Jump to content

Kristina


To be or...  

90 members have voted

  1. 1. Da li praviti nastavak?

    • Da. Definitivno. Ako ti je jos uvek u srcu, bori se...
      53
    • Ne. Cemu sve to? Zar nije bilo dovoljno ponizavajuce i ono sto si prvi put uradio?
      15
    • Crash, radi sta hoces... Iskreno, mene ne zanima sta ces uraditi...
      22


Recommended Posts

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ drale ivan i dz

zato sto je mala sisica, ocekivao je da ce riba iz njegovih malih akcija paznje izvliti da se lozi na nju i ona krenuti u neku akciju, a to se ofkors nikad ne dogodi. nemojte odmah nikad da osudjuete, kao da vi nikad niste bili u tom fazonu, ajde molim vas.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jbt na kom drvetu banane ste vi rasli? Shto se pravite tupi?

Toga ima na svakom tjosku ako se pravite da to ne postoji onda zhivite u poricanju!!!!11 :]

Sve u svemu shta se sad pravite ushtogljeni, kao wtf? to postoji? ili omg nikad chuo? kao da je neko vas optuzio da to radite jbt ... iritirajuce je ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Jbt na kom drvetu banane ste vi rasli? Shto se pravite tupi?

Toga ima na svakom tjosku ako se pravite da to ne postoji onda zhivite u poricanju!!!!11 :]

Sve u svemu shta se sad pravite ushtogljeni, kao wtf? to postoji? ili omg nikad chuo? kao da je neko vas optuzio da to radite jbt ... iritirajuce je ...

to shto sam rekla da ja neshto nikad nisam videla ne znachi da mislim da ne postoji (nego mozda da to i nije tako chesta pojava)

ja ne znam shta je s tobom u poslednje vreme, stalno bi da se raspravljash i kad ima i kad nema zbog chega, a sve je uchestalije ovo drugo

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Zamisli da gledash lika koji se 2-3 dine druzi sa nekom ribom i u tajnosti svog wc-a drka na njene slike, a sa njom prica o njenom dechku chekajuci priliku da nju neki dechko sjebe i da ona prsne i kresne/smuva se sa njim ...

sad chekam da mi maud spusti ruku na rame i da mi objasni kako mi ne valja to shto se lozhim na ivu sve ove godine..

roflcopter.gif

Link to comment
Share on other sites

brate Mohi, jednostavno je. ja imam gomilu drugarica. ta divna stvorenja su mi toliko pomogla kroz skolovanje. beleskice, cuvanje mesta u amfiteatru, prijavljivanje ispita, obavestavanje o svemu i svacemu, sredjivanje gajbe posle zurke, itd...

osnova je da ako hoces neku da muvas, onda NE SMES da joj postanes drug, iz najmanje dva razloga:

1. tako je nikad neces smuvati,

2. to je mnogo podlo.

a ako neces da je muvas, a ok je devojka, onda joj postanes drug, jer ti drugarice olaksaju zivot van poimanja.

simple as that.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

mnogo te postujem, ali ne mogu da ne kazem "nisi lud, glup si" :)

i sta posle svega ovoga covek da ti kaze osim "srecno" :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

to shto sam rekla da ja neshto nikad nisam videla ne znachi da mislim da ne postoji (nego mozda da to i nije tako chesta pojava)

ja ne znam shta je s tobom u poslednje vreme, stalno bi da se raspravljash i kad ima i kad nema zbog chega, a sve je uchestalije ovo drugo

Ma dosadno mi ....

brate Mohi, jednostavno je. ja imam gomilu drugarica. ta divna stvorenja su mi toliko pomogla kroz skolovanje. beleskice, cuvanje mesta u amfiteatru, prijavljivanje ispita, obavestavanje o svemu i svacemu, sredjivanje gajbe posle zurke, itd...

osnova je da ako hoces neku da muvas, onda NE SMES da joj postanes drug, iz najmanje dva razloga:

1. tako je nikad neces smuvati,

2. to je mnogo podlo.

a ako neces da je muvas, a ok je devojka, onda joj postanes drug, jer ti drugarice olaksaju zivot van poimanja.

simple as that.

E pa vidis u tom chuchu lezi grm (de mi se izgubi zec O.o) Ja znam nekoliko situacija gde su likovi znajuci da direktno nemaju shansi poceli kao da se druze i sa strane je tolko ocigledno da se loze na tu ribu ali riba ne izvaljuje i na kraju kao sto rekoh usled nekog psihickog problema riba se ipak smuva/kresne sa tim tipom. Tako da posle prijateljstva moze nesto da se uradi ali je to tako losh fazon i trip i ko zna shta josh ne ...

PS: ne morash mi objasnjavati shta je drugarica ... anja mi je najbolja ortakinja evo 20 i kusur godina ... samo kazem da postoje jako retardirani ljudi koji rade gorenavedene stvari

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

samo kazem da postoje jako retardirani ljudi koji rade gorenavedene stvari

sve za pichku, to je to.

Budi joj drug, kum, brat, prijatelj, decko, frizer, makro ili diler.... ako je s ciljem da je SAMO pojebesh, onda je ok. Ako oces da budete zajedno, onda jebiga.... udari je toljagom po glavi i odvuci u pecinu.

....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...