Jump to content

najbolje pljeske u gradu.


Recommended Posts

Flamingo (preko puta hotela jugoslavije, na kraju ulice gde se nalazi SUR ' Opa ' ) je bruka has... Imaju indexe 100 kinti, prilozi ekstra, a pogotovo kad radi jedna crna devojka :) stvarno ekstra pravi te indexe.. Isto je do jaja Sirburger u flamingu... Pizze prave ekstra, pogotovo kvatrostadjone pizzu...

Pored toga, shish standardno dobar, ali onome kome prija, nekima stvarno ne prija, ne znam zasto... Pored shisha u opi je isto dobra karadjordjeva, samo sto ne racunajte da cete jesti 'usput'...

Duff ekstra isto... Cica je dobra, sto kaze igor, mada nikada nisam zaseo i najeo se ko krava bilo je cisto 'za poneti' (posto nisam imao vremena) sto je u sustini sranje u cici, fora je da se sedne i da se najedes ko covek. Malo nizhe (ka zemunu) je i Drvce (ranije Zeleno Drvo kod zemunske gimn. koje je izgorelo u pozharu) gde je bruka velika gurmanska, doduse malo skuplja ali vredi svaki dinar... Imaju dobro pilece meso takodje...

U perperu nisam jeo (ne racunajuci sajmove raznih stvari) ne znam da li se preterano razlikuje, posto nije neki utisak ostavilo na mene... :P

Sto se tice gde ima jos pljedza van srbije, tj bolje reci fast foodova koji valjaju van srbije a da nisu mek, burger king i ti giganti, i da nisu u crnoj gori :P, u parizu ima jako malo (makar tamo gde sam ja bio) koji mogu da se pohvale... U sustini najbolje je jesti (tamo) u restoranima, jer pariz, makar ako idete kao turista, je grad gde treba da se opustite i zasednete...

U grckoj, doduse nisam posetio atinu, je ekstra has svugde (jeo sam samo girose).

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e a di je ta cica?

ulica koja iz kneza izlazi na onaj parkić gde je spomenik vojvodi vuku, opet sam zaboravio... valjda đure salaja, ili na početku zemuna, bulevar nikole tesle, sa leve strane kad se ide iz grada

' date='Oct 11 2006, 13:26' post='878703']

"Puzic"

[roflmao]

chekaj jel to ona cica shto je bila kod crkve se ponovo otvorila ? gde ? i kako mozhe tamo da bude zakon kad je masno ko da su 5 drashka zaklali ?

zakon je, nije masno uopšte. i jeste to ta cica.

Flamingo (preko puta hotela jugoslavije, na kraju ulice gde se nalazi SUR ' Opa ' ) je bruka has... Imaju indexe 100 kinti, prilozi ekstra, a pogotovo kad radi jedna crna devojka :) stvarno ekstra pravi te indexe.. Isto je do jaja Sirburger u flamingu... Pizze prave ekstra, pogotovo kvatrostadjone pizzu...

jel stvarno dobro ili samo obilno?

nisam probao gurmansku u drvcetu, moraću i to jednom. mada je zeleno drvo bilo jebeno najbolje na svetu.

Link to comment
Share on other sites

ma ti si lud, jeo sam tamo jednom chisto da se ne kazhe da dolazim tamo samo da lochem i ono je horor =)

Moguce je da je na moj stav uticao prethodno popijeni alkohol, ili sta vec. Mozda sam bio pijan malo...

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

@ Ivan Hmm, na index sam vodio ljude iz kg-a, novog sada, (sa turova i sa strane) neke likove iz bg-a i velikoj vecini se dopalo, sirburger sam probao skoro i verovatno zato sto sam se zasitio indexa mi se dopada vise, oba definitivno vrede svaki dinar...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ko god da je spomenuo puzic pljunuo je u lice higijeni i ukusu :)

Overkinde, ti si bio 90% mortality probability ako ti se svidelo :0

Hihi maretu se svidja drvce u zemunu zato sto on ima slomljeno drvce :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ko god da je spomenuo puzic pljunuo je u lice higijeni i ukusu :)

Overkinde, ti si bio 90% mortality probability ako ti se svidelo :0

Hihi maretu se svidja drvce u zemunu zato sto on ima slomljeno drvce :)

igice pogledaj svoju signu pa mi reci nesto hihihi

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

cudi me da niko pomenuo Gvero, sto ne znaci da ne valja, nego se ne zna za njega, a tako i treba da ostane ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...