Jump to content

najbolje pljeske u gradu.


Recommended Posts

  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hm ...

1 x pljeskavica na kajmaku velika

1 x velika punjena pljeskavica

1 x leskovacki ustipci

1 x velika porcija pomfrita

3 x sopska salata

3 x tuborg

3 x coca cola

Sve ukupno 1900 dinara.

Naravno ne "golo" nego svako meso ide sa lukom i pomfritom.

Zuta greda.

I to bi jos ispalo oko 1600-1700 da ne deru po ushima za Tuborg, iz ne znam kojeg tacno razloga :)

Krkas u Gredi?!?! A ja mislio admini ne znaju za kafane [:D]. Lepo je mesto, dobra klopa, ali je meni malo daleko. I leti je vruce unutra.

Probaj robinju. Meso sa mnooogoo sira i tartar sosom. Konja obara. ;)

Edited by [oveRk1nd]
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Krkas u Gredi?!?! A ja mislio admini ne znaju za kafane . Lepo je mesto, dobra klopa, ali je meni malo daleko. I leti je vruce unutra.

Probaj robinju. Meso sa mnooogoo sira i tartar sosom. Konja obara. ;)

Hehe, gde da ne znam za gredu (i jos poneke kafane) ... Sto se robinje tice, naravno da sam je jeo, kao i vecinu stvari koje tamo imaju da ponude :) A za toplotu, sta ga znam, nisam primetio, mada je moguce da nisam bio tamo bas u vreme one najvece sparine, posto tada generalno ne idem u zatvorena mesta :)

lale. a gde je ta greda? orashac je kod vuka, shto mu dodje - pristupachno svima :P

Greda je kod mene, sto mu dodje - pristupacno meni :)) No bez sale, greda je blizu onog propalog trznog centra u juznom bulevaru, tj. izmedju Juznog Bulevara i Gospodara Vucica u jednoj od poprecnih ulica. Idu tuda i autobusi i trole cak ;) Zavisi sta gledas kao pocetnu tacku, ali recimo od dvoje kutje je sigurno dalje od vuka, ali u vecini slucajeva je "tu negde".

Link to comment
Share on other sites

to sto ti zhivish u onoj olupini od aviona na onom auto otpadu na ibarskoj ne znachi da su svi sa foruma tvoji komshije i da dolaze u taj kraj kad god im se tjefne... ovo je super za nbgd drushtvance

Al si se sad prosro .... al nema veze :*

Nego da zhuta greda rula isto ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ko god da je, rachunam da ce prvi vlasnik nabiti bar 10.000km [:D]

nego, gde bi mogli sledeci put da hasamo? gvero je bio odlichan po pitanju kvaliteta (bele veshalice sa mladim kajmakom, mmmmm..) ali su relativno skupi

negde gde je jeftinije definitivno :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

onda brate idemo u apatin ako cemo takvu akciju sa minibusom =)

realno ne mozhe da se nadje neko mesto za has na nbgdu, a da ispunjava kriterijume .. sad je pitanje koliko su ljudi spremni da se cimaju zbog dobrog hasa ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...