Jump to content

Heroes


Recommended Posts

  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da da, sten li se stalno pojavljuje da vishe nije nit smeshno nit interesantno...ono, postao je glupi gimik....ima ga u skoro svakog superhero filmu, prodavac hotdoga u spajdermenu, prolaznik u derdevilu i naravno moj omiljeni momenat - nocni chuvar zajedno za lu ferignom u hulku =o))

inache, odluchio sam i pored silnih spojlera koje stalno ovde bacate da chekam lepo season finale pa da pogledam sve od sredine sezone do kraja =o)

Link to comment
Share on other sites

Ne daj se Kole, ne dozvoli da te mi pometemo u sopstvenim namerama. Mada meni licno je ovako bolje, ono zivim nedelju dana u neizvesnosti sta ce i kako biti, a ne sednem i odgledam celu sezonu za 3 dana, pih, kakvo je tu uzivanje [:D]

Dragi Nikola, pa mora nesto da eksplodira u tom new yorku, a nije sigurno nevidljivi covek!!! Znaci, radioaktivni je zao, ona internet riba jos gora, a murkan je na putu.

Link to comment
Share on other sites

Nego jel ste videli Stan Lija?

ja sam tek sad naučio ko je to uopšte ;)

@Ivan_: ko zna koga ce jos lobotomizovati on, ne mora da znaci da je Piter jaci.... Jeste, ovaj samo treba da bude tu da bi ga skinuo, dok Sajler piteru treba da otvori glavu. Dodjavola, sto mu gromova, piter ce postati zliber.

e pa pazi, posle sam skontao, piter ako se ne obaji dovoljno pre susreta, ima da čučne u ugao i zaplače kad odjednom dobije sve sajlerove sposobnosti, tako da će ga dotični uvoštiti. čak je i sajleru bila frka kad je dobio supersluh. zamisli da piter odjednom dobije supersluh, rentgenski vid i radioaktivni prdež. pa plakao bi ko kiša.

Link to comment
Share on other sites

Jedna stvar mi nije jasna, na koji fazon funkcionisu piterove moci. Da li odredjeni heroj mora pred njim da odradi svoju zlu djiju pa da je ovaj kao upije, il je dovoljno da se nalazi u njihovoj blizini.

O cemu je rec: kada je isao da spasava kler i roknuo sa sajlerom sa zgrade, regenerisao se iako navijacica nije koristila svoje moci. A opet, od svih sajlerovih je upio samo telekinezu, koju je on koristio kad ga je gadjao vratima od ormarica.

Ajde neka mi to neko objasni [:)]

Eh da, i jedva cekam na sta ce liciti susret izmedju pitera i niki/dzesike.

Link to comment
Share on other sites

Koliko puta smo se u zivotu razocarali ocekujuci 700 evra, a dobismo 250. Sranje je to.

nema veze, oguglaces u jednom trenutku :)

Sto se heroja tice, ova najnovija epizoda je stvarno super kul, meni se dopala. Ima novih heroja, ima dosta akcije, Piter o kojem ste se toliko ispricali, ali ne bih prognozirao nista, jer u ovakvim serijama kada se stalno otkrivaju nove stvari, ne mozes da predpostavis sta ce se dogoditi. Ono, kada se budu shibali sajler i piter, bice pun mesec, pa ovom drugom nece raditi moci, a prvi ce pojesti krofnu sa cokoladom sto na njega deluje kao kriptonit na supermena... i to. Zato nista ne ocekujem, gledam epizode bez iscekivanja i zabavljam se :)

btw, ona scena pred kraj sa hirom i onom pucnjavom mi je glupa od pocetka do kraja, bas onako bezvezna nekako, kao da nisu imali vremena da je smisle, pa kao, daj neka pucnjava i onda dodju panduri.

Link to comment
Share on other sites

U pravu je maha, sajlerova prva moc je "how things tik" tj. ono kad gleda nekog a cije se satni mehanizam. A nesto i nisam siguran da je uzeo google-girl moc jer je ona imala neku mozdanu manu i umirala je a ustanovili smo da mozak mora da bude u redu da bi on moc uzeo jer Eden je pucala sebi u glavu da bi ga sprecila u tome.

E sad imam ja jedno pitanje, u Piterovoj viziji trenutka kad eksplodira on vidi Ajzaka i ovu crnu sto krepa kako beze ali ako ovo rikne onda mu i nije neka vizija.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Jel? Hmm, pa dobro, ja sam mislio da mu je telekineza osnovna a da mu je ovo prepoznavanje sekundarna, ali je moguce da je nju maznuo od onog prvog, sto je dosao u radnju kod njega.

A sto se tice Piterovih moci, na ovo Mahino mogu da odgovorim tako sto cu reci da Piter onda ima sve moci, samo nesto treba da ih "trigeruje" da bi proradile.

edit

To sto kaze Seth, mogao bi bratemili jedan hiler da se pojavi, dosta je bilo destrukcije!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

stating the obvious moment: na osnovu onogha koliko sam gledao piter je rogue tj upija moci na kratko a i tada ne zna da ih koristi do njihovog punog potencijala (sem ako nije pasivno kao u sluchaju regeneracije) dati mu da mu ostaju moci nakon upijanja samo treba nekako da ih trigeruje je iz mog ugla gledanja lenjost pisaca za vadjenje iz sumanutih situacija...limitirane moci omogucuju stvaranje boljih pricha =o)

Link to comment
Share on other sites

Jel? Hmm, pa dobro, ja sam mislio da mu je telekineza osnovna a da mu je ovo prepoznavanje sekundarna, ali je moguce da je nju maznuo od onog prvog, sto je dosao u radnju kod njega.

pa cekaj bre covece, jel dos'o onaj lik kod njega i pomerio beshe sholju ili tako nesto, i onda ga je sajler ubio i uz'o mu telekinezu. A kad je ovaj dolazio kod sajlera, sajler je popravljao satove, sto potvrdjuje da ima taj "dar".

Kole, odgledaj sve epizode, lakse ces pratiti diskusiju i sve :)

Link to comment
Share on other sites

stating the obvious moment: na osnovu onogha koliko sam gledao piter je rogue tj upija moci na kratko a i tada ne zna da ih koristi do njihovog punog potencijala (sem ako nije pasivno kao u sluchaju regeneracije) dati mu da mu ostaju moci nakon upijanja samo treba nekako da ih trigeruje je iz mog ugla gledanja lenjost pisaca za vadjenje iz sumanutih situacija...limitirane moci omogucuju stvaranje boljih pricha =o)

Jebiga, onda su bili lenji, po

Edited by maha
Link to comment
Share on other sites

meni su i sajlar i piter glupavi likovi...piter jer je emo a sajlar jer su morali da ga naprave u stilu hanibala lektora koji vrshi lobotomije i onda, pretpostavljam, ponjupa mozak da bi preuzeo moc...zar nisu mogli to nekako mistichnije da odrade, a ne da ga svedu na lika sa neobichnom dijetom

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...