Jump to content

voodoo_ vs MTV


Guest

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LOL,ajde sada svi da slusamo ono sto Mare slusa i da batalimo hop/dens/domacu/metal/whatever muziku jer je to prava stvar a sve ostalo je agresivna muzika za klince.To sto si ti skontao da ti se nesto ne svidja posle 3-4-5 godina ne vidim kakve veze ima sa bilo kime osim sa tobom.I jos jedna stvar,pre bi ja rekao da je tebi i Pesmi muzika malo manje bitna stvar ako idete na koncerte da bi se zajebavali i opustali a ne da bi slusali samu muziku.Izadji u kafic ili park neki pa se zajebavaj sa drustvom.

Inace sto se tice podela i grupacija...metalci,reperi,pankeri i sl mislim da bi svet bio bolje mesto bez njih zato sto bi onda samo muzika bila bitna.I nisam verovao da ce ovaj dan doci ali satan je napisao svoj prvi ozbiljan post i moram se sloziti sa njim :))

Pa da i nema veze sa tobom? Ae citiraj gde sam ja reko slusajte samo 80' te ? Jebote kakvi se imbecili vrzmaju po ovim forumima, my 2 cents = moje misljenje inace, a kolko ja znam nigde nisam rekao da svi trebaju da slusaju tu i tu muziku. Ja ti samo kazem koju ja muziku najvise cenim, a ne i da vi nju treba da cenite, a i konstatovao sam da ce bilo ko pre ili kasnije preci na odredjeni zhanr, zato sto jednostavno ne mozes biti mlad zauvek, i da nije zdravo slusati death metal tokom celog svog zhivota.

Dakle, nemoj da izvlacis stvari iz konteksta ...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Cek, cek...

Vi kazete da ste odrasli, razumni ljudi zaista rasparvljali o tome da li je MTV bastion kvalitetnog zvuka i ukusa???

:)

Edited by [oveRk1nd]
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Kako je tuzno sto neki ljudi jednostavno nemaju svoje misljenje.Najobicnije pickice koje se uvlace u masu da bi ih drugi gotivili.A imaju tipa 20 i kusur godina.Stvarno tuga.A uz to pola njih nema nikakav zivot.

Ali najbolji su ovi "urbani" likovi:Ja slusam sve,jer je lepa atmosfera,i pre bih isao na Cecu jer tamo svi stavljaju JK parfeme,a na metal svirkama ljudi smrde.lol

Imate bre po 25 godina a ne mozete da skapirate neke stvari.

Pun mi je qrac vishe likova koji se foliraju i tripuju da su neko i nesto i da znaju nesto o muzici jer imaju toliko,i toliko godina.Smesno.

Ja ne slusam samo metal,i rock.Da ne bude zabune.

I jos nesto.Pokusajte da shvatite kada se neko zajebava i da vidite da li je taj neko ozbiljan pri pisanju.Valjda imate toliko mozga.

A to koliko ste detinjasti pokazuju i postovi tipa "Ajde bezi ti si slusas metal."Na ovom forumu takvih postova je previshe.

Edited by rockdudbg

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

jeste, svi su glupi, samo si ti pametan.

kad me već vučeš za tastaturu po drugi put (ovim "ololol kako ste glupi ne izvaljujete da se ja zajebavam") -- shvatamo kad se zajebavaš, ali načinom na koji neko pravi fore može se vrlo dobro ustanoviti njegov mentalni kapacitet. otprilike kao kad gledaš laga i moi kako se prepucavaju... oboje bacaju retardirane fore ali tačno se vidi kome je vrhunac umotvorine a ko se zajebava..

Link to comment
Share on other sites

Procitaj svoj post jos jednom. Moze ladno da se izvuce zakljucak da niko nema muzickog ukusa osim tebe (po tome sto ti pricas) Dakle ivan je samo promenio malo.

Reci mi gde je ukus u tome kada bubnjar dobija zhuljeve od udaranja, kada basista mora da menja trzalicu svakih 5 minuta, kada vokal ima glas da moze da pozajmi terror bladeu iz dote, itd? A ima i ekstrema, likovi koji su spaljivali crkve i radili ko zna sta zato sto veruju u nesto sto je potpuno besmisleno a to je haos?

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Reci mi gde je ukus u tome kada bubnjar dobija zhuljeve od udaranja, kada basista mora da menja trzalicu svakih 5 minuta, kada vokal ima glas da moze da pozajmi terror bladeu iz dote, itd? A ima i ekstrema, likovi koji su spaljivali crkve i radili ko zna sta zato sto veruju u nesto sto je potpuno besmisleno a to je haos?
[roflmao] kakve to sad ima veze sa mnom? Edited by rockdudbg

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] kakve to sad ima veze sa mnom?

pricam o tome sta slusate ti, satan, vudu itd.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ja ne slusam samo metal,i rock.Da ne bude zabune

Problem kod ljudi je da cim spomenes metal odmah pomisle na najgore sataniste,koji u svojim pesmama pevaju o zrtvovanju devica.

Man'te se toga ljudi.:)

A spomenuo si i zuljeve:)pa zuljeve dobije svaki bubnjar koji vezba par sati dnevno.

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Pa da i nema veze sa tobom? Ae citiraj gde sam ja reko slusajte samo 80' te ? Jebote kakvi se imbecili vrzmaju po ovim forumima, my 2 cents = moje misljenje inace, a kolko ja znam nigde nisam rekao da svi trebaju da slusaju tu i tu muziku. Ja ti samo kazem koju ja muziku najvise cenim, a ne i da vi nju treba da cenite, a i konstatovao sam da ce bilo ko pre ili kasnije preci na odredjeni zhanr, zato sto jednostavno ne mozes biti mlad zauvek, i da nije zdravo slusati death metal tokom celog svog zhivota.

Dakle, nemoj da izvlacis stvari iz konteksta ...

Bas je fino kad mi random klinac kaze da sam imbecil,i to jos preko foruma naravno.Dakle,da ti preformulisem,mozda shvatis : to sto si ti slusao sve od densa do blek metala i sada mislis da je sve to agresivna muzika za mlade je tvoje vidjenje stvari koje je po meni pogresno.Ako imas coveka koji ima svoj muzicki ukus,ne moze da se desi da taj covek kaze ''E ovo sto sam slusao poslednje 2 godine je sranje,ajde da predjem na nesto drugo''.Moze da prestane da slusa to zato sto mu je dosadilo pa da nadje nesto novo.Ljudi koji skacu sa jednog pravca na drugi a pritom govore da je ono sto su pre toga slusali sranje su ili deca (nisu se pronasli jos uvek,sto je normalno) ili pozeri.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Lepo je rekao Chris Rock ... ko mrzi crnce vise od belaca? Camuge!

Btw, mtv i ostale stanice nude muziku, ako je neko malouman i nemoze da stvori neki svoj muzicki ukus, onda nek slusa ono sto pustaju na mtv-ju. Za danasnje klince je to prestiz i glavna fora da budu in, sta da se radi ali tako je ... isto kao sto je u vreme kad sam ja bio u osnovonoj prestiz bilo da se slusa domaci dens sa kojekakvim sabanima na celu od funky-g pa do dr iggija ... pa opet ja to licno nisam slusao, jer mi se to nije svidjalo, ali nisam pljuvao ljude koji su bili u stanju da vrte dve pesme u volkmenu ceo dan od doticnih izvodjaca. Vecina ljudi je u to vreme bila u fazonu slusanja i sizenja na neke dance pesmice, a za par godina su se prezentovali ko na primer pankeri sto je strasno smesno... isto je tako da emtivijem. Ti klinci ce za par godina na 50 centa da gledaju kao na nesto sto su slusali dok su bili mladi majmuni a novi smer ce biti neki gay retro-austriski techno ili tako nesto :)

Rock, Metal, Techno su ista prica, ima puno ljudi koji smatraju likove sa crnim majcama i masnim kosama za najvece primitivce i dno zivota, isto kao sto ima ljudi koji su sposobni da se na krv i noz sa nekim posvadjaju ako doticni kaze da techno je gadan shit.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Tako sam nesto i ja mislio ali si definitivno bolje srochio :)).Uglavnom,najvece zlo u svemu ovome su podele na odredjene grupe ljudi koji slusaju odredjenu vrstu muzike.Tu se gubi smisao i poenta same muzike i sve pocinje da se vrti oko toga ko je vise true,kult,fensi,in i slicno.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

kad se krene o ukusima ,to ne valja.odma svi uzmu da brane svoj pravac muzike.koga boli patka sta ti slusas:)nije o tome tema,tema je ,kolko sam ja razumeo voodoo vs komercijala:D

ne znam ni sto sam se uplitao u raspravu.ah da,da kazem da nije sva komercijala sranje(dada i na mtvu se moze cuti nesto novo/dobro).sve dok ne blenes po ceo dan u isti,i pocnes da gutas catchy pesmice i govna;)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

E'o uzmite mene za primer: poceo sam kao klinac (manje od 5og razreda) da slusam grupe poput dino merlina, posle sam poceo da slusam nirvanu, domaci rock i tako te, da kazem, ne bas hardcore ispiranje mozga grupe. Od 7og razreda ortak mi je pokazao par power metal stvarcica, i meni su se do jaja dopale, te sam poceo da slusam power metal. Onda sam nekako pronasao par death i black metal pesmica, i kako su mi se dopale skinuo sam sa neta dosta pesama + mi je ortak dao neke. Iste su mi brzo dosadile jer su stvarno bolesne, nerazumljive, bez poente. Mislim, ok rispekt za svakog od njih, stvarno sviraju brzo, ritmicno ponekad i u trenutku kada sam postovao takav zanr sam ih i slusao, ali sada kada pogledam, to je bilo realno gubljenje vremena, pevanje o satani, o nekoj apokaliptickoj viziji itd, je totalno retardirano i jednostavno nema poentu. Dakle, onda sam prosao kroz neku hip hop / dens / house / domaca muzika fazu, koja je doduse kratko trajala i onda mi je cale pokazao ogromnu kolekciju pesama 80ih, sve naj naj hitovi, i to i dalje slusam jer cini ono za sta je muzika i napravljena, da te opusta, a ne da ti skace po mozgu dok bubnjar lomi stapove, olupava chinele, basista menja gitaru svakih 2 minuta, dok pevac ne poludi itd...

Just my 2 cents... Sry za haoticnost ali je kasno i mrzelo me da prepravljam.

Sacu lepo da citiram sebe

Glavni problem metala koji je uvek bio je sledeci:Deca koja imaju problema u zivotu(bije ih mama/tata lopatom za sneg,ruzni su,iz nekog razloga odbaceni od drustva normalno osecaju bunt prema drustvu.Eh sad kako da oni pokazu svoj bunt?U "normalnom hriscanskom drustvu" (moram da citiram) najekstremnije je biti satanista.I tako masa ruznih,debelih,masnih i kojekakvih frikova obuce crnu majicu sa imenom benda koji ne mogu da desifruju jer nisu culi za njega,bitno je da ima mtvu bebu/isusa/grob na slici,krene da pokazuje tj POZIRA drustvu kako ga mrzi i sl.Postaju "opsani metalci" i sl.Meni je iskreno zao da me porede sa takvim osobama kojih je u svim svetskim metal krugovima oko 70%.Oni drze komercijalu tipa Metalika,Slipknot,Linkin Park,Cradle of Filth i sl.Ja o svom poimanju metala ne zelim da pricam JER JE TO JEBENO MOJA PRVATNA STVAR I NEMAM KOME JA DA SE PRAVDAM.Oni koji me znaju malo bolje znaju da imam gomilu ortaka i ortakinja koji slusaju hop,dmb,rave,tehno,narodnjake i sl.I sto se tice tih nekih "eksrtemnijih" pravaca tipa hop ima isto takvih ljudi koji drze komercijalu na sceni pozerisuci se.Tako je u celom svetu i tako ce i biti.

pricam o tome sta slusate ti, satan, vudu itd.

Ko si ti da mene ocenjujes i ono sto ja slusam na konto toga sto si skinuo par pesama sa neta?To mozes da diskutujes sa zabom,gostom i tvojim drustvom mene tvoje misljenje NE ZANIMA.Zasto?Pa na to su odgovorili ljudi postovima pre mene.Znaci bole me uvo sta ti mislis o meni,da ja vodim racuna o tome sta svaki balavi no life retard misli o meni poludeo bi.Stoga je apsurdno da postujes bilo sta.Znaci ja sam mislio da su neki drugi ljudi gluplji od tebe ali ti si dobio medalju grinzorda na forumu.

Ovakvo stvorenje je upravo ono o cemu sam pricao sto je najveci problem metala POZER koji nakon sto pokaze svoj bunt prema drustvu,pljuje na taj isti blek i ded metal.

Meni je recimo bezveze da ide jedan te isti ritam iz ves masine sa bitovima koji izbijaju rebra i unistavaju mozak na zurci na kojoj su svi po koksom/ekserima/pajdom i sl.Ali me boli uvo.Jel njima lepo?Jeste i meni je lepo ne serem po njima jer ne volim taj nacin zivota.Prosto slusaju psy ja slusam metal i opusteno.

Link to comment
Share on other sites

zar stvarno mislis da metalika zasluzuje da je stavis u isti kos sa Slipknot,Linkin Park,Cradle of Filth

?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...