Jump to content

najbolje pljeske u gradu.


Recommended Posts

  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bio je ovaj topic pre nekog vremena, secam se da sam se bas "onoliko" raspisao oko mesta za klopu, pa ne bih da se ponavljam, a i vi ste pokrili vecinu stvari.

Tek, najnovije mesto koje ima dobre pljeskavice i cevape je "kosovski cevap". Ne znam da li je to neki tradicionalni cevap sa kosova, ili samo neko eto hoc da se takvim marketingom probije na trzistu, ali mi se pledze tamo skroz dopadaju. Onako, imaju meso koje je malo crvenkastno/narandzasto odozgo (unutra naravno kao i svako drugo) plus je, hm, nekako, slatkasto ... U moru ovih koji prave iste pljeskavice, pravo osvezhenje! Lokacija je inace prekoputa masinca, pa kapiram da spu, margi i ostali vec znaju gde je :)

Wath teh man said!

Jest da spremanje traje malo duze, te sam na punjeni cevap morao da cekam 10-15min, al ono je raj na zemlji pojesti. Ranije sam jeo kod perpera, ponekad svracao i do lokija u kraj, al su me definitivno oba izneverila u poslednje vreme.

Al fino je ovo, vidim da cim ljudi ogladne otvaraju topice o omiljenim mestima za jelo. Bilo je barem 4-5 ove godine.

Link to comment
Share on other sites

au bre ljudi, pa nije toliko tesko. Sve u svemu, na samom je cosku 27. marta i karnegijeve/karnedzijeve, dijagonalno od sosijete banke.
aaaa, znam gde je, probacemo:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

znaci ne mozes promasiti, cak sam i ja sa svojim "zadivljujucim" mocima snalazenja uspeo da potrefim kosovski cevap

osim ako te drecavo bela boja zgrade ili pano od dva metra sa nadpisom KOSOVSKI CEVAP ne ometu u potrazi

@lale naravno da sam bio, pa ja ti rekoh da cu odma sledeci dan ici. nameravah jos par puta da svratim, cisto da probam i preostale djakonije (jel neko spomenuo pohovani kackavalj), al mi se nikako nije dalo zbog iznenadnog putovanja

Link to comment
Share on other sites

ti kitu hoces?

brate,najbolji odnos cena/kvalitet/prilog/lepinja

i nisam jeo u Duffu,ok,ali jel ti kad si gladan ides za Bg?

ne, idem u leskovachki roshtilj [^]

ako vec jedem u bubi ne jedem sknavu malu pljeskavicu od 120 dinara. Grom ih spalio!

mene je jednom milosh odveo na neko mesto

gde sam ja pojeo pljesku

koja pwnuje malu decu po ulici

U Duff smo isli to vece :)

Link to comment
Share on other sites

омб, каквог је укуса Деијев националистички ћевап? [:0][:D]

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...