lvl

Server : Boulderfist , Horde

Armory : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...st&n=Milanc

Epic flymount netherdrake ...

PvE gear u banci ..

PvP na meni pa mozete da pogledate na armory .... 3/5 s3 ... 2/5 s2

Kontakt : 062/87-05-242 , Milan

Cena, po dogovoru. Hitno

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

WTS NE hunter 70 na xavius pvp realmu

PvP gear : Full vengeful gear 5/5 ( sa shoulderima) oruzja vengeful waraxe i bow i full vindicator itemi sa cloakom Dory's embrace. 2100 attack powera i 34% crit shanse u pvp specu sa 12,2k hp i 415 resilience. Imam i 25k honora i 2600 arena poena koje cuvam za season 4 :P.

PvE gear : 3/5 tier 5 ranger general chestguard, Void Reaver greaves, Bracers of pathfinder, Blade of infamy i Rage melee weapons, Cloak of fiends, Beast tamer shoulderpads( t6 looking), Dragonspine Trophy i Tsunami talisman trinketi ali imam i Berserker's call. To sve daje 2650 attack powera i 34% crita sa 112 hit ratinga, a imam i survival gear sa 911 agi unbuffed. Znaci gear je uglavnom full ssc/tk (imam sve sto je moglo da se uzme iz tih instanci :P ) i malo geara iz BT i MH.

Ostalo : Imam epic flying i ground mounta ( od rare mounta imam talbuka nether raya i nether drake-a), od profesija mining /blacksmithing 375/375 ( chest od armorsmithinga na lvl 3 upgradovan i par epic recepata) . Na charu ima jos 1500g i 60 badge of justice koje spremam za 2.4 :P

To bi bilo to...posaljite ponude na pm pa mozemo da se dogovorimo oko cene ako ste zainteresovani.

PS: ne menjam lika za bilo koju drugu klasu, vec samo prodajem i cena nije mnogo velika jer zelim da se skinem s wowa :P

Cena oko 230e

Edited by sven
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav!

Ostavljam wow, pa prodajem sve svoje i accounte od ortaka (Mi smo vlasnici svih sem jednog acca.)

WTS:

1. Account - lvl 70 Blood Elf paladin / lvl 70 Orc warrior / lvl 54 Undead priest / lvl 36 Human palla / lvl 25 orc hunter.

Acc atm nema SQ zbog cega mu cena pada. Sve ostale podatke, CD-ove i CDkey imam.

Opis igraca:

Paladin je 3/5 t4 gearovan, skoro full epic sa 40 badge of justice u steku. Ima oko 6k honora i 400 arena pointa. Od pvp geara nema ama bas nista sem gladiator chesta i merci hands. Ima epic fly mount i oko 200g. Mining 375 / BS 370 Sve soketovano i enchantovano.

Warrior je skoro dingovao i nema profesije, meni je bio namenjen iskljucivo za PvP. Ima obican fly i oko 200g takodje. Ima 2/5 gladiator itema sa gladiator 2h sword, sve enchantovano i soketovano. Za PvE je bio namenjen kao prot pa cete naci 2-3 epic itema u torbi za tanking. Warr ima oko 300 arena pointa, 10 badge of justice i 7k honora.

Sto se tice altova nema sta da se prica, njima se gear menja tokom lvlinga svi imaju ofc green/blue gear :)

2. Account - Acc ima SQ i sve ostalo.

Opis igraca:

lvl 64 tauren druid. Drood je jedini igrac na accu. Ima 375 skinning. Bez druge profesije. Ima epic mounta i oko 350g na accu. Dobro gearovan druid sa skoro 10k hp u bear formi na 64 lvlu. U banci je full resto gear (planirao sam da mi bude resto na 70)... Nista vise vazno nema za ovaj acc da se kaze.

3. Account - Acc ima SQ i sve ostalo

Opis igraca:

lvl 70 dwarf warrior. Warrior je zaista tek dingovao. Trenutno je MS specc ali ima dosta prot geara (felsteel set,dosta plavih q reward, instance 70lvl etc...) Ima 2 epic ground mounta i oko 100g na accu. Ima dosta prijatelja na serveru, i ako ga prodam nastavice da igraju sa vama. Bio je co-GM kara guilde koju sam napravio sa mainom (account sa shamanom) koji se raspao jer nisam online dugo. Warr ima oko 10k honora u steku.

4. Account - Account ima sve podatke sem CD-keya, ali imam kopiju mog pasosa stoga to + SQ i imate sve, Blizzard vas nece smarati 100%.

Opis igraca:

Na accu se nalazi main lvl 70 zenski draenei shaman sa par epica i full blue kara opremom. Ima 12-15k honora u steku. Ima flying mount i 5 epic ground mountova. Exalted sa svim gradovima sem IF. Ima dobar gear za kara, radio sam sa ovim igracem samo do Curatora. Acc ima kao alta 30lvl rogue-a zenski Night Elf. Na accu se nalazi i skoro 400g ako se ne varam.

Zaboravio sam servere da upisem: Paladin i warrior orc = Frostmane horda, priest 54 - Ahn' Qiraj, shaman i dwarf warr = Frostmane ally, Druid 64 Talnivarr

To bi bilo to, ocekujem ponude na PM. Ukoliko neko kupi sve account-e dobice ofc popust. Ne trazim puno para ali ne dam accounte za tipa 50e pogotovo ovaj gde je paladin i warrior. (za ovaj palla/warr se razmisljam da li uopste da prodam) ...

Pozdrav!!!

WTB

Tauren druid 50+

samo je vazno da imate sq, mail itd. kontakt na pm

Imam 64 Tooren drood na Talnivarr serveru - info ispod. Salji PM ako si zaintresovan. Pozz

Edited by Eclippse
Link to comment
Share on other sites

WTS ili WTT

Na nalogu se nalaze dva chara. NE rogue 70 xavius full s1 i vindicator, mongoose mercedes offhand. Name Dabome

Drugi char je orc warr 70 lvl sylvanas full s1 i vindicator.

Menjao bih za jednog chara na sylvanasu sa "boljom"opremom. Voleo bih da je undead warr ili priest, ili za taurena shamaniju..

Ako bih prodavao cena je 150e.

Kontakt na 0644724448

Link to comment
Share on other sites

WTT

Warlock lvl 70 ima Craftovane Epic Shouldere od Tailoring onaj Frostweave i ima Boots of Blasphemy iz SP Heroic i ostali gear lvl 70 blue 9k honor poena...

Na istom acc warrior lvl 61 neki old school gear i Outland Blues

Takodje Warlock ima 2k Golda i oko 360 Arcane dusta, 50 planar essence, recept za JC koji se prodaje za 200g+, tako da ima oko 3k u matsima verovatno, ima josh svashta u banci...Nisam uradio nijedan Q u Shadowmoon Valley i Blades Edge Mountains i jedno 10Q u netherstorm sam uradio, pa ako si kinez onda lepo odesh u uradish sve Q i imash jedno 1,5-2k golda ...

Menjao bih za Ally/Horde Warrior, Rogue, Paladin najbolje mada i ostalo ponudite...

Slichan gear mom ili bolji ne gadim se na epike tako da nije problem i da bude T6 ako ste dovoljno ludi da trade T6/S3 za ovog Chara...

Imam SQ/A , Kutije (CD-ove) i tako dalje...Morate i vi to da imate...

PVP SERVER OBAVEZNO!

Edited by Lenjin

vulgarni potpis

--admin

Link to comment
Share on other sites

Na prodaju Blood Elf Female Priest lvl 70,Normal Server Emerald Dream (PvE)

Priest je PvE orijentisan i ima 1600 na healing. Sa enchantima moze da se izvuche do 1850 +

Od profesija ima Enchanting 359 i Tailoring 375

Ima full Mooncloth set i nekoliko random epika za level 70,ima i healing neck od world bossa.

Exalted je sa Cenarion,Shatar i Scryer frakcijama,kao i sa Undercity-em i Trolovima

Ima flying mounta 60% kao i Raptora,UD konja i Gusku 100%

Tu je i troll female mag 50+ level na istom serveru kao i warrior female dranei 40+ level..

To je ukratko..to bi bilo to

Vishe informacija:

Kontakt : Paja 063 850 29 01 ili ovde na PM

Naravno dobijate sve potrebno GameBox,SQA,promena e-maila

Napomena: Lik je od moje devojke,nije uplacen vec duze vreme,ali je odluchila da joj vishe ne stoji iz razloga jer ima obaveze oko Faxa..

Bump 100 eura je cena sad.

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

WTS acc - orc shaman

Lik ima 4/5 gladiator elemental seta,glad gavel,veteran bracer,12k honora i 1300 arena points

Od profesija ima JC 363 i mining 375

Ima normal flyin i epic ground monta

Pored ovog ima i blue/gree enha i resto set

Ima jos par likova manjih levela.Uz acc ide i SQ,promena emaila.Lik je spreman na transfer(nikad nije)

Ukoliko ste zainteresovani PM mene

-Beograd

80 evra

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav.

Zbog stanja na WoW podforumu poslednjih par nedelja postaje ochigledno da je neophodno prestruktuiranje sistema oglasavanja kupoprodaje bilo chega u vezi sa WoW-om.

U to ime otvaramo ovaj topic na kom cete moci lepo da se oglasite, bez zatrpavanja foruma.

Naravno, postoje PRAVILA:

1. SVI OGLASI NA WoW SUBFORUMU VAN OVOG THREADA BICE BRISANI ASAP.

2. Prvo smislite sta cete da napisete, a onda to ucinite. Oglas napisite precizno, detaljno koliko zhelite, sa linkovima na profile ako ih negde imate, sa kontakt informacijama i svim shto mislte da je relevantno za vas oglas.

3. Ako napravite gresku - editujte svoj oglas, a ne da pravite dupli/trostruki post.

4. Kada prodate/kupite/zavrshite transakciju - editujte opet svoj post i napisite na pocetku i na kraju lepo masno velikim slovima "PRODATO" ili "NIJE VISE AKTUELNO" ili nesto u tom smislu.

5. Ako niste oglasavac, a ne svidja vam se oglas - imate PM pa raschistite to lichno sa oglashavachem. Ne trolujte topic.

6. Ovo je topic SAMO za oglase, znachi ljudi kache svoje oglase, sve ostalo, cenkanje, dogovor, pitanja itd ide preko PM-a i kontakt informacija u oglasu koji vas interesuje.

7. Ako menjate sadrzhaj svog oglasa, editujte aktuelni oglas, ako kacite novi, ili pak zelite da ponovo oglasite stari, ;inite to sa bar nedelju dana razmaka.

8. OVO NIJE TOPIC ZA DISKUSIJU znachi "lol nub losh ti je lik, niko ti nece dati tolike pare", "omg server ti sakuje" i "ne shinko, nikada ti to nece poleteti" i slichni postovi nece biti tolerisani u ovom threadu. Ako vam se pricha imate "WoW-prichajte" thread.

Hvala na razumevanju i uzhivajte u ovom genijalnom servisu WoW subforuma.

P.S.

Ako ste jedan od desetina ljudi koji su proteklih dana kachili svoje oglase i zhelite da ih prebacite ovde, slobodno postujte ovde oglas, a u topic koji ste otvorili samo postujte da ste to uradili da brishemo/zatvaramo te topice i chinimo forum preglednijim.

PRODAJEM UNDEAD ROGA

70 lvl

Na Sylvanasu HORDA

PVP oprema :

FULL VENGEFULL (8/8) Vindicator 5/5 Epic gemovi 8/8

EPIC flying 280% , ****RAVEN LORD MOUNT 100% ****

T4 Pve gear

Sve full enchanti/socketi ====> JEDNOM RECJU :SVE STO SE MOZE UZETI U PVP-u

Arena 5v5 2000+ rating (sholderi i 2 vrste S3 wpn-a)

ACC uplacen jos 60 dana !!!

PONUDA JE NEREALNO DOBRA

H*I*T*N*O

CENA: 350 eura ...

KONTAKT NA MSN: balacpro@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

WTS Mage 70 Rogue 70

Server : Sylvanas

Mage:Full epic PVP gear Full epic PVE gear ima dobar guild koji radi ssc tk itd...Ima obicnog fly maunta oko 200g na charu i u banci matsi za jos 1k , ima enchanting 320 i tailoring 375 ...Ima jos 550a poena u steku i oko 20k honora extra reputacije na serveru sa dosta exalteda...

Rogue:Full epic PVE obican fly maunt i ima dobre reputacije 375 skining 375 lw ima 750 a poena u steku i oko 10k honora....

Na acc se nalazi jos i : Hunter 56lvl Koga brzo mozete izlevelovati na 70 Server Xavius... 39 Hunter na Dunemaul...i jos nekih charova 10 lvl ^^

Uz acc ide sq mail cd...itd.itd...

Cena : Offer...

Mozete me naci : Mob:0645262139 Msn:Igor_izzy-94@hotmail.com

Caos.....

Link to comment
Share on other sites

Evo mene opet,malo izmenjena ponuda,i malo niza cena,epa ovako

Troll Shaman,ime Rhasta na boulderfistu horda

Elemental gear :

4/5 vengfull,vengfull mace,full vindicator oprema,battlemaster trinket, i trinket s badgevima

922 spell dmg

21% spell crit

415 resilience

10,4k hp

Resto gear :

5/5 merciless,full veteran gear.Od pve opreme 3/5 tier 5 i jos neki lootovi iz BT/MH

Pve gear oko 1,8k na heal i jos oko 250+ mp5

Enhancment gear :

Uglavnom samo kara oprema,nista specificno

Na liku se nalazi oko 2,2k golda zajedno sa jos 45k honor poena i 2,7k arena poena( u sredu jos oko 1000)

email za contact je todor990@gmail.com

Transfer lika je moguc,a na accountu se nalaze jso par low lvl likova (lock 45)

Cena negde oko 350-400 evra, moze dogovor

Link to comment
Share on other sites

Prodajem restoration troll shamana lvl 70.

Nalazi se na pvp serveru Haomarush.

Shaman ima i pve i pvp gear.

Pve: 3 dela t4,i random epike,ima oko 11k mane i 130 mp5 unbuffed.

Pvp:2 dela veng,3 merci,ima veng mace i veng shield.Full vindicator (i trinket). 11k hp, 9,4k mane, 1750 na healing

Dodao bih da je game card tek uplacen i da je shaman u guildi koja ubija Illidana !

Cena je oko 250e, moze i dogovor ako treba. (samo prodajem,necu trade)

Kontatk telefon je 064/341-3090

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 70 huntera, na Lightning's Blade serveru. Na accountu nema nishta posebno od drugih charova, lvl 1 banka, lvl 15 druid i lvl 19 NE rogue twink (1431 health, 185 AP, 19.82% crit) - armory link

Hunter ima super PVE gear, spreman za Hyjal, 2/5 tier 5. Od PVP geara ima oko 290 resa (svi vindicator honor itemi, vengeful head i merciless shoulderi) i 11k hp sa PVP specom - armory link

Hyjal/BT prequest trenutno na Al'ar delu, Vashj/Kael'thas treba da se lootuju.

Od profesija, engineering, mining, cooking, fishing, first aid na 375, ima epic flying mounta & Turbo Charged Flying Machine craftovan. Svi itemi socketovani sa rare gemovima + ima dosta epica u banci koji vise odgovaraju za MM/Surv spec. Ima oko 1000 golda na accountu, svi heroic keyevi, svi bitniji factioni exalted.

Account nije banovan nikada, imam sav info o accountu, znaci preTBC/TBC kutije sa cdkeyom, secret question/answer itd.. Svi karakteri su transferable (nikad nisu transferovani), a i na trenutnom serveru imaju super reputaciju :)

Cena 150-170e, zavisno odakle ste, zainteresovani na paunovic@gmail.com ili 065/295-05-69, zivim u Vranju, ali mogu da svratim do nisha/bga.

BUMP

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

Cao ljudi zeleo bih da prdoam acc.

Imam ovako UD Rogue 70 lvl (main char) 3/5 s3, 1/5 s1,1/5 s2 2x gladiator sword (oba enchantovana main hand executioner off hand moongose) naravno cela oprema full enchantovana i full gemovi znaci sve tip top samo da se nastavi da se igra :) ima josh epic fly mount

Profesije Mining 375/375 i Alchemy 375/375 Transmut master(nije bio losh proc par puta po 5 Primal migtova).

Ima josh Nether Drake mount i 2500 golda. i josh dosta PvE opremice znaci extra lik nema greske

Na acc-u imam josh UD prista 70 lvl full holy gear

2/2 withement set,3/3 mooncloth set, jedan deo iz tier 1 (goloves) itd...

1800 na healing 140 mana regen,ima obican fly mount i nesto golda oko 200-300.

Profesije: Tailoring 375/375(mooncloth),Enchanting 375/375.

Imam josh Tauren Warrior-a lvl 56 onako imba opremica natvinkovan to jest bio je tvink ali moze da se lvluje opusteno

oba lika 70 lvl su na Taren millu mogu da se transferuju warrior je na Dunemaul

Cena:300evra moze i neki dogovor Contact telefon: 0628382005 Bogdan mozete zvati bilo kad (beograd)

Edited by b0g1
Link to comment
Share on other sites

Prodajem gold na Frostmane, Dentarg, Mazrigos serverima ali moguc je i cross-realm transfer

1000g=1300din Da ne bi neko shvatio pogresno ja nemam samo 1000g nego je to cena a imam mnogo vise kao sto primam i porudzbine. Zivim u beogradu. Prodaja je licna mada je moguc i dogovor u slucaju da kupac ne zivi u beogradu.

za vise informacija poslati PM ili sto je jos bolje pozvati na 064/3485888

Link to comment
Share on other sites

Prodajem account, imam cd key, SQA i mail, prvi vlasnik

Priest NE 70, Darksorrow PvP

Ima jako dobar PvE gear: 1850+healing, 190/360 Mp5, oko 9k mane nebafovan, takodje ima i Benediction/Anatemu i attunoovan jeza sve pre TBC raidove ako nesto znaci, i na liku ima oko 600-700 g, Tailoring375/Enchanting335

Sto se tice PvP geara ima 4/5 S1 i S3 legs, novu insigniu, i jos par nekih PvP itema, sve ukupno oko 315 resilienca i oko 1350+ healing, oko 11k honora i jos oko 500 arena poena, dobra reputacija na serveru

Mage UD 70, Dunemaul PvP

Ima oko 900 fire dmga 27% crit i 4,5%hita U PvE gearu, Tailoring375/Herbailsam375

Sto se tice PvP gear ima celu S1 i jos par nekih PvP epica

Oba lika su transferabilna, acc nikad nije banovan i hackovan

Cena 300 eura

Kontak 063/442-703 i mail/msn dacha_vp@hotmail.com ili pm ovde na rur-u

Link to comment
Share on other sites

WTS Shaman lvl 70 Hamarush PVP Server

Sve Key za heroic imam

Kharazan attunmend

300 golda na accountu i jedno 300 golda u banci i na altovima

Kharazan/Heroic Elemental oprema

Enchantment :3x tier4 / Gladiator head/ kharazan/zul`aman /heroic/ Vengeful main hand ,Vengeful off hand moongose enchants

Resto : Full vindicator ,3x Vengeful ,2x Gladiator ,Gladiator main hand,Merc Shield ,battle master trinket 88healing done

440 ressiliance kad koristite lesser healing weave 466 resilience,11k HP ,9k Mana ,1700healing done ,Najbolje gemove u igrici epic sam stavio i imam jos u banci...sve enchante imam etc....

Ima Spreman transfer imam sve podatke oko accounta SQ etc

profesije JC/Enchating

Tradeovo bi za : Priest-a ,Warlock-a ,Rogue :Slican gear ako nije sa istog servera doplata za transfer,ako je bolji gear nemora :p

Contact : 063/291-43-46 Nemanja ili na Nemanjacs@hotmail.com MSN cena 190e

Edited by Redstar-Bruceleeffs
Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW i Gulid Wars ACC :

WoW:

Na njemu se nalazi char Mefisto lvl 70 Tauren Druid i Twink Mage 49lvl

Talent Specialization: Feral

Evo i linka gde mozete bolje da se informisete od CHAR-u!!!Click click

Cena je 100e!

Guild Wars:

Na Njemu se nalaze 5 heroja lvl 20, full oprema, na acc fali samo zadnji deo GW-a do tada imam sve!

Predjeni svi delovi, otkrivene svi skilovi, heroji opremljeni sa full armorima, oruzijem....predjene sve misije!Na acc se nalaze 30 Ectos-a

Na accu su : Ranger(20lvl) Monk(20lvl) Warrior(20lvl) Necromancer(20lvl) Dervish(20lvl)

Otkriveni svi gradovi, na svim delovima, predjene sve misije!

Cena je 200e!

---------------------------------------------------------

Ko zeli da uzme odjednom i GW i WoW acc moze to uraditi za 250e

Kontakt:

mob : 0638000257

MSN: djukanovicpetar@yahoo.co.uk

skype: petar_djukanovic

e-mail: djukanovicpetar@yahoo.co.uk

Link to comment
Share on other sites

WTS

Ud mage lvl 70 5/5 veng + veng dagger +veng offhand + merciles vand takodje ima i 5/5 merciles i merc dagger, ima sve vindicatore i silk i dreadweave soketovan sa BT gemovima i enchantovano najboljim enchantima u pvp gearu ima 1032 spelldmga 10.5k hp 8.8k mane 420~ resilience ne bafovan. u sredu uzimam i 5ti veng. od pve geara tu su tailoring itemi 4/5 t4 (fali chest) gomila trinketa prstenja gear je uglavnom pre ssc/tk osim sto ima belt of blasting, ukratko u pve gearu ima oko 1k spelldmga(malo preko) i oko 150 hita (cap 160) atunovan za hyjal za bt treba da se ubije al'ar i winterchill. ima epic flying mounta naravno... sve torbice od 20 slotova u gomila enchanting matsa u banci i josh kojekavkih sranja gemova / bt gemova... na charu se nalazi 10 000 golda ~ od profseija mining375 enchanign 360 (to sam skoro lvlovo da enchantujem prstenje)

mage se zove Nebra nalazi se na sylvanas pvp serveru , transfer rdy

na istom serveru nalazi se lvl 70 warrior

karazhan heroic tanking gear / dps gear heroic/honor gear 2700 arena poena u steku

na akauntu se nalazi Night elf female rogue lvl 60 na Twisting netheru crap pre tbc oprema... a od profesija se ni ne secam sta ima:D

Moguce je kupiti samo gold 20eura -1k golda

ponude saljite na pm ili na 0642915087 NISAM ZAINTERESOVAN DA MENJAM AKAUNT samo kesh dolazi u obzir

bUmPZ0r!

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

Prodajem ili menjam WOW acc, prvi sam i jedini vlasnik, imam sve podatke.

Cena je 250 eura a ako je u pitanju zamena, zanima me samo Tauren, Orc, Human, Dwarf Warrior sa dobrim pvp i pve gearom i po mogucstvu dosta golda, da je transfer moguc i naravno da je vlasnik acca pouzdan.

Na mom accu su sledeci likovi:

1. 70 Human Warlock (Chromaggus), ceo vindikator sa ench prstenjem 12 dmg, battlemaster trinket i ceo s3 osim oruzja i ramena. Oko 1500 poena u steku. Druga profesija je JC 375. Slab PvE gear.

2. 70 NE Druid (Chromaggus), ceo vindicator, ceo s1 osim chesta koji je s3. Oko 1000 poena u steku. Lock i druid imaju zajedno oko 1000g. Slab PvE gear.

3. 70 Tauren Hunter (Vashj), plav pve gear uz poneki epic, pvp gear nema, 3500g golda na tom charu.

4. 60 Undead warrior (Haomarush) Old school tanking gear :p

5. 40 Rogue (Chromaggus) DWARF!!!

Kontakt preko pp na forumu.

pozdrav

Edited by KAPAMA3OB
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav!

Menjam ili prodajem zenskog Draenei shamana na frostmane pvp realm... Ime je Quenderstorm pa je pogledajte preko armory-a. Ima oko 250g na accu, solidan PvE gear, sa dosta epica i oko 17k honora u steku stoga mozete jos jedan s1 da uzmete ili sta god. Shaman ima obicnog fly mounta i 4 epic ground mounta. Odlicne repps na serveru, exalted svi gradovi sem IF.

Cena po dogovoru,

Trade bih obavio ISKLJUCIVO za neke od ovih klasa i rasa:

1. Undead MALE rogue

2.Tauren Shaman

3. UD prist

4. Mozda neki mage - UD/troll nikako belf...

Kontakt:

MSN: lukoica@hotmail.com

Mob: 063 364 000 (SAMO SMS zato sto sam na casovima ceo dan)

ili PM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...