Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

WTS

1.ACCOUNT

Tauren lvl 70 male

DRUID

PvP server Sylvanas

Gear: full epic s1 gladiator za heal, 1h healing i off hand. S3 chest. Ostalo veteran healing. Prstenje s2/s3 heal. Oko 400res.

full epic PvE feral gear (skoro sve iz karazana, craftovano dosta, dosta iz heroica, par stvari iz SSC itd..)-u maci oko 2500ap sa 37crit

full epic PvE heal gear (karazan, heroici, rep) kombinovano sa PvP heal gear je ceo epix.

Profesije: Eng 360 i Ench 300

Rep: Pre TBC sve skoro exaltet, TBC reputacije sve reverd+

Mount: Epix land, normal fly

Gold: 4000g na njemu i razni mats.

Lik je oke sa svima na serveru, ima dosta friends.. LvL-je preko grinda i instanci do 70 tako da su mu sada ostali ceo shadowmoon i jos dosta oblasti po pola za questovanje. A to u kombinaciji sa ench daje dosta kinte.

IMA uplaceno vreme trenutno, jos 1 mesec.

MOZE da se transfer/promeni ime.

Imam sve vezano za acc: secret q/a, mail, cd key...

CENA: oko 150e - svaki dogovor moguc(cena sa goldima, moze i bez za manje para)

(mozda moze i zamena za horde huntera sa pvp servera ali da je oprema dobra)

Kontakt-062/ 1 203 703

Igor

Drudi acc:

lvl 70 tauren warr male

server pvp sylvanas

full s1, thunder oruzje

min 375 bs 350

normal leteci, epix land mount

Lik je bivsi rank general, ima titulu conquer i 65k lifetime kills

Dugo nije igran jos od kraja S1

nema trenutno uplaceno vreme

lik je transferable i moze mu se promeniti ime

Na acc se jos nalaze i lvl 60 mage human, lvl 63 hunter orc.

Cena : 120e - moguc dogovor - moze i zamena za horde huntera sa pvp servera

Kontakt-062/ 1 203 703

Igor

DRUID 120e

Warr 90e

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na prodaju Blood Elf Female Priest lvl 70,Normal Server Emerald Dream (PvE)

Priest je PvE orijentisan i ima 1600 na healing. Sa enchantima moze da se izvuche do 1850 +

Od profesija ima Enchanting 359 i Tailoring 375

Ima full Mooncloth set i nekoliko random epika za level 70,ima i healing neck od world bossa.

Exalted je sa Cenarion,Shatar i Scryer frakcijama,kao i sa Undercity-em i Trolovima

Ima flying mounta 60% kao i Raptora,UD konja ,Gusku i mislim Vuka 100%..

Tu su Troll Mage 50+ lvl i Dranei Warrior 40+ lvl

To je ukratko..dobijate sve podatke u vezi accounta i kutije,sqa,promena maila,nikad nije hakovan,scamovan i slichno..

Vishe informacija:

Kontakt : Paja 063 850 29 01 ili ovde na PM

Cena: 60 eura (hitno)

Napomena: Lik je od moje devojke,nije uplacen vec duze vreme,ali je odluchila da joj vishe ne stoji iz razloga jer ima obaveze oko Faxa..

buMpzor

Edited by Pajoslav

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

prodajem orc warriora

full vengefull gear(2h mace i sholderi)+ full vindicator gear, najbolji enchanti i bt gemovi.

SVE reputacije exalted

epic flying mount

profesije jc i enchanting 375

62k honora i 900 arena poena

imam sav info za account secret answer i mail i sve

ponude na msn(pise mi u profilu ovde) ili pm

account NE MENJAM

samo prodajem

O ne, Killy, bataljujes WoW ?!

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem restoration troll shamana lvl 70.

Nalazi se na pvp serveru Haomarush.

Shaman ima i pve i pvp gear.

Pve: 3 dela t4,i random epike,ima oko 11k mane i 130 mp5 unbuffed.

Pvp:2 dela veng,3 merci,ima veng mace i veng shield.Full vindicator (i trinket). 11k hp, 9,4k mane,17% crit, 1750 na healing

Dodao bih da je game card tek uplacen i da je shaman u guildi koja ubija Illidana !

Cena je oko 220e, moze i dogovor ako treba. (samo prodajem,necu trade)

Kontakt telefon je 064/341-3090

Djole, mozes biti u The Invictusu al dzaba kad si friend rank (aka ne idesh u raidove) muahaha <3

Link to comment
Share on other sites

pozz....

WTT/WTS

menjo bi UD maga pvp server (sylvanas)... ima dosta epicka nema head ali sada planiram da uzmem S1 ima malo pvp opreme ostalo sve je pve ... ima normal fly mounta i graund 4 (ofc epix).. oko 500g ..

proff 375 tailoring i herbalizam .... ....

menjo bi za HORDA warriora,shamana,rogua cuo bi i druge ponude....

oko prodaje sledidogovor okoza

vishe info na pm ili filixpo@hotmail.com ili 062-11-82-825 cene tako da .... Filip [8D]

POZZ....

Link to comment
Share on other sites

WTS

na akauntu ima

45lvl warrior :Moskri sav gear u plavom

19lvl rogue twink: 100hp chest,40stam 12 agi pants,15 agi na oba weapona 9 stam braces 7 agi gloves 9 stam boots...

na njega puknuto oko 2k g za boost ,promenu geara etc....

i neki hunter 12 lvl ....

Ponuda na imbastrax@hotmail.com ili 064/913-0101 [:D]

Akaunt istiche 29 februara

Link to comment
Share on other sites

p0zzzz ppl, prodajem dobro opremljenog maga na sylvanasu.

Dakle:

Mage je dobro opremljen, ima skoro sve epix itame,( za karazhan je odlican).

Nema nista od PvP,a, ima 500 g na sebi i normal fly mounta. Ofc ima i ground mounta(epicx).

U banci ima jos milion macova za enchanting,o da btw ench mu je 302 a tailoring 375 (spellfire).

Nije nikad hakovan imam sve podatke SQ,CD-key,ime-prezime acc,a itd....

Tako da aj u zdravlje p0zz!

Kontakti:

sanda.wow@gmail.com

Edited by Eclippse
Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT

Nelf rogue nick Kurisa, server Xavius...

Menjao bih za HORDU iskljucivo(sve osim druida, paladina i rogua naravno [8D] ), prednost imaju oni koji su na Sylvanasu.

Car je na armory snimljen sa combat talentima inace na ass/sub ima 1600+ AP, oko 33% crit, 11500 hp.

Ima i nesto pve oprema (oko 100 hit rating)

Ako bi neko hteo da kupi cena nije fiksna, mozemo da se dogovorimo

Javite se na 063/322-734

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc, ja jedini vlasnik bio, dobijes i diskove pride kao i sve informacije.

Undead mage

PvP gear:

[Gladiator's Silk Cowl] [Vindicator's Pendant of Conquest] [Gladiator's Silk Amice] [Cloak of Subjugated Power] [Gladiator's Silk Raiment] [Vindicator's Silk Cuffs] [Gladiator's War Staff] [Gladiator's Silk Handguards] [Vindicator's Dreadweave Belt] [Trial-Fire Trousers] [Vindicator's Silk Footguards] [insignia of the Horde] [battlemaster's Audacity]

PvE gear:

[spellstrike Hood] [Hellfire-Encased Pendant] [Mantle of Tirisfal] [spellfire Robe] [The Nexus Key] [Eredar Wand of Obliteration] [Gloves of the Tempest] [Voodoo-woven Belt] [Leggings of Tirisfal] [boots of Foretelling] [band of Eternity] [Violet Signet of the Archmage] [Darkmoon Card: Crusade] [serpent-Coil Braid]

Dodatni gear:

[Medallion of Karabor] [Pendant of the Lost Ages] [Frostwolf Insignia Rank 6] [Robe of the Elder Scribes] [icon of the Silver Crescent] [Adornment of Stolen Souls] [spellstrike Pants] [Collar of the Aldor] [spellfire Belt] [spellfire Gloves] [Talisman of Nightbane] [Flametongue Seal] [Legwraps of the Aldor] [sapphiron's Wing Bone] [stormcaller] [studious Wraps] [Robe of Departed Spirits] [Tuurik Torch of Fire Protection] [Continuum Blade] [Ashyen's Gift] [Phoenix-fire Band] [sparking Arcanite Ring] [scryer's Bloodgem] [Archmage Headpiece of the Eagle] [Archmage Belt of Stamina] [Murkblood Cape of Stamina] [Amulet of the Torn-heart] [Archmage Robe of Stamina] [Handwraps of Flowing Thought] [Tarren Mill Vitality Locket] [Pauldrons of the Aldor]

Svi itemi su enchantovani najbolje sto mogu za svoju svrhu(pvp, pve, tanking hkm) i imaju najbolje gemove(ne one iz mh/bt, vec najbolje sa AH+rare iz heroica).

Pored toga, imam i 1500 arena poena i oko 5k honora, oko 500g, nekoliko epic ground i obicnog flying mounta. Tailoring i Alchemy su mi max skill sa veoma dobrim receptima na kojima se moze zaradjivati. Takodje Cooking i Fishing su max, tako da buff food nije problem a moze se i tu super zaradjivati. Attuned za MH/BT sa vec prilicno nabudzenim repom za ta mesta. U banci jos imam gomilu sranja (arcane dust, potova, oila ,fooda itd itd). Exalted sa svima u Outlandu osim consortium i lower city gde fali malo za exalted)

Na accu je i lvl 41 tauren shaman alt sa najboljim mogucim gearom za taj lvl (epici/plavi iz SM) i obicnim mountom.

Server je PvP, Vindication group. Moguc transfer.

Kao sto se vidi, mnogo je truda ulozeno u chara tako da bi ga dao samo za ozbiljne pare, pa stoga ocekujem i samo ozbiljne ponude. Za ponude PM me ovde na forumu ili na mail: mk_zenomorph@yahoo.com

BUMP

za one koje mrzi da citaju ima t6 rukavice, 2 t5 itema i staff od Kaela plus gomila drugih mega epica i sasvim solidnu pvp opremu. znaci ko oce maga, ovo je savrsena prilika :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Prodajem

Blood elf paladina 70lvl ,Dunemaul server

link gear http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ul&n=Elfica

Night elf warrior 70lvl Haomarush server

link gear http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Zlobnica

Night elf rogue 70lvl Haomarush server

link gear http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Ivanuska

Night elf druid 70lvl Haomarush server

link gear http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...h&n=Nemirna

svi ovi likovi imaju jos po dosta pve /pvp gear ,

low lvl alotovi Priest 47lvl ,hunter 32lvl

zovite na 011/329-1953 ili ingame za neki offer

da likovi su svi na jednom acc ali ako ocete jednog lika moze i to bid 500+ za sve

Edited by Nikola86bg
Link to comment
Share on other sites

Pozz ljudi

WTS

Acc bez tbc-a na njemu ima 30 lvl orc lock na dunemaulu i mage 52 lvl ally na sylvanasu

posto nemam tbc ni vreme cena oko 2500 :P

Javi te mi na mob 063 344 851 ili na mail reloadergen94@yahoo.com

[:D] kako to vec ide HITNO [:D]

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

poz ljudi! 3 lika na jednom accountu!

Rogue 70 5/5 season 3 - 4x season 3 weapons (oba mace-a i oba daggera)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Gravelpit

warlock 70

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...er&n=Roofus

Epic flying mount ( nether drake )!

warrior 70

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...lade&n=Sahr

Svi likovi su transferablini i ja sam prvi vlasnik imam sve cd-keyove

napisite private message ovde ili me zovite na telefon 063 843 1873 sa ponudama - samo ozbiljne ponude pls

/poz

Edited by SaruhN
Link to comment
Share on other sites

Prodajem account sa dva lika lvl 70 full gearovana:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...maul&n=Yrai (Undead mage 5/5 vengeful sa Black Tample soketima Vengeful Saff i Main i Off hand u torbicama sva tri team-a oko ili preko 2k [leader] ostaju vama)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ver&n=Dovla (Night Elfe druid 4/5 merciless Vengeful Leggings i Main + Off hand, epic flying form i PvE feral tanking/dps gear u banci [sSC,Karazan] kvaliteta)

Kontakt telefon

-011/2754-713 (Vlada)

-064/529-7072

Cena po dogovoru (samo ozbiljne ponude) ali ne manja od 340 evra

Link to comment
Share on other sites

WTT ili WTS Tauren Druida pvp server transfer moguc mail i sq isto

Drood : 375 LW 375 Skining Ima ceo iskraftovan set za hilovanje gladiator mase vengeful glad offhand vengeful glad idol sholdere isto kraftovane ostalo sve random epici karazan ima tridesetak bedzeva 900 arena poena u steku ima 2 gladiatora za fearl 2 gladiatora za healing vindikatore i veterane tier 4 ruke ets ets videce te na armory ono sto nevidite to je gore navedeno gladiatori ets sve u svemu lep paket znaci dao bi ga za nekih 100E ili trade moze za sta bilo smorio sam se nesto jel sam ovo u 4 sata ujutro kuco tako pustite ponude na vuk.tomic@beotel.net znaci mail ili pm ili ako je bas tolko hitno na 0638221911 da pref horda tauren shaman ili neki tauren war dono

Edited by LockPower
Link to comment
Share on other sites

WTT/WTS

Human priesta 70 lvl na chrumaggus serveru.

Priest za pvp ima venge head, merciless gloves, shouders, offhand, i gladi mainhand... max resi 277, 811 spell dmg, 11111hp,8805mana.

Pve gear za healera ima t4 full+ neki epici kara/ssc, boots/belt of the long road... 1427healing bez 2,3 enchanta...

Pve kao dps ima battlecast head, spellstrike pants frozen shadowweave set, i josh dosta epika... 1024 spelldmg 8.5k hp, 8.8k mane.

ima epic fly/obichan mount i tailoring/alch 375

ima josh itema mada sad ne mogu da se setim...

acc produzen josh mesec dana otpr...

Menjao bih za undead priesta, orc warriora, tauren shamana full merciless ili venge za dps uz mogucu doplatu i mogucnost menjanja servera...

kontakt telefon 0644905257 ili msn/e-mail stankara.lionac@hotmail.com ponude shaljite na mail ili sms

Edited by kGB.Stankara
Link to comment
Share on other sites

Kupujem orc huntera

- pvp server

- mora da ima uber gear minimum random bt/hy oprema po mogucstvu t6

- podrazumevam da lik ima makar jednu profesiju na 375 (lw/ench)

- moze i oprema iz arene ali samo ceo s3

- guild me neiteresuje

- acc kupujem iskljucivo od vlasnika key i sq obavezno

- ponude slati iskljucivo SMS 061/195-42-08

P.S. likovi sa karazhan opremom i s1/s2 arena me neiteresuju!!!

Edited by tante za kukuriku
Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW tbc account.

-Night elf Hunter 70 lvl -oprema : kompletan Gladiator i vindicator set od honora. Profesije herbalizam i Alhemia 375 skil,

likovi su na Xavius realmu

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...us&n=Sneska

-Night elf priest 31lvl -solidna oprema za taj lvl i jos nekoliko likova <15lvl

Zainteresovani mogu da se jave iskljucivo na mob 064-327-41-47 Nenad (ne PM )

molim vas samo ozbiljne ponude , pocetna cena 100 e

-imam sve diskove i dokumentaciju

Edited by Pajko
Link to comment
Share on other sites

Prodajem 70 huntera, na Lightning's Blade serveru. Na accountu nema nishta posebno od drugih charova, lvl 1 banka, lvl 15 druid i lvl 19 NE rogue twink (1431 health, 185 AP, 19.82% crit) - armory link

Hunter ima super PVE gear, spreman za Hyjal/BT, 2/5 tier 5. Od PVP geara ima oko 290 resa (svi vindicator honor itemi, vengeful head i merciless shoulderi) i 11k hp sa PVP specom - armory link Hunter je igran pretezno kao PVE char.

Hyjal/BT prequest trenutno na Al'ar delu, Vashj/Kael'thas treba da se lootuju.

Od profesija, engineering, mining, cooking, fishing i first aid na 375, ima epic flying mounta & roflocopter craftovan. Svi itemi socketovani rare gemovima + ima dosta epica u banci koji vise odgovaraju za MM/Surv spec. Ima oko 1000 golda na accountu, svi heroic keyevi, svi bitniji factioni exalted.

Account nije banovan nikada, imam sav info o accountu, znaci preTBC/TBC kutije sa cdkeyom, secret question/answer itd.. Svi karakteri su transferable (nikad nisu transferovani), a i na trenutnom serveru imaju super reputaciju :)

Cena 150e, zainteresovani na paunovic@gmail.com ili 065/295-05-69, zivim u Vranju, ali mogu da svratim do nisha/bga.

Link to comment
Share on other sites

Pozz , Imam acc na prodaju sa gnome roguom 70

>>> http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...os&n=Shahen <<< PCT UP , NAME CHANGE UP

ukratko 150 resi , 9500 helta oko 5000 honora atm i 700 arena poena ...

na accu se nalazi i human pala 41 lvl sa dobrim enchantingom

>>> http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...nos&n=Sorte <<< PCT UP , NAME CHANGE UP

Bid je 6900 , buyout 8900

_______________________________________________________________________________

BTW: Imam tonu golda koje bi rado prodao , lik sa goldima se nalazi na MAGTHERIDON-u :) moze i ally i horda (preko neutralne AH) CENA 1gold - 1.5 din (standard) - Prihvatam i game card za gold i to vrlo rado :)

________________________________________________________________________________

Za ortaka: Prodaje full plavog Night elf Prista na PVP serveru , PCT UP , NAME CHANGE UP

Ima alta 51 night elf roga ...

Bid 6000 , buyout 8000

KONTAKT: preko moba : 064/578-90-51 MSN,Yahoo messenger: dragan_gagi92@yahoo.com Ili PM: PM proveravam jednom u 4-5 dana tako da cete me lakse naci na ova dva predhodna...

Edited by Rexon
Link to comment
Share on other sites

Kupujem orc huntera

- pvp server

- mora da ima uber gear minimum random bt/hy oprema po mogucstvu t6

- podrazumevam da lik ima makar jednu profesiju na 375 (lw/ench)

- moze i oprema iz arene ali samo ceo s3

- guild me neiteresuje

- acc kupujem iskljucivo od vlasnika key i sq obavezno

- ponude slati iskljucivo SMS 060/195-42-08

P.S. likovi sa karazhan opremom i s1/s2 arena me neiteresuju!!!

slao sam ti poruke ali ne stizu. elem imam 4/5 s3 huntera sa 375 skin /lw /cooking /fishing ,nether ray oko 3k arena poena u steku itd.Ako si zainteresovan posalji mi pm ili cim na mob 064/2477349

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...