Jump to content

voodoo_ vs MTV


Guest

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zbog cega vam smeta Majkl,koji zivi za fajt...?

zato sto najvoli da krese male kancerozne decake...

i.. zato sto ima bele carape [|)]

@ tm

samo iznosim moj utisak.

a bogami, stekao sam takav.

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Vule [:D]

pogresno si me shvatio,ja sam to okacio samo u trenutku kad su Shejtan i ne znam ko jos kao poceli da kace lepe feminizirane metalce,pa reko' evo vam konkretne stvari :)))

I normalno da ne slusam "imena",da sam takav,ne bih se razocarao u SOAD nakon toxicityja i sad bi verovatno bio na vasoj strani a ne na ovoj,ja sam u dushi ustvari bivsi metalac,ali sam onda otkrio picku :)))))))))))

hahahaha

lol

Ne mogu da verujem da nisi skontao da je to kacenje slika bilo samo direktan odgovor na Intruderov post i nista vise.Cisto da pokazem da to sto je nasao par slika na netu moze obrnuto da se predstavi i glupo je koristiti to za raspravu :) A jos bolji su likovi koji su krenuli da brane Majkla...ne znam kako su dosli do zakljucka da ja mislim da je njegova muzika sranje.Ne slusam ga,nemam nista protiv njega kao ni protiv bilo koje druge muzike ali eto kad sam trazio neku abominaciju sa mtv-a on mi je prvi pao na pamet :))

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Heh samo sam cekao da se pojavi neki debil sa ovakvom izjavom.

Slazem se sa ovim.

Moram napomenuti da "METAL" (sto vidjate na tvu i u novinama) je isto govno koje je proteklo iz analnih otvora bagre koja sponzorise 50Cent,Britni,RHCP,Gayboystreet i sl.

Ja mislim da mogu kompetentno pricati o metal muzici jer sam ceo svoj zivot u tim vodama.Glavni problem metala koji je uvek bio je sledeci:Deca koja imaju problema u zivotu(bije ih mama/tata lopatom za sneg,ruzni su,iz nekog razloga odbaceni od drustva normalno osecaju bunt prema drustvu.Eh sad kako da oni pokazu svoj bunt?U "normalnom hriscanskom drustvu" (moram da citiram) najekstremnije je biti satanista.I tako masa ruznih,debelih,masnih i kojekakvih frikova obuce crnu majicu sa imenom benda koji ne mogu da desifruju jer nisu culi za njega,bitno je da ima mtvu bebu/isusa/grob na slici,krene da pokazuje tj POZIRA drustvu kako ga mrzi i sl.Postaju "opsani metalci" i sl.Meni je iskreno zao da me porede sa takvim osobama kojih je u svim svetskim metal krugovima oko 70%.Oni drze komercijalu tipa Metalika,Slipknot,Linkin Park,Cradle of Filth i sl.Ja o svom poimanju metala ne zelim da pricam JER JE TO JEBENO MOJA PRVATNA STVAR I NEMAM KOME JA DA SE PRAVDAM.Oni koji me znaju malo bolje znaju da imam gomilu ortaka i ortakinja koji slusaju hop,dmb,rave,tehno,narodnjake i sl.I sto se tice tih nekih "eksrtemnijih" pravaca tipa hop ima isto takvih ljudi koji drze komercijalu na sceni pozerisuci se.Tako je u celom svetu i tako ce i biti.

Ja stvarno ne vidim vudu zasto bi se raspravljao sa "covekom" kao sto je ivan.Znaci meni lik na okupu kaze "kako mozes da slusas nesto cije ime ne mozes da procitas?".Sta ja njemu da kazem?Nista.I ne zanima me.Realno.Ko je on da mu se ja pravdam?Niko i nista.Bez uvrede ali tako jeste.Nisam u tripu ti ne slusas metal ja necu da se druzim sa tobom,ali vidim da je on u tripu "ti nisi shtagod ja necu da se druzim sa tobom",ili pak ima odbojnost prema metalcima zbog gorepomenutog pozeraja.

Rezime

Kad te ljude prodje pubertet oni se vrate iz hop/metal/psy tripa u ono sto su uvek bili.Obicni smrtnici kao i svi mi,a mi koji vodimo svoj zivot po nasem tripu moramo od drustva da tripmo neke stvari za koje su odgovorni ti ljudi.

@ghost nikad nisi slusao neki ud metal bend,niti imas pojma o cemu se radi.Mogao bi npr da zavrsis jebenu drugu godinu srednje skole koju si trebao pre 2-3 god,pa da onda pocnes da kenjas o necemu.Vidi se da ti ne dostaje obrazovanja.

A sto se tice MTW da to je samo masina za pravljenje para i nista drugo,kao i mainstream metal muzika,hop i tehno.Nista se ne razlikuje od granda sve je to komercijala.

Apsolutno.Vecina bendova ima svirke jer je to "cool".Bilo bi ok da znaju da sviraju,ali ni to ne znaju,nego se ispozerisu kako imaju BEND...Ah da vecina CORPSEGRINDKILLMUTILATEEVIL metal grupa moze da pojasni svim mainstrim metal bendovima kako se svira pravi metal,nebitno da li je speed,heavy,black,death,gore,grind i sl...

Toliko od mene...

Slazem se sa tobom,ali ovo sam morao da iskucam i to je to sto se toga tice.Btw da mi ponude da radim na mtvu bih sto da ne.Posao je posao,a licni zivot je licni zivot.

LOL,ajde sada svi da slusamo ono sto Mare slusa i da batalimo hop/dens/domacu/metal/whatever muziku jer je to prava stvar a sve ostalo je agresivna muzika za klince.To sto si ti skontao da ti se nesto ne svidja posle 3-4-5 godina ne vidim kakve veze ima sa bilo kime osim sa tobom.I jos jedna stvar,pre bi ja rekao da je tebi i Pesmi muzika malo manje bitna stvar ako idete na koncerte da bi se zajebavali i opustali a ne da bi slusali samu muziku.Izadji u kafic ili park neki pa se zajebavaj sa drustvom.

Inace sto se tice podela i grupacija...metalci,reperi,pankeri i sl mislim da bi svet bio bolje mesto bez njih zato sto bi onda samo muzika bila bitna.I nisam verovao da ce ovaj dan doci ali satan je napisao svoj prvi ozbiljan post i moram se sloziti sa njim :))

mudro zborite gospodo ... i bow before you

elem ja bi to izlozio ovako

idem sada da kupim par desetina metal majica da dokazem kako sa troo i kako ne volim komrecijalu jer to nije komercija naravno svi treba pljujemo mtv i ostala govna i da budemo trooOOOO

ajde bre svi kenjaju ne zna se ko je gori ... isti kurac metalac / fenser / idiot

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Hell budalo, MJ ima KVALITET, nashao je ko ce da mu se podsmeva ;) a u duhu topika - jazz > all [:D]

Omg saint budalo (omg rekao sam modu da je budala,jebiga krenuo je prvi [:D] ) reci gde sam ja rekao da on nema kvalitet,propustas poentu.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...