Jump to content

Eurobasket 2007


Bartuc

Recommended Posts

mnogo serete bas sto napadate ove sto su igrali ?!:D mislim sta milicic psuje u jebote a sta radi velja ilic ? koji je ministar i koji upravlja zemljom obrazovan covek fakultet ovo ono :D a darko ima osnovu skolu....mene ne zanima da li je on seljak ili ne ja se sa njima ne druzim niti cu se druziti dali su sve od sebe i jebiga nismo prosli zao mi je...

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

veliki je problem ako su dali sve od sebe.

kao sto neko vec reche, ako smo podmladili repku, trebali su dati sansu klincima.

evo, npr, cvetkovicu nije ni pruzena sansa, ne kazem da je on mozda bio bolje resenje od nekog drugog, al ako je vec pozvan sto nije igrao? mislim, najlakse je sada sradi, sto nije ovo, sto nije ono .. cinjenica je to da smo poslednji, da nemamo niti jednu pobedu.

Link to comment
Share on other sites

evo odmah da zavrsimo pricu sa "podmladjivanjem" reprezentacije.

ne podmladuje se reprezentacija tako shto ti pozoves Velickovica, Teodosica i jos par klinaca i prst u uvo i ides okolo i pricas da si PODMLADIO reprezentaciju.

takozvano podmladjivanje pocinje od klubova, kada ti momci budu bash igrali jake utakmice kao shto igraju shpanski klinci, nasi momci imaju takve utakmice u nogama ali jos to nije to. kad derbi bude prosao tako shto se bude igrala KOSARKA tada mladi momci dobijaju pravu utakmicu u nogama, da izdrze pritisak - kakvo iskustvo sticu derbijem gde se 90% vremena prica o svemu samo ne o kosarci.

i kada bez bojazni mozes da pozoves mladog Vujketa u reprezentaciju i da znas da polako podmladjujes tim, ili (tada) malog Krstica...

shta smo sada uradili? ispusili smo kurac.

teodosic i drugovi su odigrali 3 jake utakmice, hajde da kazemo 2 ova poslednja je smehotres koliko je jaka, pokazuje koliko smo mi slabi.

i shta imamo od toga? shta oni imaju od dve utakmice? shta imaju od priprema koje mogu da urade i sa klubom?

na kraju krajeva kad pogledam, oni imaju IZUZETNU promociju sebe kao igraca, ali Srbija kao kosarkaska Srbija nema APSOLUTNO nista i dotakla je apsolutnu nulu.

pamet u glavu svi, sudije su nam uvek krive... svi da iskuliramo sa tim i pocnimo da igramo kosarku kao sport. neka najtalentovaniji igraju, neka se hrabro bore na terenu, momci imaju talenat, dopustimo im da igraju. batalite se komentarisanja ako ste kosarkaski laik. cenim jako neke ljude ovde koji zaista ne komentarisu preduboko vec samo ono shto vidde, jer i sami znaju da su experti za druge sportove.

dajmo novac u kosarku, vratimo se korenima, nasoj ligi, nek se igra DOBAR basket u Srbiji, a prezivecemo mi ova prvenstva, vec sledece nedelje ce se sve zaboraviti, hajmo da igramo DOBAR i VITESKI basket a rezultati ce sami doci.

<3 ;)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Treba svima zahvaliti što su se odazvali pozivu, naročito Guroviću, Jariću i Miličiću. Svi koji sada pljuju po Miličiću neka crknu. Momak je uvek bio uz reprezentaciju (za razliku od Krstića i ekipe), a sto se tiče izjava o suđenu protiv Grčke, pa čovek je, nije robot. Svakome se desi da izvali nešto što ne treba.

Danas sam poslednji put svratio u ustaško leglo, poznatije kao B92 forum samo da uradio log out. Ovo višemesečno razapinjanje Guroviće, Miličića i Jarića zbog patriotskih izjava stvarno više nema smisla. Neka ih je sramota što sebe nazivaju Srbima.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

@ Myst ... pre nego komentarishesh neshto o Nenadu Krsticu, informishi se malo. Dechko je doziveo teshku povredu u proshloj sezoni i josh uvek se oporavlja. Nashao si koga cesh da prozivash.

Formica je lepo objasnio...

Da dodam da bi ubedljivo najbolji selektor bio Aleksandar Dzikic. Dzile je kralj....Neka neko kaze Vuku da kada zelish namerno da napravish faul, ne treba tako i da izgleda. Majmun... I da, lol Tepic 0 poena a Vuk 3 .... Ne mogu da skapiram shto Moka nije uveo Cvetkovica??

Najbolja stvar koja se dogodila na ovom EP je, da su Moki zauvek zapusena usta. Takav debil je pljuvao jednog ZELJKA OBRADOVICA!!??

Link to comment
Share on other sites

da je debil debil je, ali niko se drugi nije odazvao da vodi repku :(

ali sta ochekivati od njega posle one izjave da ce plej dizati ruku samo da zbuni protivnika i da idu na mladost i drskost (a maldost sedi na klupi dok se drskost trese medju nogama)... ja mislim da je juche bila jedna jedina uigrana akcija (bar je tako izgledalo mom laichkom oku), zar je moguce da ih on nije mogao uigrati bar malo vise... huh

formica je rekao sve manje vise.... zaista mi zao mladih a ok igracha koji su sedeli na klupi...

p.s. koliko se danas u kosharci tolerishe kretanje u bloku?!? popizdeo sam od toga pa da znam dal da se nerviram u buducnosti ili ne...

Neka oplodi celu žensku A selekciju pa za 20 godina eto nas u svetskom vrhu opet [:D]

ko kaze da vec nije [:D] [:D]

a i zasto se ne zaliti na sudije kada su realno bili nevidjeno losi na nasu stetu (i to su potvrdili svi, i domacini) pa publika se smejala njihovim odlukama. i nije mi jasno po kojoj to filozofiji sudija iz RUMUNIJE koja je poznata po svojoj kosharkashkoj tradiciji dobija mesto i priliku da sudi na EP ? ako bi neko bio ljubazan da mi objasni. hvala

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Treba svima zahvaliti što su se odazvali pozivu, naročito Guroviću, Jariću i Miličiću. Svi koji sada pljuju po Miličiću neka crknu. Momak je uvek bio uz reprezentaciju (za razliku od Krstića i ekipe), a sto se tiče izjava o suđenu protiv Grčke, pa čovek je, nije robot. Svakome se desi da izvali nešto što ne treba.

Danas sam poslednji put svratio u ustaško leglo, poznatije kao B92 forum samo da uradio log out. Ovo višemesečno razapinjanje Guroviće, Miličića i Jarića zbog patriotskih izjava stvarno više nema smisla. Neka ih je sramota što sebe nazivaju Srbima.

khm milicic nije uvek bio tu za reprezentaciju prve sezone kad je otisao u nba nije se odazvao pozivu

a krstic je samo 1 sezone odbio da igra cini mi se ili je i tada bio povredjen :D

@ leisure okanii se radivojevica jebo te on bio je tu da igra odbranu a ne napad i nista mu nije falilo

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

korac je popio suspenziju zbog diranja forumasha b92, to je vec veliki prekrshaj :D

ono shto sam napisao bilo je u fazonu da mu se da suspenzija kao koracu, ni jednom rechju nisam zeleo dati bilo kome razlog da posmisli da je korac pravichno suspendovan, chak shat vishe ja bih mu dao medalju:)

btw. na kvalifikacije za peking se ide sa 6og i 7og mesta.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Treba svima zahvaliti što su se odazvali pozivu, naročito Guroviću, Jariću i Miličiću. Svi koji sada pljuju po Miličiću neka crknu. Momak je uvek bio uz reprezentaciju (za razliku od Krstića i ekipe), a sto se tiče izjava o suđenu protiv Grčke, pa čovek je, nije robot. Svakome se desi da izvali nešto što ne treba.

Danas sam poslednji put svratio u ustaško leglo, poznatije kao B92 forum samo da uradio log out. Ovo višemesečno razapinjanje Guroviće, Miličića i Jarića zbog patriotskih izjava stvarno više nema smisla. Neka ih je sramota što sebe nazivaju Srbima.

vetj su ti rekli ljudi za krstitja i milichitja, ali ja tju radi argumenta da ti dozvolim da krstitj jednostavno nije zheleo da dodje.

pa shta? jel on ima obavezu prema drzhavi i reprezentaciji? ili prema tebi direktno mozhda? pomirite se bre sa tim da igrachi ne moraju da igraju za repku, i dobro je kad u startu kazhu da netje igrati, nego da dodju i igraju kao kurac.

a za pominjanje ustashkog legla.... "kazni se" :]

Link to comment
Share on other sites

btw. na kvalifikacije za peking se ide sa 6og i 7og mesta.

ne. dva najbolje plasirana tima idu direktno (jasno, ako je shpanija u finalu, onda i treci ide direktno), a sledeca 4 idu u kvalifikacije sa porto rikom, brazilom, kanadom, novim zelandom, libanom, korejom, kamerunom i kape verdeom. taj turnir se igra u julu sledece godine i tri najbolja od 12 timova koji ec uchestvovati idu na olimpijadu.

inache, primetio bih samo da trenutno na prvenstvu evrope divizije B za veliku britaniju (koja igra prventsvo sa rosterom od 9 igracha) igra luol deng. ljudi koji su nasledili nashu kosharku od shapera, stankovica itd. zaista sjajno rade svoj posao kada im velichine poput radmanovica i slichnih odbijaju pozive godinama...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Hteo je, ali je bagra nashla neki glupavi izgovor da mora po 'poslovniku ili shta vec' pa kao ne moze, to je procedura...Tuzno mi je bilo da gledam Boru kada je davao intervju...coveka koji je puno ucinio za kosarku, generalno, kao sport, koji mora da se bori sa ljudima bez obraza...

Postoje neke naznake da bi novi selektor mogao da bude Aleksandar Najveci! uf

2112-beta.jpg

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Eh da je nama samo selektor problem... nije mi jasno sto nam je kosarka u takvom kanalu vec neko vreme... al da je zalost jeste... ne znam dal ce Sale nacionale uspeti nesto vise da uradi ako se prihvati posla daj boze... jel ipak nismo zasluzili da budemo tu gde smo sada

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...