Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wow.jpg

haha :)

u jeee, za ovo jos nisam zula. kao ni za pozdravak. :)

ceo dan danas provela sa rodbinom, pa eto mi savrsenog razloga zasto nisam mogla da ucim.

izvini al sta je pozdravak :)

Zdrav podvarak?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Citam ja tako topike i pade mi na pamet jedan misaoni eksperiment, potencijalno zaplet za neki SF, i sl.

Naprave ljudi takav softver, stave ga u cip i ugrade ga svima u glavu. A sta radi taj programcic? Sputava coveka da laze samog sebe. Zamislite to. Mislim da bi to resilo 99% problema na svetu za koje je covek odgovoran, ako ne i celih 100%. Mada ne mogu da kazem, mozda je stvar malo komplikovanija.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ahhh, evo me konacno za mojim kompom posle pet dana od pocetka napada zlih majstora koji krece. Uspeo sam da svoju sobu dovedem na nekih 50% funkcionalnosti sto se namestaja tice, ali komp je on-line, a uspeo sam i TV da izvucem odnekud sto mi je na startu veceri vise bio kao bonus objective. To se pokazalo kao ekstra potez posto je malopre pocao Top Gun na Pinku, idem ja da se lozim malo :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Citam ja tako topike i pade mi na pamet jedan misaoni eksperiment, potencijalno zaplet za neki SF, i sl.

Naprave ljudi takav softver, stave ga u cip i ugrade ga svima u glavu. A sta radi taj programcic? Sputava coveka da laze samog sebe. Zamislite to. Mislim da bi to resilo 99% problema na svetu za koje je covek odgovoran, ako ne i celih 100%. Mada ne mogu da kazem, mozda je stvar malo komplikovanija.

da li je moguce da zapravo covek laze sam sebe? ili ustvari laze samog sebe da laze samog sebe?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@Kruko

Naravno da je moguce, cak i svesno. Razmisli malo o sebi, o najjednostavnijim stvarima, pa ces videti.

bas cu da razmislim o tome, siroka je tema.

odoh na veridbu. ne svoju srecom ;)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@Kruko

Naravno da je moguce, cak i svesno. Razmisli malo o sebi, o najjednostavnijim stvarima, pa ces videti.

bas cu da razmislim o tome, siroka je tema.

odoh na veridbu. ne svoju srecom ;)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Bio 2 sata na treningu ono raspao sam se. Otiso trener i uzeo ja da se posibam sa ortakom katanama da isprobamo nove vestine i ono bilo je sve cool kao na filmu dok me nije opajdario po prstima sve sam zvezde video :)

Sada malo pravim razmestaj na hradu i tako :)

Link to comment
Share on other sites

sad sam dosao, bilo do jaja.

@ bole

malo sam stigao da rasmisljam o onome, i samo mi je palo napamet da laganje samog sebe ume da bude jako korisna stvar. idem dalje da razmisljam.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...