Jump to content

Heroes


Recommended Posts

ne bole, organizam "organizuje" strano telo tj. da mu je metak ushao u telo organizam bi oko njega stvorio omotach od granuloznog tkiva koje bi vremenom kalcifikovalo

wolverine je popularan iz 3 razloga od kojih si ti pomenuo jedan - njegovu efektivnu besmrtnost, druge dve stavke su to sto on JESTE oruzhje, tj oruzhje je u njemu (a gikovi nemaju oruzhje jel) i to sto kada je spreman da se bori imash animalnu fizichku manifestaciju toga (tj nema pritajenog napada vec imash chasno pokazivanje svojih namera)

po mocima gledano naravno da je ispod proseka

i za kraj

OMG! bole je upucao kenedija!!!11

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vezivno tkivo se formira uvek sto ne znaci da organizam ono sto ne uspe da pojede, ne izbaci napolje ako moze, jer ako ne moze onda dodje do zapaljenja jer je to strano telo.

Ipak, mi ovde govorimo o kozi (nema tu mnogo sta jos od preteranog znacaja izmedju ceone kosti i koze, po koj misic, tetiva) kod koje se nece stvoriti bogzna kakve komplikacije, koja se inace brzo regenerise, bla, bla, bla, a ne o ulasku metka u organizam.

Ja sam na vrhu ushne skoljke 7 godina imao kamencic, koji je (posle 7 godina, jelte) ispao. Zasto se toliko dugo zadrzao ne znam, jer sam ostale sitnije izbacio mnogo ranije, ali tako je kako je.

Kakav crni Kenedi, prati domacu scenu!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

omg! bole je woolverine! ali usporeni...za 7 godina...

i kakva crna domaca scena?

ako se nesto deshava u ovoj zemlji sto je bash bitno to cu eventualno saznati iz serija koje skidam sa neta =o))))

sta mislite, oce li u vecerashnjoj epizoti konachno otkriti ko je sajler? ja mislim da do finala sezone slaba shansa...

Link to comment
Share on other sites

opet jedna epizoda u kojoj se previshe malo deshava (pogotovo poredjeno sa proshlom nedeljom)

konobarica je vr'! (i tipujem da ce da prezhivi jer hiro iz buducnosti nije cimao malog geja da spasi i nju...)

a za tjaleta smo vetj rekli da je on opasan ali da je svoj lik....mogutje da lazhe kad zine ali ono super je ko lik sa koim se nikad ne zna =o)

i mala april koja je empath! =oD

Link to comment
Share on other sites

SPOILER

10

9

8

7

6

5

SPOILER

4

3

2

1

POCINJE SPOILER!

- Nisam imao pojma da je Piter Sheng Tsung :) ili Rogue, ako vam je lakshe :) Cak to nisam ni skapirao iz one epizode kad je on nastavio slikanje slike, a moguce je da to tada nije ni bilo pojasnjeno, a ne da ja nisam obracao paznju.

- Epizoda je zanimljiva, mada ima par onako onih stvari sto umeju malo da zasmetaju. Kao na primer Sajler koji 'vata pogresnu chirlidersicu (ja se tripovao da on ume da "oseti" supermotjne ljude) i na kraju mnogo lako "padne". Ovako glumi neko ludilo a onda mu dodje ona mala i uspava ga. Podseti me na epizodu American Dad-a kad se klinac igra MMORPG igre (znace oni koji su je odgledali).

- Pored toga je solidno interesantna, ali se ne dogadja nista preterano, jer se vec zna o cemu ce se raditi, pa je to tematika citave epizode.

Link to comment
Share on other sites

S

P

O

I

L

E

R

Misim, jebes ti epizodu bez Hiroa.

Lex je jos odavno pravalio je da je Piter kao Rogue u X-menima.

A epizoda je bila, sta ja znam, onako, mnogo razvucena opet, i toliko su akcije ostavili za sledecu da ce opet biti, jedna epizoda puna akcije, tri spore, itd. Ne znam, u svakom slucaju nije lose.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

s

p

o

i

l

e

r

što se piterovih moći tiče, to je jasno odavno. naslutili smo kad je uspeo da leti samo pored buraza, a definitivno je potvrđeno kad je završio isakovu sliku. čak je u toj epizodi i on sam rekao da izgleda da je super samo kad je pored nekog drugog.

e sad, tačno se izvaljivalo da će zaginuti pa oživeti jer će u blizini biti kler. i jeste bilo malo razočaravajuće kako je sajler lako pao, al opet, moja teorija je da je piter zapravo najmoćniji lik jer će izvaliti kako da mu moći ostaju za stalno, te u tom smislu pije vodu da baš on može sajleru da poremeti planove.

što se "one male" tiče, i ona je zajebana, i baš me zanima šta je značilo ono zamuckivanje kad je u prošloj epizodi naletela na kler u fabrici papira. a i onaj crnja koji blokira čitanje misli (i formatira hard) je mnogo zajeban, tako da njih dvoje zajedno pwnuju pet sajlera, realno :)

u sledećoj epizodi piter i majkin ćale završavaju u istom zatvoru i onda naravno prolaze kroz zid i izlaze napolje.

Link to comment
Share on other sites

ma gde nam je taj spoiler tag kad ti treba?!?

pazi, moguce je da budu u istom zatvoru i izadju napolje, ali nisam siguran da ce bas pucati na to da postanu najtrazheniji na svetu tako sto ce "nestati" iz celije. Pre ciljam da ce burazer da ih izbavi, tj. makar pitera, posto sa majchinim tjaletom ne znamo sta se zapravo dogadja.

@ piter - ok, my bad, nisam dovoljno obratio paznju na desavanja, eto recimo nisam snimio da piter mozhe da leti samo sa burazerom, al' sta sad.

Ovo za kler i ozivljavanje je tako bilo jasno da bi to provalio i neko ko nije pogledao nijednu epizodu, ali dobro, moraju da ulete i takve situacije. A i opet za ovu ribu, mogla je lepo da ide od jednog do drugog heroja i da govori "ti sad spavas" i imali bi ih u onom centru za istrazhivanje "in no time". Ok, znam, onda ne bi bilo serije, kapiram vas, ali ipak :)

btw, notirajte kako niko od nas nije ni jednom recju pomenuo Indijca :))

Link to comment
Share on other sites

Mislis, sexy Indijac? Da, da, on je smorio.

U stvari svi su pre smorili, ne daju ljudima akciju, kao njihovi psihicki problemi, koga zabole, em imaju nadljudske moci, em treba da ih zalim sto im je zbog toga tezak zivot. Ma daaaaj. Sisice. Definitivno fali neko kao sto je Batman, da dodje i resi stvar u stilu, "my way or highway", i cao djaci.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Pa ja kapiram da je to poenta, jerbo bi onda postao ono Marvel the Series ... Jasno je da su od prve epizode probali da tim stilom psiho problema junaka naprave neku nadljudsku dramu ili tako nesto. Ipak, naravno da ne bi trebalo u to previse da se upletu, pa da onda samo e24 bude neki "fajt protiv te nuklearke" i kao kraj sezone, a pre toga sve ovakve "razvucene" epizode.

Link to comment
Share on other sites

Realno ima previse heroja. I onda od svago pokazu po sec i na kraju nisu nista rekli jer je an glupog indica otislo jebenih 30 min epizode.

@lale ono za ribu koja uspavljuje to bi mogla da radi kada bi znali ko je sve ima moci i bas me zanima sta bi se desilo kada bi pokusala da uspava "podeljenu" plavusicu da li bi onda njen alter ego uskocio ili sta.. hmm eto pitanja :))

Link to comment
Share on other sites

Svi ljubitelji "sporih" epizoda ovoga puta mogu slobodno ovu da preskoce, jer se ovde zapravo najmanje toga dogadja ;) Sa druge strane, epizoda jeste interesantna jer se sve vraca sest meseci unazad, pa vidimo kako se dragi nam heroji lagano "formiraju". Naravno, Sajlerova prica je najinteresantnija ali ni druge nisu "za bacanje", medjutim, nema tu nekih fantasticnih informacija bez kojih ne biste mogli nadalje da pratite serijeu, vec eto, saznate ponesto novo.

Link to comment
Share on other sites

Bratemili, mozda sam ja postao razmazen, ali ovo je preterivanje. Prakticno ce se u sledecoj epizodi desiti ono sta je trebalo u ovoj. Nije u redu. Ne kazem ja da treba da se sve desava munjevito, ali ovo (kao sto rekoh isto gore) je bezveze. Nije ovo jebeni strip. Prosto ne mogu da verujem.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Kako nije strip ? Font, scene, umetnikovi radovi ,.... jedino bi bilo jos bolje da su uradili Sin Sity fazon :)

I da , sta sam rekao za mozak i Saylera ja ranije a ? Bio sam u pravu, na na na na na na :P

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...